Лидл ::12::

  • 96 126
  • 727
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 17
Аз също се интересувам от масажиращата възглавничка Дали си струва да си я купиш Какво ви е мнението за сгъваемите чадъри Стига сме си давали парите за чадъри за еднократна употреба  #2gunfire

# 556
  • софия
  • Мнения: 25 791
zvanche няма нужда да се дразниш, можеше просто да кажеш впечатлениата си  Peace все пак благодаря.
Няма за какво да ми благодариш. Кафемашината беше обсъждана точно в предишната тема. Търсачката на форума работи перфектно.
Скрит текст:
Естествено, всеки има право да пита всичко, но е супер досадно да се пита за нещо 15478963 в кратък период от време. За мен е елементарно уважение към труда на другите, които са писали по няколко пъти, преди да попиташ нещо, да си направиш труда да потърсиш.

# 557
  • Мнения: 5
Разводнявате темата. Форумът не е отдушник за емоции, така че... спестете ни го. А форумът за това е форум, за да се питат някакви актуални въпроси. Това е официални литература или някаква библиотека, а просто форум. Така че не виждам особен проблем в питането на потребителката! И да, търсачката е хубаво нещо.
 Изключително неприятно е да се чете темата така. Няма ли модератори...   bouquet

# 558
  • София
  • Мнения: 10 435
Момичета, дали още го има това и къде?
http://www.lidl.bg/cps/rde/xchg/SID-49017706-DFAA63E9/lidl_bg/hs … l/index_14083.htm

# 559
  • Мнения: 1 883
Бебешката козметика е пълна с парабени.Приставката за прахосмукачка не стана на едната прахосмукачка, ще я пробвам на другата в гаража . Ако и там не стане я връщам. Милото не хареса ботушите.
Купихме си основно храни.
 Имам един въпрос относно бутер тестото. Колко тънко трябва да го разточа за банички със сирене ,примерно? И като го точите не залепва ли за точилката?

 бъръльо-бъръльо В София-Младост, днес не видях. Най- добре попитай в някой магазин и ако има някъде да ти го доставят.Или на горещия им телефон, може и мейл да им пуснеш.

# 560
  • Мнения: 4 785
Бутре тестото точи ли се? Аз знам, че се реже с много остър и тънък нож, за да не се сплесква... ама до сега не съм правила нищо с такова тесто, може и в заблуда да живея  Rolling Eyes

# 561
  • София
  • Мнения: 44 286
Бутре тестото точи ли се? Аз знам, че се реже с много остър и тънък нож, за да не се сплесква... ама до сега не съм правила нищо с такова тесто, може и в заблуда да живея  Rolling Eyes
и аз така(поне това, което навремето купувах и правех така беше, но от години не съм взимала бутер тесто), но пък може би има различни видове????

# 562
  • Мнения: 1 883
Бутре тестото точи ли се? Аз знам, че се реже с много остър и тънък нож, за да не се сплесква... ама до сега не съм правила нищо с такова тесто, може и в заблуда да живея  Rolling Eyes
Точно това се точи-така се коментираше.

# 563
  • София
  • Мнения: 10 435
бъръльо-бъръльо В София-Младост, днес не видях. Най- добре попитай в някой магазин и ако има някъде да ти го доставят.Или на горещия им телефон, може и мейл да им пуснеш.
така и направих, благодаря.   bouquet Благодаря и на Трейси, тя си знае защо.  Blush
Трейс, ако го разточиш нашенското бутер тесто грубо казано ще се залепят листата и няма да бухне/разлисти. Ако е от онова за пайове и тарти, пясъчно, но пак с мъсло - можеш да го поразточиш.  Crazy

# 564
  • софия
  • Мнения: 25 791
Бутре тестото точи ли се? Аз знам, че се реже с много остър и тънък нож, за да не се сплесква... ама до сега не съм правила нищо с такова тесто, може и в заблуда да живея  Rolling Eyes
и аз така(поне това, което навремето купувах и правех така беше, но от години не съм взимала бутер тесто), но пък може би има различни видове????
Бутер тестото на Лидл се точи. Мисля да го напиша в първия пост на другата тема.

# 565
  • София
  • Мнения: 44 286
да няма повече глупави въпроси  за него, а Simple Smile

# 566
  • София
  • Мнения: 985
Имам един въпрос относно бутер тестото. Колко тънко трябва да го разточа за банички със сирене ,примерно? И като го точите не залепва ли за точилката?

Аз го точих директно на масата и мислех да поръся с брашно, но така и не поръсих.
Не се залепи нито на точилката, нито на масата, хем доста си го понатисках.
Може и по-тънко да се разточи. Колко точно не мога да кажа, но може би 3-4 мм. От един пакет лидълско тесто изкарах две тави с панделки Peace.

# 567
  • софия
  • Мнения: 25 791
да няма повече глупави въпроси  за него, а Simple Smile
Аз като го напиша, та колко ще го прочетат... Но има и такива, които го правят. За тях
И не е глупав. Това тесто е по-различно от бутер-тестото, което има в другите магазини.Peace

# 568
  • Мнения: 1 883
Имам един въпрос относно бутер тестото. Колко тънко трябва да го разточа за банички със сирене ,примерно? И като го точите не залепва ли за точилката?

Аз го точих директно на масата и мислех да поръся с брашно, но така и не поръсих.
Не се залепи нито на точилката, нито на масата, хем доста си го понатисках.
Може и по-тънко да се разточи. Колко точно не мога да кажа, но може би 3-4 мм. От един пакет лидълско тесто изкарах две тави с панделки Peace.
Много ти благодаря.  bouquet

# 569
  • София
  • Мнения: 44 286
да няма повече глупави въпроси  за него, а Simple Smile
Аз като го напиша, та колко ще го прочетат... Но има и такива, които го правят. За тях
И не е глупав. Това тесто е по-различно от бутер-тестото, което има в другите магазини.Peace

майтапя се за глупавият въпрос, просто след кафе машитната сега 10 човека питаха за тестото, което също не веднъж е коментирано помня, но понеже не обръщам внимание на бутер тесто по принцип съм прескачала да чета коментарите Simple Smile


Между другото на Combino зеленият доматен сос за спагети мн ни хареса, миналата седмица покрай нудълите го опитахме Wink
А исках и да питам, има едни като плоски дълги макарони с вкус на лимон и портокал в лидл....това с какъв сос се яде изобщо? някой пробвал ли ги е? хубави ли са....много ми станаха любопитни....
http://lidl.dofollow.be/?id=11921 ето тези

Последна редакция: чт, 16 фев 2012, 15:35 от Angel_Dust

Общи условия

Активация на акаунт