Мъжът зодия Близнаци

  • 127 553
  • 763
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 716
Да спреш да се самонараняваш.
Знам, че не е лесно, но след толкова прям разговор и неговото "няма начин".... явно наистина няма. Опитай се да гледаш на него като на шеф. Само Peace.

Има толкова други чаровни Близнаци, с този не се свършва светът!

# 91
  • Мнения: 1
реших да пиша на моя близнак, тъй като чух, че не бил добре, само от уважение и загриженост и в мига, в който писах, той ме "погна" отново за авантюра, със съвсем явни намеци, като каза че не било край това, което е и че пак сме щели да сме заедно и ми даде да разбера, че по никакъв начин не ме е изпускал от поглед и знаеше къде ходя, с кой съм била, с кого се прибирам.......а един месец дума не каза след като се съгласих на неговото "значи това е края". Казах му, че не съм играчка и така не става и той ми отговори, че съм знаела как да го намеря ако реша. Да се застрелям или него да застрелям? Някой специалист по близнаците ще се изкаже ли за новото развитие на моята случка?

# 92
  • Мнения: 716
Не се изживявам като "близнаколожка", но за мен е проява на инфантилно-променливо-колебливата природа на този изключително противоречив и сложен знак.
Често и той не знае какво иска. Обаче е достатъчно чувствителен да го боли, когато осезава липсата ти. За него флиртът е необходим като въздуха и "краят" е само край на една игра... не драматичен по скорпионски.
Според мен му е адски любопитно как така си го преживяла!  Има деликатно, ранимо его и има нужда да се убеди, че е ценен за теб. Ще те следва и ще играете на котка и мишка.

Явно тези мъже смятат, че само ТЕ могат да зарязват.
Хубаво си му казала, че не си играчка! Peace

# 93
  • Мнения: 0
И аз си казвам непрекъснато "не ми пука", ама... като го видя ми се огъват коленете  Embarassed

# 94
  • Мнения: 1
надменно звучи "ако искаш знаеш как да ме намериш", а аз няма да се трудя, ще чакам да ми кацнеш, защото нямам какво да губя. И как да обърне човек нещата в своя полза? Как всъщност се влиза под кожата на един близнак? На този етап не ми се отдава, щом ми се говорят тези неща и после ме наблюдава само отстрани. Май май като се замисля единственото което трябва да направя е да не правя нищо... Grinning

# 95
  • Мнения: 0
Nikim и моят обект се включи, все едно никога не ме е отрязал. Направо ще полудея с тези мъже  Twisted Evil

# 96
  • Мнения: 1
При теб се е включил поради собствената си воля, а аз го потърсих, тъй като чух слух, че нещо му се е случило, иначе той месец не беше изобщо дума обелил и ме подминаваше като пън, но беше пък той питал обща позната за мен. Аз го потърсих и той веднага почна да предлага да се виждаме отново, но когато му казах, че не съм играчка и че вече не знам дали ще му се вържа, той каза че съм знаела как да го намеря. Самочувствие до небето отпра с тези думи, демек...той нищо не губи, аз ако го потърся, той ще ми обърне внимание ако реши. Самочувствието на близнаците понякога толкова ме дразни, че искам да ги подредя в една редичка, да ударя шамар на първия и всички да изпопадат като домино до последния.

# 97
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Мислите ли, момичета, че всички Близнаци със такова самочуствие.....................
Аз мисля, че Не.....Просто вие сте попаднали на такива.
И няма значение дали е Близнак или друга зодия....до човека си е, ....запомнете, До човека си е!!!

# 98
  • Мнения: 0
Е, как няма да им липсва самочувствие, като се скъсахме да им сваляме звезди. Ама как да стане по друг начин?

# 99
  • Varna
  • Мнения: 2 596
E, аз ви писах.....
Но ви повтарям отново......че не съм искала да свалям Близнака, и точно с това съм му омотала глЪвЪтЪ, без да искам. Нито съм му правила вятър, нито съм му сваляла звезди....това второто той го праваеше, освен, че се занимаваше с астрономия Wink Там ви е грешката, да сваляте звезди, вместо на вас да ви свалят. И пак повтаням....мъжът е ловец. Няма значение дали е Близнак или друга зодия. Оставете ги да са мъже.!!! Не ги лигавете и не им сваляйте звезди.  Това е тяхна работа.  А да ги полигавиш и да им сваляш звезди......за това ....много, много по нататъка...... вече става много сериозна темата....нали вие искахте само авантюрка Wink....Абе момичета, много влагате само за една авантюра ooooh!

