Попътен вятър на порасналите ни деца 12

  • 30 464
  • 733
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 16 211
Добър вечер. Честит Трифон Зарезан и наздраве!
Мама Тин, браво на Радев, все така да е младеж по душа и тяло.
Нези, оправяш ли се вече?
Мария, ние сме на централно парно - работи на средна степен, топло е навсякъде. Ани постоянно спира нейното, аз дебна да го пусна поне слабо. Страх ме е да не се спукат тръбите иначе.
Ди, къде е майка ти, че замръзнала толкова бързо? Аз още не съм си слагала ръкавиците, седят си в джобовете, шапка си нямам.  Ходя си с карираното късо палтенце, видяхте го при Нези. Много топло държи, не пропуска и вятър. Не знам какъв е плата, но е много качествен. А като си спомня как го купих за никакви пари от разпродажба и колко ме агитира продавачката за него. Направо уцелих джакпота на палтата.
Стефани, Ани ще ти завижда благородно за цирка. И тя искаше да ходи, но нещо не се получи.  Cry
Снощи моето дете направо ме втрещи - прибира се към полунощ. До тук добре, но като сваля якето - отдолу само по вълнена туника без ръкави. Не и било студено, нямала проблеми с голите ръце.
Колко се мъчих да и обясня, че туниките се носят с нещо с ръкави, но ....

# 76
  • София
  • Мнения: 1 127
Добро утро
Айша не се мъчи да обясняваш , защото не слушат.Аз вчера на моето му викам да се облича , че е много студено , а той ме базика " а да хладно е .."
Майка ми е в едно село до София .Преди това беше на работа , но сигурно е била с ракъвици , а за дърва излязла без , но за 3-4 минути да и посинеят ноктите  newsm78 сега й няма нищо де и слава богу .
Моя син днес ще ходи до КАТ  да прехвърля колата , онзи ден беше ходил към 15.30 ч. и вече бяха затворили гишетата , ей много са работни тия институции.
Присъединявам се към палцестискането на всички наши деца в сесия.

# 77
  • София
  • Мнения: 3 734
Обаче за сметка на това излязоха данни, че някои държавни служители имат по 60 дена годишна отпуска и не ходят на работа по 3 месеца-това е, защото "обслужват перфектно гражданите и остават след работно време, за да не остават опашки". Вероятно работното време е до 2 следобяд и в 15:30 вече са стояли и след работно време. #2gunfire
Също така в съботата, когато се отработваше 2 януари цяла община в София беше затворила попредложение на кмета и ги показаха по телевизията. Но да има наказани за това? А че някои граждани изпускат последни срокове или разчитат да си свършат работата този ден, за да не си гърмат отпуската за административни посещения, това никой не го касае! Абе много съм им набрала на тези!
Вече се постопля момичета, остава и грипа да преборим и нещата ще са ок!

# 78
  • Ямбол
  • Мнения: 1 452
Marianka, подкрепям те напълно. Лично аз работя на село и страшно много се радвам на такива дни, когато администрацията работи, а като мен такива, дето не признават официални празници – почиват. И аз се присъединявам   #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 79
  • Мнения: 3 410
Във Варна е толкова приятно днес, температурата е малко под нулата, няма вятър, кротко си падат снежинки. Преди малко ходих да видя Радев и да му занеса лаптопа, и хубавичко се разходих на връщане. Чакам на чай една приятелка, купих и еклерчета, абе много си е хубаво да нямаш да готвиш от време на време и да се отдаваш на сладки приказки с приятелка.
Целувки от мен Hug

# 80
  • София
  • Мнения: 1 127
Тини , направо е чудесно да нямаш да готвиш и да се отдаваш на сладки приказки , а като прибавим и еклерчетата направо ти завидях най-благородно  Joy
Искам да се прибера и да се свия на дивана на топличко  , пред телевизора.Чуствам се скапана , не доспала и премръзнала.

# 81
  • София
  • Мнения: 16 211
Ето съм!
Момчешките майки, опекохте ли петле, замесихте ли питка за здраве?
Честито - кой каквото празнува днес.
Мария, Марияна, за администрацията - на вашето мнение съм. Колкото и да ги стреляме - все им е малко. Напоследък наблюдавам и служители на частни банки с манталитет и държание като държавни служители. И тях  #2gunfire
Аненце днес празнува нещо си с гаджето. Сложила си е служебен екстеншън - опашка и е направо като фолк-звезда.  Grinning Видях я за малко като се прибрах - дълги крака с токове, коса ...
Пу, пу ...

