Попътен вятър на порасналите ни деца 12

  • 30 438
  • 733
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 371


С тая брада даже на някоя турска звезда го докарва  Laughing

А бе, не знам на звезда ли го докарва, ама като го гледам тук , виждам защо от над 100 кандидата, са предпочели баш нашето момче ! Пък не ми се мисли арабките там как ще му се радват ! Ако го пуснат стюардесите де ! Crazy

# 61
  • Мнения: 3 410
Познавам две девойки дето са стюардеси в емиратските авиолинии, ще се зарадват много на тоя убавец. Пу пу, страхотен поглед вади младежа, Бени, да ти е жив и здрав Hug

# 62
  • София
  • Мнения: 16 120
Добър вечер.
Мама Тин, стискаме палци за Радев - няма начин да се мине без профилактика. Дано всичко да е наред и да няма повече процедури, че като ги знам какви глезльовци са мъжете. Наш Пламен от страх от доктори даже здр. осигуровки не плаща - щели да го викат на проф. преглед.  Laughing
Абет, на тази снимка Ангел ми прилича на Месут от Опасни улици/турския  От местопрестъплението/
http://www.google.bg/imgres?q=Месут+Опасни+улици&hl=bg&client=firefox-a&hs=tkd&sa=X&rls=org.mozilla:bg:official&biw=1280&bih=654&tbm=isch&prmd=imvns&tbnid=d9He9zMYi9UQ6M:&imgrefurl= - дано се отваря.
Аненце снощи се прибра "рано" - към 22 ч, вечеря, гледа ТВ, пушиха с Пламен и си легна. Та си бяхме като нормално семейство. Явно и гаджето трябва да почива от време на време.

# 63
  • София
  • Мнения: 7 673
Много красив млад мъж видях, abet!

# 64
  • София
  • Мнения: 3 714
Абетке, убавец е сина ти! И с коса, и без коса се си е убавец! На мама се е метнал!
Хайде дано да успее!
Шефа не черпи ли от бонбоните с шоколадов ликьор? Аз много ги обичам-хапваш няколко бонбона и се опиваш доволно! Дано ви пуснат водата скоро! И климатиците да зароботят. Иначе-дървена ваканция и за вас, не само за Варненските ученици! На сестра ми и двете деца са болни и с температура и на антибиотици. Има и колеги болни...
Желая ви топъл ден, момичета!

# 65
  • София
  • Мнения: 1 127
Абет, толкова е хубав Ангел ,че чак се чудя как няма върволица от девойки пред вратата ти  newsm78

Аз на - 20 градуса ще правя ревизия два дена  #Crazy ей малоумна работа и това е .
Малката се опитваше сутринта да подкашля , разтворихме веднага тайлолхот пък дано да се размине с боледуването  baby_neutral
Е отивам да мръзна , после ще ви нагледам , ако успея да се размразя.Успешен ден !

# 66
  • Мнения: 3 410
Добро утро и от мен Hug
По едно топло кафенце за всички , които са премръзнали докато стигнат до работа Hug



Тука е минус 16, духа силен вятър, усеща се като минус 28 и нямам никакво намерение да мърдам от нас. Ще си пия кафенцето на топло и ще стискам палци на Радев да се държи мъжки на изследването, и да не създаде проблем на докторите с паниката си.

# 67
  • София
  • Мнения: 3 714
Тини, стягай се и ти, не само Радев се е паникьосал, както гледам! Мерси за кефето де! И после да напишеш какво са му казали.
Момичета, слагам ви линк към едни интересни съждения относно АСТА закона, одобрен и от нашата страна: http://www.gatchev.info/blog/?p=1342 На мен ми беше пре-интересно това четиво.

# 68
  • Мнения: 413
А, и от мен добро Ютро  Hug
Албека, тЕ  на това се вика  личен чар  Heart Eyes и сексапил Flutter
Страхотен е ,  с  този поглед  поглед, мацките  разкриват не само сърцата, а и телата си  Heart Eyes
ма , Убав си е, не само щот е наше  bouquet  bouquet
Тини, стискам палци на Радев  Peace, да черпи че нищо му няма   bouquet
Рил  Hug, най-после да видя тоз красавец Иван  Simple Smile Пиши по-често    bouquet
Дами, ето я промяната от дете в младеж, след 2 години, да сме живи и здрави, чакаме да ни покажеш един красив млад мъж  Hug,а сега му желая успех в кандидатстването  Peace
Госпожата как вървят изследванията  Praynig всичко ще се нареди, в тази възраст на лИбовта тялото ни се чуди какво става  Wink
Мери, докъде го докарахте с шофьорската  книжката  Peace
Нези, оправяй се бързо  Hug


П.П. Мери, не съм чела този коментар, сутринта слушах по БТВ .
Е, то едно дебнене пада, няма само ние счетоводителите и правистите да дебнеме  Simple Smile
Ми аз съм официално регната в ДАНС, агент писалка  / както всечките счетита , де /  Mr. Green
Мацки, оставям ви за сега, че бумагите чакат .

# 69
  • Мнения: 657
Добрутро в тоз мразовит ден! Тук иначе е пекнало едно слънчице и като гледаш отвътре навън направо си е зимна приказка, но...само при затворен прозорец. Прочетох материала за АСТА и някои от доста интересните коментари - на мен това споразумение ми звучи толкова абсурдно и малоумно, че не проумявам как изобщо би се задействало на практика? От друга страна, точно защото е малоумно ние вероятно сме го подписали...
Днес май е Трифон Зарезан - още е раничко, но наздраве!

# 70
  • Мнения: 3 410
Приятелки мои, отменям палцестискането - току що се обади Радев, изследването е приключило, докторите са му казали че всичко е 6, бил като младеж Peace

# 71
  • София
  • Мнения: 3 714
Тини, знаехме си ние, че нещата са ок с мъжо. Браво, само така!    moresmile
За книжката на Дани-нищо не се случва. Тя ме попита какво ми е мнението и за първи път ме послуша: да си мине първо изпитите в университета и след това да мисли за КАТ. Още повече, че учат в Дупница. Та така, в процес на изчакване сме. Утре има пак изпит и после още един. След това ще атакуваме КАТ. newsm01  car003

# 72
  • Мнения: 3 410
Значи почваме да стискаме палци за Дани и за другите младежи в сесия.
А моята още учи, изпитите чак след 15 февруари Rolling Eyes

# 73
  • София
  • Мнения: 1 127
ТИНИ , браво , радвам се , че при мъж ти всичко е наред.
Преди малко говорих с майка ми по телефона и ми каза , че излязла на двора да си подбере малки дръвчета за печката буквално за 3-4 минути и двата й пръста се вдървили и посиняли , беше си изкарала акъла .Направо наистина е нечовешки студ.

# 74
  • Ямбол
  • Мнения: 1 452
Abet-ка, ама много убав тоз Ангел бееее  Embarassed
Как са ви климатиците? Топло ли ви е на всички? Ние тук, на село (патките на село ги колим), си имаме и електрически печки, че ни е топличко, ама навън е ад. То няма значение дали съм навън или в хладилника  Mr. Green
Марианка, нека си вземе изпитите девойката. КАТ няма да избяга.
Продължаваме да стискаме палци за всички студенти в сесия  newsm10
Тини, браво за Радев. Поздрави го  Laughing
Нези, как си? По-добре ли си вече?
Стефани ще ходи на цирк дьо солей, да не забрави после да сподели  Wink
Ди, наистина е адски студ, дано майка ти да няма по-сериозна травма  Peace

Общи условия

Активация на акаунт