Мъжът зодия Близнаци

  • 127 153
  • 763
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 1
моята драма с мъж близнаци към момента е следната.......неангажираща връзка с този мъж, който е обвързан. Връзката се точеше около две години, интрига ни раздели за около половин година, но аз подадох ръка, изяснихме се в писмен вид. Идеята ми беше да сме добри приятели, да си говорим, но още на третото изречение той почна да си иска. Правех се, че не съм го чула или разбрала.
Исканията му обаче са брутални и супер директни, ако се направя че не съм чула, искането се повтаря. Когато се видим в в обществото и сред приятелите се прави, че ме няма, не съществувам и не ме забелязва, ако се наложи да ми каже нещо е супер груб и дръпнат. А когато ми пише си иска по най-грубия и брутален начин, продължава да ме натиска и да държи да му отговоря кога и къде все едно съм длъжна да изпълнявам сексуалните му прищевки.
Тъй като не обичам да ми казват какво да правя, особено да ми го нареждат, аз също скръцнах със зъби и той ми каза "ми като не щеш какво да те правя"...или нещо подобно беше!
Как да тълкувам това поведение?

# 211
  • Мнения: 8 868
моята драма с мъж близнаци към момента е следната.......неангажираща връзка с този мъж, който е обвързан. Връзката се точеше около две години, интрига ни раздели за около половин година, но аз подадох ръка, изяснихме се в писмен вид. Идеята ми беше да сме добри приятели, да си говорим, но още на третото изречение той почна да си иска. Правех се, че не съм го чула или разбрала.
Исканията му обаче са брутални и супер директни, ако се направя че не съм чула, искането се повтаря. Когато се видим в в обществото и сред приятелите се прави, че ме няма, не съществувам и не ме забелязва, ако се наложи да ми каже нещо е супер груб и дръпнат. А когато ми пише си иска по най-грубия и брутален начин, продължава да ме натиска и да държи да му отговоря кога и къде все едно съм длъжна да изпълнявам сексуалните му прищевки.
Тъй като не обичам да ми казват какво да правя, особено да ми го нареждат, аз също скръцнах със зъби и той ми каза "ми като не щеш какво да те правя"...или нещо подобно беше!
Как да тълкувам това поведение?

Човекът проявява инетрес към теб само на ниво физическо общуване. Цялото му поведение говори за това. А и казваш, че е обвързан - не му се влиза в драми, но няма нищо против нещо набързо.
Около мен е пълно с мъже близнаци, а от сто години живея с такъв. Ясни са ми като бял ден  Laughing

# 212
  • Мнения: 0
нека се включа и аз в тази темичка........имах отношения с моя близначко, движим се в една компания, скарахме се, друг човек ни раздели, оставих нещата да се поуталожат, само се гледахме от далеч, дори не се поздравявахме понякога, но аз не мога да се примиря, защото въпреки всичко усещам че не съм му съвсем безразлична. Затова когато усетих вътрешно интуицията да ме води му казах, че искам да се сдобрим, той каза че не ми се сърди и почнахме от време на време като се видим да се поздравяваме. Опитах се да му пиша в скайпа, той отговаряше учтиво, даже един път типично по близнашки ми каза, че иска да спи с мен ей така от нищото, но аз го отрязах, не ми се искаше да си мисли, че това че му говоря значи, че може да ме има когато си поиска. И той спря да влиза в скайпа, вече от месец. Но пък аз реших да се опитам да възстановим комуникацията, все пак сме в една компания, поне да бъдем приятели.....почнах да се шегувам, да съм весела, да съм забавна, приятелите се смеят на шегите ми, даже флиртувах с едно момче от компанията уж на майтап и той почна да се включва в моите шеги и даже се разминахме на улицата онзи ден и ми каза "айде идвай, че Тонката те чака"..../онова момче/. Преди няколко дни ми загледа бижуто, каза че било много яко, а пък онзи ден ми се вдигна блузката и той каза да съм се загърнела. Скарах му се, че гледа без позволение и той каза, че къде другаде да гледал. Има пък моменти, в които е точно обратното, прави се че не ме вижда, даже ако му кажа нещо не смее да ме погледне....искам да кажа, че е от типичните близнаци, комуникативни, наперени мъжкарчета, които обичат да имат много жени около себе си. Всички мацки от компанията се въртят около него, той е с тях такъв един наежен. А с мен понякога не говори, прави се че не ме вижда.....дали ме харесва или не може да ме понася?

