ЗАНИМАНИЯ С 8-МЕСЕЧНО БЕБЕ

  • 18 748
  • 744
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 343
Иве  Hug дано бързо от минава този период наистина.
Магнет, честито телефонче, много е симпатично Simple Smile
Девилче, както го описваш, скоро ще сяда сам. Коколино така стоеше на една ръка и след това започна да сяда сам.
Пуци, от лакътче не, от това положение по коремче, застават косо на една ръка и извъртят тялото, за да седне. Другият вариант е като пролази, както е на коленца от лазенето, да свали дупето и да се вдигне, за да седне.
И аз като Дарка дохранвам не веднага след твърдата храна, ами след примерно 40мин-1 час. Не за да яде повече мляко, той така или иначе ще си яде, колкото е гладен, ами за да свиква, че и другото, дето го гълта е за ядене. Така поне аз си представям, че ще започне да взима твърдата храна на сериозно, защото за сега не кърменията, ами твърдата храна му е по между другото. Макар че като ме види, че аз ям нещо, полудява, вика, дори плаче, докато не му дам.

# 691
  • Мнения: 380
Магнет честито телефонче,много е хубаво  Hug Hug
Пуци  Hug Hug

# 692
  • Мнения: 13
Мами тези педиатри ще ме побъркат:(
Брат ми има бебче което преди 10-ет дни направи 4-тири месеца и тяхното педи им е казало че вече може да го слагат да сяда, а нашата педи каза малката да почна да я слагам да сяда като направи 6-ест месеца. Е сега какво да прява?

# 693
  • Мнения: 3 736
Добро утро!

Ейнджъл, кажи им да не го слагат да сяда. Четиримесечно.  ooooh! То не, че ще може да седне, горкичкото. Аз на 4 месеца я издърпвах за ръчичките до седнало положение, за да тренираме главата, за по няколко секунди. Но аз това не го приемам като "слагане да седи". Иначе ако седи в нечий скут няма проблем.

Майче, аз да ти кажа четох тук колко е популярно това захранване - с твърда храна между другите хранения, но не ми хареса това ядене през един час и си карам направо с твърдата храна и после докърмване, ако има нужда.

# 694
  • Мнения: 380
Добро утро  Hug Hug
На Владис окото се оправи и акото и е нормално Laughing Laughing Тази нощ добре спа,но в 5 и 30ч. стана да папка  Laughing Laughing Не беше ставала да папка толкова рано от много време  Laughing Laughing

Последна редакция: нд, 12 фев 2012, 10:28 от klavdiq7777

# 695
  • Мнения: 1 524
Добро утро!
klavdiq7777, радвам се,че вече оченцето е добре на Владис.
Магнет, честит телефон със здраве да се ползва. Simple Smile
За храненето ние сме по схемата,която пуснах,с малки изключения.

# 696
  • Русе
  • Мнения: 5 359
Добро утро

Магнет честита придобивка.
Аз когато дохранвах с мляко в началото на захранването винаги беше около час след пюрето, защото Дидко просто не го искаше преди това.
Ейнджъл много е рано на 4 месеца да го подпират детето, ще се изсипва като торба с картофи. Могат малко да го държат в скута си и да го слагат в кошницата за кола. ако ползват.

# 697
  • Cyprus, Пловдив
  • Мнения: 771
Привет,майчета  Hug
Девилче,мерси за кафето  Hug
Направо съм шокирана,пускам ви песен в памет на великата Уитни Хюстън  Sad Flowers Rose Flowers Rose

# 698
  • Мнения: 380
Дарка и аз бях шокирана  #Shocked #Shocked #Shocked #Shocked

# 699
  • Мнения: 380
Владис има 3то зъбчеее  newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 В ляво отгоре  moresmile moresmile

# 700
  • Cyprus, Пловдив
  • Мнения: 771
Брех,вие ще изкарате всички,докато ние се наканим за първия  Grinning
Магнетче,честит ти телефон,добре е и камерата му е добра,ако не е тайна каква му е цената,че и моя е за смяна  Wink

# 701
  • Мнения: 343
Привет!
Клавде, честито трето зъбче и тук!
Ейнджъл, придържам се към мнението на Пуци, много му е рано на бебчето. Много пъти тук сме дискутирали тази тема, наистина нека си заякне по естествен път, седенето няма да му избяга.
Дарка, дано при вас зъбите да подействат преспиващо. Това ми беше наистина последната надежда. Но очевидно при Магнер, Илр и нас, поникването не помогна... Sad
Пуци, то донякъде това дохранване след половин-един час го правя и защото като седнем да ядем, малкият полудява и иска да му дам и на него. Та го храня, докато ядем ние, т.е. предимно него храня. Та като завърша искам и аз да хапна на спокойствие, той се кротва като хапне и след известно време си го дохранвам с кърма.
Вчера ядохме елда, много добре се прие. Остана и за днес. Трябва да довършвам и прасковената каша, защото вече минаха две седмици от отварянето й. От идната седмица мисля да предложа жълтък.
За изминалата нощ, естествено пак се будеше и трудно заспиваше. Но ми пусна голяма прИмоция - от 22ч до 3 сутринта не се събуди изобщо. Аз се будех де, защото той много се въртеше, а и вече сигурно ми е по навик, знам ли... После още 4-5 пъти се събуди докъм 8.30 сутринта. Но определено се чувствам много отпочинала, добре ми дойдоха почти 5 часа сън. Сутринта станах в настроение, не беше нужно Коко да ме гали половин час, за да стана, изчистих и измих, направих закуска. Абе друго си е Simple Smile)

# 702
  • Мнения: 86
Клавде, честито зъбче  Hug много се радвам, сигурно и на нас скоро ще има зъбче, че тоя бяс дето я гони....

# 703
  • Русе
  • Мнения: 5 359
Ей вие всички се озъбихте - браво  tooth
Дидко се буди само 3 пъти тази нощ и накрая стана в 08:00 като си повтаряше"мам мам мам" и пълзеше назад в кошарата Simple Smile. Сега се опитва да се приспи, ама нещо не му се получава.
Нещо е позаякнал - вчера му оставих една възглавница зад главата и сле 5 мин му беше вече в краката на другия край на кошарата, как не знам.
Тук пак вали сняг - писнА ми. И е студ-муд-кукуруд.
За Уитнито и аз разбрах, че я няма вече.
Мели купи ли си пасатор и какъв?- чудя се дали да подаря на майка ми и съответно какъв да бъде. Нещо не много претенциозно да й е лесно да го ползва.
Аз имам Браун в комбинация с чопър и миксер приставка - идеален е.

# 704
  • Мнения: 3 736
Брех,вие ще изкарате всички,докато ние се наканим за първия  Grinning


Да бе!  hahaha

О, Девил, възглавницата и у нас е на голяма почит. Особено една конкретна възглавница, на която лягам като я приспивам - има нарисувана крава, с крака и рога плюшени. Краката се дъвчат, възглавницата се мята, луда радост с тая крава.

Последна редакция: нд, 12 фев 2012, 14:17 от ИрПуц

Общи условия

Активация на акаунт