Имам проблем...

  • 34 586
  • 134
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 2 127
Кинче, край Laughing
Добавям и възмущението си от думата 'неотцеляват'  ooooh! Тичам към прЪвУписТната...

# 121
  • София
  • Мнения: 1 010
...
Добавям и възмущението си от думата 'неотцеляват'  ooooh! Тичам към прЪвУписТната...

А пък аз го отчетох като нарочна гавра с поета... ooooh!

# 122
  • Мнения: 1 253
Ох. Сега си прочетох поста.  Embarassed Когато не спя, май ставам безпричинно зла. Подпали ме изказването, че изпращането на детето в дом било интересна идея, но той едва ли го мисли сериозно (надявам се!)

Дано наистина се разберат цивилизовано, поставяйки интересите на детето на първо място. В момента само нараненото его му говори на таткото. Аз така и не разбрах как така хем се гордее, че му е одрало кожата, хем подозира, че не е негово... Иска права, но иска и да докаже, че не е от него... На този етап май просто иска да нарани майката, защото той е засегнат и наранен. Човешко е, но не е добре за никой. Дано тази тема им помогне да видят, че твърде много са се вторачили в собствениците си емоции и да минат през гнева и обидата възможно най-бързо. Детенцето е страхотно, заслужава то да е център на внимание.

# 123
  • Мнения: 3 675
На този етап май просто иска да нарани майката, защото той е засегнат и наранен.
Това цели и използва детето!  Twisted Evil
Аз подобно поведение не бих го категоризирала в графата човешко!  Naughty

# 124
  • Мнения: 14
На този етап май просто иска да нарани майката, защото той е засегнат и наранен.
Това цели и използва детето!  Twisted Evil
Аз подобно поведение не бих го категоризирала в графата човешко!  Naughty
Оти?  Rolling Eyes Дека го пише? Shocked

Последна редакция: сб, 08 дек 2012, 20:40 от BC.Rec.™

# 125
  • Мнения: 1 253
Ами в законите на елементарната човещина и морал го пише. Не може да искаш да натикаш в миша дупка майката, за да и докажеш колко е сбъркала и как без теб е нищо, и да очакваш детето да е добре и щастливо. Без значение кой крив, кой прав. Малко доблест и благородство е нужна, за да преглътне човек собствените си емоции в името на някой друг. И не е нужно да правиш бог знае какво - просто да поговорите и да се разделите или съберете човешки.

Това, че е озлоблението ти е разбираемо, не го прави правилно. Искрено се надявам по-бързо да преминеш през този етап, за да може да си полезен и на себе и, най-вече, на детето. И имам лоша новина за теб - в момента, в който се е родило, ти вече не си центъра на вселената, то е. В теб някои хора са инвестирали грижа и любов доста години, сега е време да помислиш какъв свят създаваш ти за детето си и да върнеш малко вселенски дългове.

А с форума не е нужно да си съгласен, нито да го харесваш, нито да отговаряш. Стига само да се замислиш дали тези хейтърки, които толкова харесаха детето ти и които са минали през какви ли не неща, не са поне мъъничко прави.

# 126
  • Мнения: 14
Understand you... значи трябва да съм готов за SSDD (според С.Кинг). Confused

Ако питате мен въпроса не опира до "time for change" (както пише в подписа Ви), а до "time for choice"... this is the truth! Whistling

П.П. : Благодаря за изчерпателния отговор, бяхте ми много полесна! bowuu

# 127
  • Мнения: 3 634
Аз не разбрах от цялото самохвалство само, защо го ползваш този английски като хич не ти се отдава?!

# 128
  • Мнения: 2 327
BC.Rec. нито съм шокирана, нито особено изненадана от поведението ти, нито пък от това на жена ти. Не симпатизирам на нито един от двамата. Не знам защо си мислиш, че си първия, който проверява какво пише жена му в нета. Много са минали оттук такива, някои са се обаждали, други само са чели. Включително са ползвани цитати от форума като показания в съда. Светът е шарен, не си отркил топлата вода, нито си най-големия хакер - все пак това е публичен форум.
Време е да развиеш още един талант мисля, този да си баща. Това е свързано най-вече с отговорности и задължения, а не с права и привилегии. Знам, че мъжкото его трудно се прескача, но опитай. Изгонил си майката като мръсно коте, както се изрази - това не ти ли е достатъчно? Оттук нататък гледайте интересите на детето. Лошо няма да се бориш за присъждането и на теб, но ако можеш да го направиш без да и навредиш. Сцените, мръсните номера и други подмолни подходи са интересни само на филм.

# 129
  • Бургас
  • Мнения: 5 752
Дам, ама трудно се разбира това. Да си преглътнеш егото и чувствата.
Винаги съм си мислила, че не би трябвало да е трудно, ама е. Но пък с ръка на сърцето мога да кажа - ЗАСЛУЖАВА СИ. Много горчиви хапове изпих. Много. На нито един не отвърнах с ярост. Сега нещата са други. Живея си живота и хапове няма. Всичко тъне в забрава. Няма лоши чувства, няма завист, няма нищо.
Най - важното е, че детето ми и хабер си няма от случилото се. Неговите чувства са над моите и неговото щастие, докато зависи от мен е най - скъпо.

# 130
  • Мнения: 3 659
Сес, много ме радва това, което си написала. Винаги много разумно си говорила и разсъждавала. Peace

# 131
  • Мнения: 7 325
Най - важното е, че детето ми и хабер си няма от случилото се.
Точно това е най-важното, за съжаление обаче тези които го разбират са рядкост.

# 132
  • Мнения: 1 253
Дам, ама трудно се разбира това. Да си преглътнеш егото и чувствата.
Винаги съм си мислила, че не би трябвало да е трудно, ама е. Но пък с ръка на сърцето мога да кажа - ЗАСЛУЖАВА СИ. Много горчиви хапове изпих. Много. На нито един не отвърнах с ярост. Сега нещата са други. Живея си живота и хапове няма. Всичко тъне в забрава. Няма лоши чувства, няма завист, няма нищо.
Най - важното е, че детето ми и хабер си няма от случилото се. Неговите чувства са над моите и неговото щастие, докато зависи от мен е най - скъпо.

Браво на теб, много се радвам, че си успяла. Наистина не е лесно.  bouquet

# 133
  • Мнения: 2
здравейте имам нужда опт много бърз отговор тече попечителско дело за детето ми тя е на 10 години имам времени попечителски права по миналата седмица бащай имаше право да я види но не дойде а е ходил до полицията и е подал жалба като е казал че асз не съм я дала утре има право да я види но тя не иска аз каво да направя той ше каже във съда че аз нарочно не я давам

# 134
  • Мнения: 2
какво да направя дететоми не иска да вижда бащаси а той пуска жалби срешу мене в полицията и ще използава това в съда тече попечителско дело

Последна редакция: пт, 04 мар 2016, 11:52 от цанка7676

Общи условия

Активация на акаунт