# 213
  • Мнения: 1
зодията не е главно определяща характера, а по-скоро слънчевия знак в случая близнаци,  асцендента, луната и прочие, но се обвързва с тези трите

името, годината и деня на разждане също играят главна роля, слава бого имам таланта да разбера всичко за даден човек само за 2 минути - талант  Laughing

пример е,  че аз съм скорпион с асцендент лъв и луна в козирог  Crazy , вдига ми се мерника и косата като видя красив близнак  Blush има какво да им хареса човек  Wink
онлайн има астрологически сайтове с голяма точност и наблегнете над луната му, защото ако сте риби с асцендент телец, а момчето ви  е с луна водолей ми няма да розови цветчета, мир и любов  Peace           извинявам  се за неграмотното съобщение

Последна редакция: вт, 05 ное 2013, 21:14 от capricorn.maria

# 214
  • Мнения: 86
Как да зарежа близнак пък той да си мисли,че е негова идея?Simple Smile

# 215
  • София
  • Мнения: 1 481
Как да зарежа близнак пък той да си мисли,че е негова идея?Simple Smile
Започни да се държиш дребнаво, страхливо, заядливо, прави сцени на ревност, проявявай собственическо чувство спрямо него... и той ще се откаже сам, най-вероятно. Simple Smile

# 216
  • Мнения: 86
Как да зарежа близнак пък той да си мисли,че е негова идея?Simple Smile
Започни да се държиш дребнаво, страхливо, заядливо, прави сцени на ревност, проявявай собственическо чувство спрямо него... и той ще се откаже сам, най-вероятно. Simple Smile
пробвах ама не се отказва още Grinning ще продължавам в същия дух:)

# 217
  • Мнения: 1
Как да зарежа близнак пък той да си мисли,че е негова идея?Simple Smile
Започни да се държиш дребнаво, страхливо, заядливо, прави сцени на ревност, проявявай собственическо чувство спрямо него... и той ще се откаже сам, най-вероятно. Simple Smile
пробвах ама не се отказва още Grinning ще продължавам в същия дух:)
 


 Laughing задуши го с розови облачета и лицемерна любов, ще избяга преди да мигнеш гарантирано и изпитано   Peace

# 218
  • Мнения: 1
като ще си говорим за луните на близнаците - моя има луна в скорпион??? Какво да го правя?

# 219
  • Мнения: 471
нищо не разбирам за луните и слънцата  newsm78

аз в момента съм с близнак и мога да кажа ,че е пълна Двойнственост !! ту е така ту не е така .. се едно не знае какво иска , ама знае .. и ти писва накрая омг ?!wtf ?!
Страшно изобретателен ,креативен и отаден на работата .. Добър готвач Simple Smile
а за любовта - да има как с целия свят ще го направи ,уж има вразка сериозна с момиче пак в следващия момент се окаже нещо друго .. Много Ревнив !!  Whistling

# 220
  • Мнения: 9
Всичко, което изчетох до тук е вярно. И аз се влюбих в близнак. Заради него даже се разведох. Накратко: той 45-годишен ДВА пъти разведен с общо три деца, в момента живее с една млада вдовица и гледа нейните деца. Неговите вече са големи, ама..немили недраги. Както се казва, повредата не е във вашия телевизор. Аз: на 36, с кофти брак и едно дете. Класическата схема. Ухажване по телефона 30-40 обаждания на ден, причакване пред работа да ме видел само, и приказки, приказки, приказки..... от 1001 нощ. На втората седмица развях бялото знаме. Влюбих се като ученичка. Аз съм зодия дева и всичко ми минава през мозъка, включително и любовта. Този път обаче хаос, ураган, буквално превъртях. Един слънчев ден близнака каза, че не можел да разваля комфорта на две половинки и на шест (общо) деца и толкоз. До тук беше. Плаках два месеца. Не може да нахлуваш в живота на някой, да го разбъркаш до основи и да излезеш.НЕ МОЖЕ. Та това са за мен близнаците. Правете си сами изводите.

