Мъжът зодия Близнаци

  • 127 193
  • 763
  •   1
Отговори
# 600
  • София
  • Мнения: 874
Аз лично нищо не ти разбрах. Каква си по народност?

# 601
  • Мнения: 209
Ти лично според мен седни и признай пред себе си търсиш ли нещо сериозно в момента, или някой който от време на време на излизате на кафе и да се чувате по телефона...не е срамно или глупаво...просто бъди пряма пред себе си и какви съвети искаш по-точно да ти дадем понеже това не можах да разбера?

# 602
  • Мнения: 14
Да търся нещо сериозно. Както каза sam_ не някой с който да пия кафе и да се чува ме по телефона. Трябва време да опознаеш някой,а не просто от днес за утре. Така прави той. Той много добре знае. говори ли сме си по тя тема. Отговора му беше- това мога да ти предложа . Не искам да те пусна. Ти си уникален човек.
Казвала съм му - не си играй с мен, не ми харесва това отношение. Когато казва не може след 19-20 часа да се видим,защото жената с която живее е там или последно ми каза- разбери ме не мога тя почива и е в къщи.
Другото което е казва ще се видим  и не вижда ме, тръгва на някъде и не се обади, поне каже че няма  да може да дойде.Аз се притеснявам.

Той сега е на тема да си събере пари и да си направи бизнес.
Асадова- на все времена
Все важньiе фразьi
Максим- здесь и сейчас
Последно прати- единна България на Слави Трифонов и Калоянчев
Преди два дни.
Аз реших за себе си да продължа напред.
Който иска знае как да намери пътя към теб и да ти покаже че си важен за него

# 603
  • Мнения: 10 011
Всичко е ясно вече. Успех и весели празници!

# 604
  • Мнения: 2 207
Скрит текст:
Какви подаръци харесват мъжете Телци ? Маркови дрехи дали ще го зарадват ?

Като прочетох мнението ти, в главата ми веднага изплуваха домашни шоколадови трюфели или дом. кокосови бонбони, грижливо опаковани в кутия. Телецът е "непретенциозен" и земен знак, мисля, че подарък, приготвен лично от теб за него, много би го зарадвал.
...
Мисля, че му кривдих ужасно и не го "виждах" като човек, а само някакви свои си проекции и страхове...Ще видим. Той е със слънце в Близнаци, но не ми прилича на Близнак, а на ...Скорпион. :shock
Цитирам мнението от темата за телците, смятам, че не е проблем за Deziderata Simple Smile.

Може да прозвучи абсурдно, но и аз намирам леко сходство в характера на Близнаците и Скорпиона. Като матрьошки са, не можеш да ги разгадаеш напълно. Това, което ти казват като количество информация, почти винаги е с 2/3 по-малко от реалната им мисъл. Говоря за мъжете от зодията.

Мисля, че липсата на емоционалност допринася за "лошата слава" на знака. Близнаците винаги усещат, когато не си искрен с тях, но продължават да се преструват, че нищо не е станало само за да видят докъде можеш да стигнеш. "Истинското" им лице излиза наяве едва когато играта приключи за тях. Може би оттук произлиза славата им на двулични хора..  Близнаците наистина мразят да влизат в обяснителен режим, нещо повече - приемат го като грубо навлизане в личното им пространство.

С теориите от книгите не се стига доникъде, трябва да имаш нещо близнашко у себе си, за да разбереш техния начин на мислене. По същия начин трябва да имаш и нещо скорпионско, за да разбереш Скорпионите. Въобще сложно е да кажеш на подвижен знак "обясни ми начина си на мислене".

Връзка между жена Телец и Близнак - от лични наблюдения жената Телец се стреми да е водещата фигура във връзката. Лоялен, докрай отдаден знак. Забелязала съм, че мъжете от въздушните знаци нямат нищо против да са по-пасивният партньор. Дори да просъществува такава връзка, в един момент на Телеца може да му писне да не знае какво в действителност се върти в главата на Близната. С повече доверие помежду им и компромиси биха могли да се получат нещата.

