Мъжът зодия Близнаци

  • 127 110
  • 763
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 14
Правилно написа - ако може така да се нарече и няма значение  възраста. Виждам как се отнася към мен- мил е и гледа с оня поглед, усмихва се, гушва ме се търси ме за помощ-мнение, съвет , споделя ми си и т.н. , аз също.Нямаме тема тъбу.
Точно това е объркващато. Някой били те търсил

# 556
  • Мнения: 14
Обвързан не е ли човек, който споделя с човека, който е до него- не със друг

# 557
  • Мнения: 14
Обещание - може би да си помагат. Ние живеем в друга държава.

# 558
  • Мнения: 417
Всеки нормален човек би ти дал съвет да го разкараш.
Ако искаш да разбереш какви са намеренията му към теб, постави ултиматум - ти или тя и да заживеете заедно.
Ако приемеш оправданията, които ще ти сервира, значи доброволно приемаш ролята на любовницата/ "пета цигулка".

# 559
  • Мнения: 14
Прави сте да го зарежа или да му поставя ултиматум.
Пробвях с първото преди 4 месеца и след това получих клиповете за който споменах. Нямате си представа как го стъпках тогава. Едва ли някой би изтаптял такова отношение и да се върне след около 2 месеца.

# 560
  • Мнения: 90
Прави сте да го зарежа или да му поставя ултиматум.
Пробвях с първото преди 4 месеца и след това получих клиповете за който споменах. Нямате си представа как го стъпках тогава. Едва ли някой би изтаптял такова отношение и да се върне след около 2 месеца.
Здравей, за първи път пиша тук и ще ти дам един съвет,понеже все пак заглавието е за мъж зодия близнаци.Аз също съм зодия близнаци и ще ти кажа,че ако имаш чувства към него по-добре не му ги показвай и не му върви по свирката.Не му обръщай внимание известно време,покажи му че можеш да си тръгнеш.Ние близнаците обичаме трудното и когато някой ни се дава лесно и ни пада в краката ни става безразличен.А това също е един тест да провериш дали има наистина чувства към или към другата жена.А ако не те търси и не се опитва да разбере защо си му обърнала гръб,вече може сама да си направиш извод.Не съм наясно  точно как стоят нещата при теб,но ти давам един съвет като близначка😁

# 561
  • Мнения: 18 295
Най-добре го забрави. Близнакът ясно, че е доста двойствен характер, ама чак явно да си ходи с две жени - неее! Бих казала - край! Да не са се свършили мъжете?!

# 562
  • Мнения: 209
А той спи ли с тази въпросна жена и щом просто си поделят наема, защо те крие от приятелите си?

# 563
  • Варна
  • Мнения: 594
Точно така, замисли се защо те крие от приятелите си и "съквартирантката" щом няма интимни отношения с нея. Крие те от приятелите си защото те вероятно знаят че той има връзка с другата жена. Определено не трябва да оставяш така нещата, предложи му да живеете заедно, или нещо по обвързващо от негова страна и като откаже може да си поговорите. Защо те крие? Задай му директни и точни въпроси и го наблюдавай внимателно какво ти отговаря.
На мен лично ми се сърува супер неприемливо да ме крият по този начин или да го играя любовница, и бих го разкарала набързо. Живота е твърде кратък сппред мен за да си губим времето с лъжци и използвачи и всякакви боклуци Thinking

# 564
  • Мнения: 11 505
Аз ще си позволя да дам друг прочит на обърканите постове на Alexoiln. Близнаците имат нужда от тръпка, но не подвеждат в отношенията си. Склонна съм да вярвам, че човекът не е крил, че е обвързан и търси нещо странично, а Alexoiln прави някакви планове за бъдеще с този мъж.
Какво всъщност питате, след като знаете, че е обвързан?

# 565
  • Мнения: 100
1 седмица не се сеща моят близнак за мен и аз реших да го питам как е. Питах го да не ми е обиден, каза не и попита защо мисля така,а аз казах, че напоследъл не му се пише явно с мен. Каза не е така, на въпроса тогава как е отговора беше ами не е така. Какво е това поведение и как да го тълкувам незнам?!

# 566
  • Мнения: 10 008
Мария Томанова, ако не му се общува, намери си някой с който да ти е по-интересно.

Асен Михайлов беше абсолютно прав за мен и Близнака. Peace
Днес се убедих, че въпросния господин не е за мен. Не е заради зодията, заради лична незрялост и неориентираност е, може би и характеропатия някаква.
Имам близки приятелки Близнаци, невероятни хора са. Една от тях ми беше на гости вчера, та ми е прясно прясно колко мъдър човек е.
Този господин не случайно е сам, и бившата е избягала с 200. Не е била глупава жена.
Аз лично съм в потрес от безотговорността му към живота като цяло.
Не бих позволила на нещо такова да ми се пречка на пътя, камо ли да се смее на личните ми цели. Вятър го вее на бял кон него, а аз съм с Луна в Козирог. Господи Боже, като ретард е тоя човек. Пу-пу, плюя си в пазвата и бягам надалеч. Laughing

# 567
  • Мнения: 90
1 седмица не се сеща моят близнак за мен и аз реших да го питам как е. Питах го да не ми е обиден, каза не и попита защо мисля така,а аз казах, че напоследъл не му се пише явно с мен. Каза не е така, на въпроса тогава как е отговора беше ами не е така. Какво е това поведение и как да го тълкувам незнам?!
Щом не ти дава ясна конкретна причина,дори  не се напряга да измисли нещо, значи просто няма причина! Просто не му се пише с теб,аз като близначка ще ти кажа,че близнаците имат две причини да се държим студено-едната е,когато нямаме никакъв интерес,просто не ни се занимава с хора, които не ни привличат, - и втората , когато някой ни е наранил много.

# 568
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 825
Просто Близнаците са на приливи и отливи. Лакатушат се от голям интерес до пълна липса на такъв. И изведнъж пак може да се активират...и пак да утихнат. И те не знаят защо. Отвътре им идва.

# 569
  • Мнения: 90
Просто Близнаците са на приливи и отливи. Лакатушат се от голям интерес до пълна липса на такъв. И изведнъж пак може да се активират...и пак да утихнат. И те не знаят защо. Отвътре им идва.
Не винаги.Когато заобичаме наистина, ставаме постоянни и на едно мнение.Просто трудно се намира човек за нас😁Но със сигурност това си е и до мъжа,жените от тази зодия сме много по различни от мъжете

Общи условия

Активация на акаунт