# 221
  • Мнения: 9
Само за протокола да кажа, че се разведох след като се разделих с близнака. Той беше катализатора да взема това решение. Може би един ден ще му благодаря.

# 222
  • Мнения: 2 663
Здравейтеееее Simple Smile
я и аз да ви питам едни нещица за мъжа близнак, които след обстоен преглед на нетЯ, не успях да открия Simple Smile
тЪ...връща ли се, след като веднъж си е счупил главата?Случката е следната...
 Аз съм най-голямата му любов, с планове за деца, бракове и т.н. Обаче той беше толкова не откъсващ се от мен, че след 18 месеца връзка, избягах...чувствах се отегчена, той беше навсякъде, започна чак да ме преследва...малко се увлякох... с две думи, една година беше в тежка депресия, заради моето отдръпване.Аз се ожених и общо взето осъществих това, което мечтаехме, но без него...
Той, нищо, като пеперудка, но последните години ( май 2-3) живее с една жена и е като роб, чехъл меко казано
Ние с него се подминавахме години наред, той ме подминаваше, проговорихме си преди месец и то мноооого добре като стари приятели.След това се виждахме в компания няколко пъти...абсолютно пасивен, но виждам как ме гледа...миналата година често го засичах лятото и още тогава ме изяждаше с поглед, ако е от значение, де
Така...сподели ми, че не е хепи въобще, има всичко, но няма емоция...а пък аз в момента хич не съм в час, имам нужда да изляза, да се видя с някой, който не е от близкото ми обкръжение...Имам обаче усещането, че се страхува от мен и бяга или тук влиза близнашкото и го прави съвсем умишлено?
Имам да си свърша една работа извън града и се чудех дали пък да не го поканя да ми прави компания?
Основната причина си я споделих и другата е че имам нужда да поговоря с някого, на когото мога да се доверя, няма да търси причината, защо трябва да ходя там, където отиваме и да ме разубеждава, което ще направят повечето ми близки.
Как мислите би реагираш близнака в тази ситуация? Искам да го помоля да ми отдели няколко часа пък каквото сабя покаже, дали би?

# 223
  • Мнения: 471
Влюбих се като ученичка. Аз съм зодия дева и всичко ми минава през мозъка, включително и любовта. Този път обаче хаос, ураган, буквално превъртях. Един слънчев ден близнака каза До тук беше. Плаках два месеца. Не може да нахлуваш в живота на някой, да го разбъркаш до основи и да излезеш.НЕ МОЖЕ.

все едно слушам себе си  Cry .. в момента го изживявам  Cry .. Аз съм Дева ,той Близнаци голяма Любов.. след 1 година съжителство и кроене на планове за деца .. сватба и т.н. се хубави неща .. Той каза взимаш си багажа и си заминаваш ..
и като задаваш въпроса ЗАЩО??????? .. естествено оставаш без отговор 
май това не е много за тази тема .. извинете ме

# 224
  • Мнения: 0
Стана ми интересно и аз ще се включа в темата. С моя близнак сме заедно от 2 месеца. Според хороскопските изказвания жена везни и мъж близнаци - ОК. ОБАЧЕ! Хич не е така! И аз не знам какво да правя - почти не се обажда, макар, че ако аз пропусна да се обадя през деня, задължително звъни вечер. Влезнах на шега в тази връзка, сега чак ми става страшно като чета какво се случва с жените около тях. Идея нямам какво да правя, но малко смятам да се отдалеча.

Общи условия

Активация на акаунт