# 605
  • Мнения: X
Имам много близък приятел близнак. Сходство и аз откривам със скорпиона в същата насоченост.
Иначе е страхотен - никога не съм го чула да псува, да ругае някого, да лицемерничи. Проучва всичко до най-малкия детайл, умее да манипулира и обърква и там му е чара.
Страхотни са, но може би не за любов.

# 606
  • Мнения: 100
Аз спрях да пиша на моя близнак, и той не пише. Но днес си бях публикувала едно клипче и хоп господина се включи "леле много смешно клипче" питах как е, отговори, пита и аз как съм де, аз отговорих... И до там.. спря да пише. Аз не мога да разбера тоя човек....

# 607
  • Мнения: 11 505
Смешно му е било клипчето на човека, какво има за разбиране?

# 608
  • Мнения: 209
Аз спрях да пиша на моя близнак, и той не пише. Но днес си бях публикувала едно клипче и хоп господина се включи "леле много смешно клипче" питах как е, отговори, пита и аз как съм де, аз отговорих... И до там.. спря да пише. Аз не мога да разбера тоя човек....

Спри да му пишеш и не отбелязвай, че си прочела като той ти пише така примерно 1-2 като ти пише след това, ако пак реши да пише му пиши и ти как си, какво ново при теб, и ако директно гледа да те пита защо не си ми писала му кажи, че си била на път известно време и си нямала как да пишеш точка. Без подробности, без нищо да му пишеш, бъди любезна, но не и досадна, бъди дръпната, но не и груба. Това е от мен.

Последна редакция: сб, 29 дек 2018, 13:24 от sam_

# 609
  • Мнения: 4 708
Като те чета, се сетих за преди 15г, с мъжа ми - близнаци се скарахме, че не искам да му ходя на РД извън града в който живея, аз му казах, че ще си празнувам моят, и няма да ходя при някакъв си непознат. Сигурно 2-3 месеца не си пишехме, той инат, аз също  Laughing не помня вече как стана така, че да се видим месец след това, но май номерът е да не му се "натискаш" ако ме разбираш. Все ми беше едно дали ще се видим, ако стане стане, ако ли не здраве да е. Обаче ето ни 15г по-късно още ме ядосва, че уж сме родени на една дата, но сме коренно различни. Той като се сърди мълчи като пън, аз крещя, викам и ми мине  Laughing

# 610
  • Мнения: 90
Като те чета, се сетих за преди 15г, с мъжа ми - близнаци се скарахме, че не искам да му ходя на РД извън града в който живея, аз му казах, че ще си празнувам моят, и няма да ходя при някакъв си непознат. Сигурно 2-3 месеца не си пишехме, той инат, аз също  Laughing не помня вече как стана така, че да се видим месец след това, но май номерът е да не му се "натискаш" ако ме разбираш. Все ми беше едно дали ще се видим, ако стане стане, ако ли не здраве да е. Обаче ето ни 15г по-късно още ме ядосва, че уж сме родени на една дата, но сме коренно различни. Той като се сърди мълчи като пън, аз крещя, викам и ми мине  Laughing
ти каква зодия си

# 611
  • Мнения: 11 505
Ако са родени на една и съща дата (подозирам и един и същи месец), каква зодия може да бъде? Laughing

# 612
  • Мнения: 4 708
Ако са родени на една и съща дата (подозирам и един и същи месец), каква зодия може да бъде? Laughing
Позна  Laughing