# 82
  • Ямбол
  • Мнения: 1 452
Айша, нека се докарва, тя е толкова красива, че с опашка или без ...  Hug ама и с токове - бравос!!
Аз само да споделя, че съм много приятно изненадана от софийска банка, дори не разбрах коя, но няма значение. Ивка си е получила заплатата в евро и без проблем си е обменила паричките в 17.30 часа. представяте ли си, банката работела с клиенти до 19 часа. Това у нашия Ямбол няма как да се случи - ние си спазваме точно работното време до 16.30 с клиенти  #2gunfire Браво на София  Hug
Тини, отдъхни малко, ама не се улисвай де, да не привикнеш все на кафенце и приятелки  Laughing Laughing Laughing

# 83
  • Мнения: 3 410
Аааа, и ние у Варна си имаме такваз банка - Про кредит - работят до 19 часа и аз съм много доволна от тях.
Ние пък днес бяхме официално поканени от германчето на бал по случай дипломирането и на 24 ноември тази година. Естествено че баща и е най щастлив, пък аз сега голям дерт - ще трябва да си купувам дълга рокла за бал Laughing
Марийче, ама как да не ми се хареса бе, днес с мойта дружка като се изтегнахме на мекото ми диванче и 4 часа сладки приказки. Искам пак!

# 84
  • София
  • Мнения: 16 211
Мария, сигурно е била Първа инвестиционна банка или Про кредит.
Ако е първата - кажи на Ива, че клоновете им по моловете работят и в почивните дни.
Про кредит работят и събота до към 16 ч. И честита заплата, със здраве да си я харчи. Това първата ли е?
Мама Тин, има време до ноември - ще си изберете хубави официални тоалети за бала.
Та на местните да им увиснат ченетата като ви видят. 

# 85
  • Ямбол
  • Мнения: 1 452
Мария, сигурно е била Първа инвестиционна банка или Про кредит.
Ако е първата - кажи на Ива, че клоновете им по моловете работят и в почивните дни.
Про кредит работят и събота до към 16 ч. И честита заплата, със здраве да си я харчи. Това първата ли е?
Айша, благодаря ти за инфото. Едва ли знае тези подробности и Ива. А това наистина си е голямо улеснение. Не, не е първата, но е първата цяла заплата - в смисъл наведнъж да получи парите за целия месец  Peace
Мамам Тин, това си е супер покана. Сигурна съм, че ще си изберете страхотни тоалети за бала  Laughing
И не забравяй да повториш кафето с дружка  Peace

# 86
  • София
  • Мнения: 1 127
Добро утро ,спорен и успешен ден на всички!

# 87
  • Мнения: 7 150
Добро утро! Simple Smile Аз от вчера съм по-добре. Все пак ,макар и аз да съм го изкарала леко,какато разбирам ,пазете се,грипа си е гаден.  Peace От вчера Владо е болен,опитвам се да опазя Теди. Хубав ден на всички! Hug

# 88
  • София
  • Мнения: 3 734
Здравейте, на болните-бързо оздравявяне!
Нези, радвам се, че си по-добре!
Освен двата най-популярни сезона в България -'баси жегата и 'баси студа, днес се радваме на трети сезон-'баси кишата. Ходих на обяд навън и сега ботушите са ми мокри, добре че си имам резервни чепички!
Тини, рокля ще си избереш с кеф за дипломирането, тя и Малинка спомена, че щели да ходят на хвърлянето на шапките на сина-сигурно ще са много горди родители!
Нашата Про-кредит банк също работи до 19:30 пред седмицата а също и в събота до обяд. Обаче противно но името си, кредити трудно отпуска. Затова се разделихме миналата седмица, защото не ползвах картата, а ми взимаха по левче на месец за обслужване, което не се случваше.
Абетке, размразиха ли се тръбите и климатиците? Живи ли сте? Пиши?
Айше, хладничко беше времето. Но не е свършило, от понеделник пак го дават студено! Писна ми, искам топло!

# 89
  • София
  • Мнения: 1 127
, , хладничко беше времето. Но не е свършило, от понеделник пак го дават студено! Писна ми, искам топло!

И  аз така  Peace

Общи условия

Активация на акаунт