# 100
  • Пловдив
  • Мнения: 5
E, аз ви писах.....
Но ви повтарям отново......че не съм искала да свалям Близнака, и точно с това съм му омотала глЪвЪтЪ, без да искам. Нито съм му правила вятър, нито съм му сваляла звезди....това второто той го праваеше, освен, че се занимаваше с астрономия Wink Там ви е грешката, да сваляте звезди, вместо на вас да ви свалят. И пак повтаням....мъжът е ловец. Няма значение дали е Близнак или друга зодия. Оставете ги да са мъже.!!! Не ги лигавете и не им сваляйте звезди.  Това е тяхна работа.  А да ги полигавиш и да им сваляш звезди......за това ....много, много по нататъка...... вече става много сериозна темата....нали вие искахте само авантюрка Wink....Абе момичета, много влагате само за една авантюра ooooh!
Нали? Пък и с чуждичко. Е, как да ви е лесно?

# 101
  • Мнения: 716
DELTA_DELTA е напълно права - колкото и объркани да са уж ролите на мъжа и жената в днешно време...
Работата е там, че когато силно желаеш и се стремиш към щастието (респ. обекта Близнак Sunglasses), умът ти се помрачава от приливите на сърцето. Извинете за сладникавия довод, но не е ли така? За да кроиш стратегии, трябва първо да се отдалечиш. Докато си обсебен, докато ставаш и лягаш с едната мисъл, ще се хващаш за сламки и ще те връщат в 1-ви клас  Rolling Eyes

И в изходна позиция.

# 102
  • Мнения: 1
при мен не е авантюра, харесвам младежа от самото начало, от както пътищата ни се преплетоха и месеци по-късно той ми призна, че и при него е така.......но разбирайки че има приятелка се отдръпнах, което го амбицира още повече и аз се предадох и така около половин година, но тъй като е безсмислено, както бях обяснила и по горе, се дърпам или съм рязка, никога не го търся, никога не го каня, не му свалям звезди, отбягвам го, та даже и той се е чудел на моменти защо се държа така. Той правеше нещата понякога, така че аз да го потърся и поискам, но аз никога не го правех. Сега също ми се предложи, но аз го отрязах и той ми каза, че съм знаела как да го намеря. Колежката vinyl е с авантюрата, аз съм от захапалите и наджапалите на дълбоко. Sad

# 103
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Той твоя пък с приятелка.... newsm78
И тъче на два стана...................ти такъв как така го харесваш, че чак яко си захапала.  Извинявай не искам да те съдя....но, при това положение аз съм вдигала гълъбите. Сори, ама има достатъчно мъже и то сЛУбодни ....Тоя ще лъже и тебе и приятелката си....а той и го прави, като те чета какво ти е казвал и как се е държал....не е мъжко, ама хич не е мъжко.....и кавалерско. Бъди курназ бе, за какво ти е такъв....То такива има и от други зодии, така, че да не генерализираме, че тази зодия са такива и онакива.
И тоя твоя си чеше егото като на колежката ти Вини, юнака......За пореден път ще попитам.....Що си го причинявате това??? То поне да бяха някакви стойностни мъже....а те......и двамата Буратиновци....с дълги носове....щото лъжльовци. Аз на мъж който мами, как да му имам доверие.....а вие това го виждате в началото още. Не е да кажеш, че имате вече връзки и в последствие вече сте ги хванали в лъжи.
Като ви чета и двете и си казвам .....добре, че нямам момиче да хлътва така и то по такива мизерници....А от друга страна се моля...Диването да не причинява такава мъка на никоя жена...

# 104
  • Мнения: 0
Добре де, не мога да разбера - всички ли мислите, че един мъж като се хване с една жена и край! - ако срещне друга и се влюби в нея, трябва да убие чувствата. Така няма ли да лъже повече? Никакъв шанс не давате на човек да си пробва късмета. Е, верно с Буратиновци, както ги нарече Делта. Ама, де да знам, може да си намерят и те майстора!
Мен повече ме интересува друго - ако един Близнак каже, че не иска да има общо с теб, а в следващия момент дойде на белия кон и те качи на черешата - кога да му вярваш? И имаш ли шанс за нещо повече?

Общи условия

Активация на акаунт