Мъжът зодия Близнаци

  • 127 102
  • 763
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 7
Мария
Моят съвет е тръгни си. Има една истина, без значение от зодията.
И тя е:
Няма как да сбъркаш думите,които ти казват , когато действията говорят.
Ако някой проявява интерес, те харесва ще го покаже.

# 661
  • Мнения: 7
Мария
Моят съвет е тръгни си. Има една истина, без значение от зодията.
И тя е:
Няма как да сбъркаш думите,които ти казват , когато действията говорят.
Ако някой проявява интерес, те харесва ще го покаже.
И то не по телефона

# 662
  • Мнения: 1 137
А някой стигнал ли е до правилната тактика как да привлечем един мъж близнаци, какво може да го заинтригува. От време на време му пиша, за да го питам как е(защото ме интересува) и това е, той отговаря от любезност пита и аз как съм ама аз само казвам ок и приключвам.Все пак няма да му се слагам.Оня ден ми беше реагирал на една снимка, а той не го прави често, даже на последък хич... Всички мъже близнаци ли са такива 😂😂😂
Да ти кажа , близнака изобщо не е мъж. Да ме извиняват читавите от зодията. Разкарай го докато е време. То ще са лиги и сополи цял живот. Днес иска едно - утре друго. Хаотични са, взимат емоционални решения , егоисти са. Нищо не губиш. Просто така ти се струва в момента, че е някаква загуба. Повярвай ми - Не е!

# 663
  • Мнения: 1 073
Абе хора, тея всичките мелодрами, които се изписаха, са за тотален сапунен сериал. Жените, които се жалват тук ми звучите да сте с доста ниска самооценка и достойнство... сори... дано няма много сърдити. Прее*ават ви и вие пишете, звъните.... абе я малко по-сериозно! Теглете една ма*на и да се приключва!
Да кажа защо съм тук, мъжът ми е близнак, брутално якиячовек е той! Всеки си има трески за дялане, но, извинете ме, не е от зодията това да си за*ник, до човек си е!
Имайте си самоуважението, научете се да пишете правилно ииии си живейте живота щастливо!

Последна редакция: пт, 01 фев 2019, 21:41 от E. T.

# 664
  • Мнения: 209
.Почна да пиша обиди- малка курва за игра и т.н. Не издържах и я блокират. Два часа не можех да вляза в кожата си.

това него разбрах, което си написала.
А за него, не е е звънял хич не ти и трябва, това което ти е причинил си е подигравка осъзнаваш ли?
Те са си писали с нея, за теб представяш ли си ... то и тая дето е с него  е много зле без майтап.
И да ти се обади тегли му майната, това е унижение, покажи му, че си по-силна от него пожелай му хубав съвместен живот с нея и затвори без драми, без обиди щото ще разбере, че много страдаш по него, а не трябва да става, трябва да знае, че и твоя интерес и минал макар да не е така.

# 665
  • Мнения: 265
Луднала съм по един близнак с луна, марс в Дева и венера в близнаци.
Как мога да го спечеля или поне да разбера дали има сериозен интерес към мен?

# 666
  • Мнения: X
Близнаците ли печелчят категорична победа за най-анти зодия за мъж ? 😃
Имам близък приятел близнак, и още един също много интересен. Никога не съм имала каквато и да било любовна връзка с близнаци, но като приятели мога да твърдя, че са едни от най-добрите. Дискретни са, може да се разчита на тях в каквато и да било ситуация и също са повече от интересни събеседници по всякакви теми. Инак са доста лукави, и като че ли не го правят съвсем умишлено. Обичат да си играят на котка и мишка. Накрая винаги печелят, защото са поне двама в играта.

# 667
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 34
за мъжът близнаци ще ви кажа с три думи- не се занимавайте Grinning много непостоянен, сменят си мнението през 1 час, не може да се разчита на него, трудно му е да взима решения.. иначе е спонтанен и няма да ви е скучно с него. но за сериозна връзка не става!

# 668
  • Мнения: 1 073
Как пък така категорично го каза това, Елизабет? 🤣

# 669
  • Мнения: 4 708
Как пък така категорично го каза това, Елизабет? 🤣
Ха де, сигурно всички близнаци са стари ергени  Laughing само аз съм се излъгала да взема моя  Joy Не че отчасти не е права. Thinking

# 670
  • Мнения: X
Стават ли в леглото поне ? От всичко изписано дотук човек може да си направи съвършено категоричен извод за тези двойнствени същества.
Ще се потретя, амаа да има и нещо хубаво - качествени приятели са.

# 671
  • Мнения: 355
Стават ли в леглото поне ? От всичко изписано дотук човек може да си направи съвършено категоричен извод за тези двойнствени същества.
Ще се потретя, амаа да има и нещо хубаво - качествени приятели са.

От моя опит - стават Innocent

Съгласна съм с Елизабет. Точно, ясно и кратко, но много вярно.

Не знам как го правят, как живеят по този начин, но явно могат и им харесва.

# 672
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 34
Как пък така категорично го каза това, Елизабет? 🤣
ох болезнен личен опит, който ме накара хич да не харесвам зодията Grinning всичко със своите изключения, разбира се. далеч съм от мисълта, че всички близнаци са ергени.. но от личен опит и това, което съм говорила с приятелки, лично аз не бих опитала отново

# 673
  • Мнения: X
Случайно, или не, и тримата ми приятели близнаци са ергени. Единият е над 35.

# 674
  • Мнения: 355
за мъжът близнаци ще ви кажа с три думи- не се занимавайте Grinning много непостоянен, сменят си мнението през 1 час, не може да се разчита на него, трудно му е да взима решения.. иначе е спонтанен и няма да ви е скучно с него. но за сериозна връзка не става!

Напълно съм съгласна с горното.
Казват едно след десет минути точно обратното, после се извиняват, после пък пак сипват. Все някой им е виновен, никога те. Не мога да кажа, че са безотговорни, но в повечето случаи постъпват така. Не се замислят какво причиняват на околните и какви ще са последствията, особено ако винаги има някой да помете след тях.
Грабят от живота каквото им харесва, а след тях потоп.
Не са лоши хора, но могат да те побъркат и да те оставят в крайно недоумение, без дори да се замислят.

Хубаво е, докато имат интерес към/от вас. После няма никаква сила на света, която може да ги върне.

Общи условия

Активация на акаунт