Мъжът зодия Близнаци

  • 126 876
  • 763
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 5
Благодаря ти за откровения отговор. Не мисля обаче, че е искал само секс. Просто като сме заедно и времето спира. Дори последния път не можехме да се разделим. Но и той ми е казвал, че е странна птица. Личеше си, че иска сериозна връзка с мен, когато сме били заедно. Поне това е било моето усещане, все пак не сме вече на по 20. Бъди щастлива!

# 631
  • София
  • Мнения: 874
Любовта на козирога много е насочена към въздушните знаци. Как да ти се даде съвет какво да правиш? Отговорът е само в теб. Ясно е, че близнака няма да ти бъде мъж. Въпросът е дали искаш да прекараш живота си със сегашния ти приятел, при положение,че нямаш чувства вече към него. И 11 години без брак са много, много време. Слез на Земята и се вземи в ръце, защото любовта към тоя пикльо ти е най-малкия проблем.

# 632
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 778
Благодаря ти за откровения отговор. Не мисля обаче, че е искал само секс. Просто като сме заедно и времето спира. Дори последния път не можехме да се разделим. Но и той ми е казвал, че е странна птица. Личеше си, че иска сериозна връзка с мен, когато сме били заедно. Поне това е било моето усещане, все пак не сме вече на по 20. Бъди щастлива!
Много си лапнала по Близнака, ако ще и да не си на 20г. Отвори си очите. Да ти резюмирам - Насвинил се на 1вата среща до степен да го шофираш до тях и е изтървал секса. Искал деца от теб на втората среща. Ту се появява, ту изчезва. Ту те иска, ту го е шубе. И не е имал връзка от 10 години.

11 години с настоящия - поне деца? Някакво развитие, освен вилата?

# 633
  • Мнения: 5
Благодаря ти за откровения отговор. Не мисля обаче, че е искал само секс. Просто като сме заедно и времето спира. Дори последния път не можехме да се разделим. Но и той ми е казвал, че е странна птица. Личеше си, че иска сериозна връзка с мен, когато сме били заедно. Поне това е било моето усещане, все пак не сме вече на по 20. Бъди щастлива!
Много си лапнала по Близнака, ако ще и да не си на 20г. Отвори си очите. Да ти резюмирам - Насвинил се на 1вата среща до степен да го шофираш до тях и е изтървал секса. Искал деца от теб на втората среща. Ту се появява, ту изчезва. Ту те иска, ту го е шубе. И не е имал връзка от 10 години.

11 години с настоящия - поне деца? Някакво развитие, освен вилата?

нямаме деца с моя приятел, обичам го, но този близнак така ми завъртя главата, че не съм на себе си. Ти го каза много точно: ту ме иска, ама не у стиска и го е шубе. Е аз как да рискувам в такъв случай с него? И голям проблем му стана изведнъж тази вила. Като започна да ме сваля, знаеше за нея, но сега твърди, че при това положение нямал правото да ме има.

# 634
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 778
Явно 11 годишната рутина без особено развитие ти е доскучала и се е появил Близнакът. Той може до живот да се чуди и мае какво иска и никога да не го узнае.

# 635
  • на Мелмак
  • Мнения: 10 959
Ако близнак те обича, ти изобщо няма да имаш колебания какво да правиш и как да постъпиш! Всъщност който и да е мъж от друга зодия 😉. Вземи се в ръце!

# 636
  • Мнения: 90
Ако близнак те обича, ти изобщо няма да имаш колебания какво да правиш и как да постъпиш! Всъщност който и да е мъж от друга зодия 😉. Вземи се в ръце!
много точно,ако те обича един човек истински,няма да имаш колебания за това.Според мен този човек има проблем със себе си,постъпвал е и с другите жени така,за да няма 10год. Сериозна връзка.И тези неща накрая ти ги е казал като оправдание да приключат отношенията ви.

# 637
  • Мнения: 5 060
Аз мисля, че се самозалъгваш, че обичаш приятеля си. Не би му изневерила с колега/приятел и да го унизиш така.
А близнакът. ....нищо ново - алкохол, секс, шикер приказки, биполярно разтройство.