# 613
  • Мнения: 2
Ще разкажа моята история. Тя е почти същата като на alex. Моля ви само не ме съдете.
Всичко започна преди около 8 месеца. Запознахме се по случайност. Аз бях на гости на негови познати. Аз живея през 2 къщи от тях. Той беше с жената, с която живее и в момента. От начало само си говорихме . Той започна да идва по често и един ден си разменихме Facebook. Продължихме с разговорите звънеше ми. Един ден ме покани да се разходим и каза, че иска да ме пита нещо. Видяхме се, поговорихме и всеки по пътя си. Той взе да ми звъни по често, излизахме. Един ден както се разхождахме се целунахме . Така започнаха нещата между нас. Аз се притеснявам, че той живее с друга жена. След около 2 седмици той забеляза, че нещо ми притеснено и ме попита какво има. Аз му казах истината, че той живее с друг човек и това .... Той ми обясни, че са само приятели. С течение на времето между нас стъпка по стъпка се продължавахме напред. След 2 месеца той взе да се държи по отдръпнато. Почти не виждахме  не ми звънеше  или ако ми звънне  ми казва че ще се видим  или чуем  после  и не го правише. Реших да го попитам. Той ми отговори - не искал да разбере тя че той се вижда с друг човек и да се опитам да го разбера. Не искал да се кара с нея, не искал да я нарани. Тогава разбрах, че той я защитава и държи на нея. Продължихме виждайки  порядко- за седмицата половин или час max. Един ден  му казах, че това не ми харесва.  Да се чуваме и виждаме така. Той замълча и след малко видя негови приятели. Почнаха да си говорят все едно ме няма и каза тръгвам.  Тръгна с тях. Аз си тръгнах все едно бях смачката с валяк. По- късно му звъннах и му казах , че това не може да продължава,  да не ме търси. След  ден ми звънни искал да се видим и поговорим. Аз му отвърнах не мога днес. Видяхме след 4 дни. Разговора беше напрегнат доста. Един на друг си казахме някой неща. Някои от които бяха, че остава с нея, ни е само приятели. но не иска да ме пусне, да ме остави. Хубаво му било с мен, уютно и да погледна в душата му. Аз му казах тащали ще се гледаме от страни. В очите и на двата сълзи. Гушна ме силно и ме целуна по челото. Така стояхме не помня вече сигурно 15 минути.
Продържихме напред криейки се от всички. Не ми ставаше приятно като каже ще се видим и после нищо. Няколко пъти стана така. Един ден след поредния път му пишах - хайде да се видим преди да тръгне. След около 5 той ми звънна и започнаха едни извинения и чух нейния глас и се затвори. Пак звънни след малко и ми се извинява и ми казва не заслужаваш това отношение слънце- моето момиче,  обичам те. Знаех че тръгва на път но не с нея. Опитах се да се успокоя, за да успокоя и него, но само аз си знаех какво ми е. След като се върна продължихме по стария начин. Един ден той ми звъни и ми казва след 1 час ще дойде да излезем. Мина часа и той звъни -няма да мога тя се е прибрала . Аз замълчах и затворих телефона. Той звънеше аз не вдигах.  Пиша ми не се сърди моля те. След 3 дни ми звъни и ми вика чакай ме като слезеш от автобуса ще дойда. Зарадвах се. Не беше правил това. Почна да ме взима и от работа. Казах ок. След ни пак ми каза нещо неприятно и аз му викам. 
Няма как след такива думи на човек да не му светне лампата.
Разбирам, че нямам място в живота ти.
Той ми вика 
Нямаш търпение
какви ги говориш
Той ми каза
Знам не съм сам
Не ме бива
Аз му отговорих -не е вярно
Минаха дни . Вчера ме взе с колата видях ме се за 15 мин.
Затова разбирам , че съм объркана и на кръстопът. Знам, че това отношение не ми харесва.

# 614
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Няма кръстопът. Пътят е 1. Близнак може до края на живота си да се люлее от една към друга крайност и да не вземе решение.

Типични лафчета от женени мъже
1. Не се разбирам с жената
2. Тя е гадина
2. Ние не правим секс
3.  Ще се разведа в подходящ момент. Само децата да порастнат, родителите ми това-онова...
4. Много те обичам....(винаги има едно голямо и неизказано НО)
и т.н.

Общи условия

Активация на акаунт