ЗАНИМАНИЯ С 8-МЕСЕЧНО БЕБЕ

  • 18 748
  • 744
  •   2
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 1 149
Ейй, Пуцанке, ма много коса й пораснала на Кица! сладурка  Heart Eyes
Ай` честито, Магнет! Голяма гъзария, ц-ц-ц.... Много е хубав, да си го ползваш със здраве!
Ейнджъл, и аз те съветвам да не го слагат да сяда. Малко е още, гръбчето му не е достатъчно стабилно.
Клавде, честито зъбче! Другото до него също ще се покаже скоро  Peace
Девил, мерси за кафенцето   bouquet Купих пасатор, да, на Филипс. Много е добър  Peace Стария ми беше към миксера, т.е. миксер и пасатор 2 в 1. Този си е само пасатор и е в пъти по-добър. Струва обаче 70 лв.  Rolling Eyes Имаше и по 20-30 лв., но не ми харесаха.
Дарка, не се шокирай, те в последните години всички взеха да си ходят без време - и Майкъл Джексън, и Патрик Суейзи...  Sad

# 706
  • Русе
  • Мнения: 5 359
Пуци не ми казвай, че Кица така спи  Shocked Диди смуче на всички играчки опашките, които имат де  Mr. Green.
Мели ясно за пасатора

# 707
  • София
  • Мнения: 10 705
... Диди смуче на всички играчки опашките, които имат де  Mr. Green.
here the same... Mr. Green


Мерси момичета,взех подобен на стария ми...няма втора камера..няма бърз достъп до галерия...но..пак се ядва,симпатичен е.

Леле моя син налита днес-на мен-хапе ме,  а докато го храня със скоростта на светлината гепва лъжицата-празна,пълна-няма значение...одеве една пълна я разпльока на блузата ми.

Клавде-честито ново зъбче!

За Уитни..думи нямаМ,беше велика...неповторима! Cry

Последна редакция: нд, 12 фев 2012, 13:15 от magnet_for_happiness

# 708
  • Мнения: 380
Владис също смуче опашките на играчките,но най-любимо и е да смуче връзките на лигавниците  Joy Joy

# 709
  • Мнения: 13
Ми и аз си мисля че трябва да почакам още малко със седенето.

# 710
  • Мнения: 3 736
Пуци не ми казвай, че Кица така спи  Shocked Диди смуче на всички играчки опашките, които имат де  Mr. Green.
Мели ясно за пасатора

Точно така спи през деня. Mr. Green  А преди няколко дни заспа ей така.  hahaha Като я видях, ми се свиха всички вътрешности, но след две минути се пробуди и ми позволи да я облегна назад.

Мели, честит пасатор, по-добре повече пари да дадеш, но да си сигурна, че е качествена техниката.

Това дете ще ме побърка - седне ли в стола си, се започва подробно проучване на всичките му гънки, та се дърпа, та се дращи по облегалките, та се съзерцават мишките, егати разсейката.  ooooh! Почна и да се навежда да гледа долу какво има, пък ако успея да нацеля ъгъл, под който да ѝ вкарам лъжицата в устата е голям успех.

Последна редакция: нд, 12 фев 2012, 14:17 от ИрПуц

# 711
  • Русе
  • Мнения: 5 359
Ей т'ва мойто неще да яде, едвам му напъхах 2/3 пюре, кфо му стана пак.
При нас на почит за смукане са и мойте връзки на спортните долнища, с които си стоя вкъщи. Дърпа развързва и в устата.
Пуц мойто диване се хваща за таблата загризва я и зяма какво има в краката. Да не изтърве некоя клюка.
Егати позата  Laughing
Дидко като се сгъне така и откачам, а става като го сложа да седне и иска да докопа нещо.

# 712
  • Мнения: 3 736
Да ти кажа, вече ѝ свикнах да се гъне така докато е будна (смуче си чорапите  hahaha), ама да ми заспива в тая поза ми дойде в повече.

# 713
  • Berlin
  • Мнения: 11 346
Здравейте! Simple Smile
Еее, Пуци, ама много сладка Кица. Simple Smile Направо ме кефи как заспива във всякакви пози. Павел е абсурд да заспи на място различно от кошарата, а и там напоследък е трудно. Изобщо трудно заспива, дори и да е адски изморен.
Сега си нарежда в стола и рита нещо, много обича и да крещи - ушите ми не го понасят, ама нищо. Вчера се разхождахме почти цял ден в мола, той разглежда, повика малко, поспа. Разнообразихме се.
Исках нещо да питам,ама забравих. Simple Smile Като се сетя, пак ще попиша. Simple Smile

# 714
  • София
  • Мнения: 10 705
 ooooh! тия проклети зъби докато излезнат ще съм готова за лудницата! smile3511
никакви наченки няма за нови зъби,но е кошмар-то е лигавене като водопад,мрънкане,тръшкане,ужаааааааааааааааааааааааас,МРЪН Crossing Arms
Вашите хлапета много ли се лигавят-в буквалния смисъл де? Жожо е наистина като водопад,росте тече из устата му ooooh!

# 715
  • Мнения: 380
Магнет лигави се,но не много  Hug Hug Скоро ще ма зъбче и при вас

# 716
  • Мнения: 343
Магнетче, ние също пускаме лиги на килограм. По няколко лигавника сменям на ден, то е ужас. Направо полудявам, понякога се изрива под устичката, дрехите мокри, ад. Днес едно приятелко момченце на почти 3г дойде вкъщи, искаше да си играе с бебето. Гледа, че му бърша лигите и по едно време и той му ги обърса и почна да вика, че се е оцапал хахах
Пуци, това малко сладко, розово, невероятно, натъртено, косматичко същественце  Heart Eyes
Кокчо също спи по коремче и обикновено главава му е силно извърната назад, все едно е разсечен, така спи. А към 11 като заспа, познайте. Беше забил главата в ръба на кошарата, направо не знам как дишаше, непрекъснато го гледах дали диша...
И аз не виждам нови зъби да се подават, още повече, че вече видях какво се случва преди да избие зъб, ама лигавенето, бъркането из устата и мрънкането денем и нощем са си налице. Коко яде връзките на лигавниците, връзките на панталона ми и всякакви други работи, които може да напъха в устата си.
Оказа се, че аз от 7 март съм в сесия. То баси работата, две седмици след като свършат лекциите, сесия, такова чудо само някой малоумник в СУ може да измисли.. Направо съм полудяла. Та изглежда няма да си ходя, другата седмица мъжо ще дойде да ни види с детето, че иначе сигурно чак през април ще се видим. Май свекървата ще се окаже права, че като се върнем в Скопие, Коко вече ще е проходил  Joy

# 717
  • Мнения: 3 736
Магнет, като кученце е, реки текат от няколко дни.  ooooh!

# 718
  • Мнения: 343
По темата за лигите: от снощи се научи някак да ги "цеди" в устата си. Все едно прецежда слюнката между небцето и езика, голям образ е... Joy

# 719
  • Мнения: 3 736
Кица пък си прави гаргара с лиги.  hahaha Сега я гледам - сложих ѝ любима играчка по-далечко, че да се наложи да изпълзи до нея, ама тя не играе честно, издърпа постелката, за да си я доближи. Laughing

Много ми писна от тия лиги, а не се очертава скоро да свършат.  Tired Най-лошото е като седи, напоява си предницата на дрешката, а в тоя студ не е добре. Преобличам я, де, ама все пак.

Общи условия

Активация на акаунт