# 638
  • Мнения: 2 154
Seka85, ти говорила ли си някога с приятеля ти, че нещо ти липсва във връзката ви, че не усещаш нещата както преди? Защото ми се струва, че като типичен Козирог си пренебрегнала жената в себе си, стегнала си се, изоставила си комфорта на дома си, поела си немалка отговорност върху плещите си, подтискайки някаква част от теб. Тази, емоционалната, на която й се иска да бъде "слаба", вероятно.. Аз съм съгласна, че такива дълги връзки без видимо развитие в тях са рисковани, причини - бол. От мненията ти личи, че нещата, случили се между теб и Близнака, са ти липсвали... Хубаво си помисли дали наистина обичаш този човек, или си влюбена в илюзорната представа за вас двамата, измъкваща те от монотонността на връзката ти? Дали тази битка е твоя, или е битка на Егото, че си отхвърлена? Човекът ясно ти е показал какъв е, какво има повече да се нищи.
Мисля, че имаш нужда да останеш сама известно време, да излезеш на чист въздух да ти се поуталожат мислите - в буквалния и в преносния смисъл. Всичко хубаво ти желая!

# 639
  • Мнения: 209
Seka85, ти говорила ли си някога с приятеля ти, че нещо ти липсва във връзката ви, че не усещаш нещата както преди? Защото ми се струва, че като типичен Козирог си пренебрегнала жената в себе си, стегнала си се, изоставила си комфорта на дома си, поела си немалка отговорност върху плещите си, подтискайки някаква част от теб. Тази, емоционалната, на която й се иска да бъде "слаба", вероятно.. Аз съм съгласна, че такива дълги връзки без видимо развитие в тях са рисковани, причини - бол. От мненията ти личи, че нещата, случили се между теб и Близнака, са ти липсвали... Хубаво си помисли дали наистина обичаш този човек, или си влюбена в илюзорната представа за вас двамата, измъкваща те от монотонността на връзката ти? Дали тази битка е твоя, или е битка на Егото, че си отхвърлена? Човекът ясно ти е показал какъв е, какво има повече да се нищи.
Мисля, че имаш нужда да останеш сама известно време, да излезеш на чист въздух да ти се поуталожат мислите - в буквалния и в преносния смисъл. Всичко хубаво ти желая!

Напълно съм съгласна с теб! Друго нещо, което искам да кажа, е че този човек е страшно неуравновесен аман Grinning
10 години да няма връзка стига бе, представи си какъв е бил, бедната му душа не била разбрана глупости...не е ставал за връзка, но няма как да го каже, бягам от отговорности това е... искал деца от теб, това ще ти е най-голямата грешка, и накрая ще избяга и ще остави теб и децата ти заедно с ипотека.
Като жена близнак ти казвам, че от мъжете от нашата зодия изобщо не се занимавам.
Познавам доста хора близнаци и от тях само 2 са стабилни и отговорни. 11 година са страшно много време да не живеете заедно понеже от психологическите книги, които съм чела и от хора с дълъг брак са ми казвали, че на 5 години в дадени отношения трябва да има промяна, и ти като жена козирог си забравила, че си жена и си взела твърде много отговорности, защото жените от тази зодия са най-склонни да забравят за себе си, и това в даден момент е взело да ти липсва няма как. Така за този мъж неуравновесен, днес съм ок на другия ден ме остави на мира, ми той не става за връзка, докато не промени това, ама за 10 години виждам как го е променил няма що.
Друго и последно малко може би ще те упрекна тук, не за това, че си изневерила, а за това че си го направила с колега на мъжа си, това е страшно унижение за един мъж.

# 640
  • Мнения: 5
Здравейте, благодаря ви за мненията. Наистина е някакъв емоционално не стабилен, като че ли.. един ден е един човек, на другия коренно различен. Вече 1 седмица откакто ме е блокирал. Според вас дали ще се обади оново някога?

# 641
  • Мнения: 90
Здравейте, благодаря ви за мненията. Наистина е някакъв емоционално не стабилен, като че ли.. един ден е един човек, на другия коренно различен. Вече 1 седмица откакто ме е блокирал. Според вас дали ще се обади оново някога?
Ами аз мисля,че да.Но по-добре да не те потърси,че пак ще ти се върне надеждата.
Ако го направи по-добре го отхвърли

# 642
  • Мнения: 209
Вас бе ви ли е страх, че ако приятелят ви научи може да съсипете нещо градено 11 години и това, че сега сте в чужбина и труда, който и вие влагате може да са били напълно напразни.

# 643
  • Мнения: 100
Както добре си пишехме с моя близнак и говорехме, че ще се видим нещо пак се обърка. Хора, пишехме да се видим, после ден два пак си пишехме мили неща и после изведнъж хоп няма нищо, няколко пъти му писах, провокирам го и не.. Отдръпна се пак и това е, какво става незнам, харесвам това момче...

# 644
  • В.Търново
  • Мнения: 6 663
Не разбира ли, че те будалка, подиграва се с теб.Зарежи тая работа.

Общи условия

Активация на акаунт