ПРИМОРСКО 2012

  • 113 807
  • 627
  •   1
Отговори
# 15
  • Germany
  • Мнения: 1 581
И от мен запис, юни месец живот и здраве съм там Peace
Как е времето през юни в Приморско,водата колко градуса е доло горе?
От 4 години, след жестока слънчева алергия, която получавах във Варна, ходя през юни в Приморско. Не знам каква е причината, но там нямам проблем със слънцето. Времето след 5-ти е идеално, водата е 20-22 градуса, зависи, дали е имало валежи преди това или не, но в общи линии е чисто, става за къпане, към 15-ти юни започват да слагат чадърите по плажа и да отварят повечето магазинчета и заведения. Пълно спокойствие, идеално е за деца. Няма на всяка крачка атракциони, което си е голям плюс  Mr. Green, има всяка вечер международен фолклорен фестивал пред общината и е интересно. Да добавя, че Гранд Хотел Приморско, Норд Бийч и Венеция също предлагат Ол инклузив, проверявала съм на място за приятели, друг е въпроса, дали има свободни места.

# 16
  • В.Търново
  • Мнения: 6 685
Благодаря за отговора! Grinning
Но определено явно това не е нашия период.Щом водата е 20-22 градуса,за нас е доста хладничка. Mr. Green Трябва да е най-малко 24-25 градуса.

# 17
  • Мнения: 1
Някой ориентирал ли се е да почива в Жерави Александрия?
Миналата година бяхме в Жерави2, но откакто е Александрия Плаза е на космическа цена - 109лв. на човек, при нас е по 3, демек 3К за 10 дни, МЕРСИ!

# 18
  • В.Търново
  • Мнения: 6 685
Някой ориентирал ли се е да почива в Жерави Александрия?
Миналата година бяхме в Жерави2, но откакто е Александрия Плаза е на космическа цена - 109лв. на човек, при нас е по 3, демек 3К за 10 дни, МЕРСИ!
И аз това писах на стената във Фейсбука,но там явно никой не следи вече хотела,нали са други собствениците.Цената е почти тройна.Иначе и на мен ми беше харесал,но с тия тройни цени,НЕ МЕРСИ! Mr. Green

# 19
  • Мнения: 439
И ние ще сме в Приморско Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 1 193
Записвам се в тази тема ,че съм си харесала вили Ропотамо и Холидей на ММЦ Приморско http://hoteli.alexandertour.bg/primorsko/hotel1112/ .Ако някой има пресни впечатления от тях ,ще се радвам да ги сподели  Peace .
Предпочитаме вариант само нощувка и закуска ,но с интерес следя и отзивите за AI офертите.

# 21
  • Мнения: 309
Записвам се в тази тема ,че съм си харесала вили Ропотамо и Холидей на ММЦ Приморско http://hoteli.alexandertour.bg/primorsko/hotel1112/ .Ако някой има пресни впечатления от тях ,ще се радвам да ги сподели  Peace .
Предпочитаме вариант само нощувка и закуска ,но с интерес следя и отзивите за AI офертите.
и аз съм ги харесала тези вили.
Някакви отзиви за тях?

# 22
  • Мнения: 0
Трудно ще е тази година в Приморско, дочувам че още от сега има направени много резервации за лятото. Май ще е добре по-отрано да се организираме.  bouquet

# 23
  • София
  • Мнения: 223
здравейте, интересува ме някой отсядал ли е в "къща за госто ЕКСТАЗИ" и хотел "Амфибия"? ще сме с 1,5 год. детенце и не искам да рискувам!!! моля за мнение от някой, който има "вътрешна информация", така да се каже Simple Smile

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 6
И ние ще сме в Перла, още не знам в коя?

# 25
  • София
  • Мнения: 1 433
да се запиша и аз
за първи път се оглеждам за Приморско
интересувам се от хотелите АI,

# 26
  • Мнения: 65
Здравейте,

аз също търся къде да отидем това лято на море с децата. Иска ми се да сме някъде, където да е максимално пригодено за деца. Да има удобства в хотела за тях и в околностите да има съоражениа някакви за деца. Спрях се на Приморско. Особенно се зарадвах, като установих, че има и Аква Парк в центъра на Приморксо. До тук добре. Реших да се огледам за подходящ хотел. И попаднах на това:


http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=331127.15
Отвратих се...

# 27
  • Germany
  • Мнения: 1 581
И сега какво, да закрием темата ли, що ли newsm78
Приморско не се изчерпва само с Аква парка, аз за 4 години един път не съм изпитала нужда да отида там, нищо че минавам ежедневно. Освен това може тази година съоръжението да го постегнат или да е дадено на друг наемател. Защо от сега трябва да се настройвам отрицателно? Хубаво е, че са показани и лошите неща, но пък това да е определящо за почивката ми, някак не ми се връзва. Уверявам ви, че има достатъчно други места, които са напълно подходящи за деца, но всеки трябва да открие собственото си място Peace Наскоро разбрах, че зимата е нанесла сериозни щети на северния плаж - оцеляло било само заведението до входа. Всички други били отнесени от водата, цялото море било в дъски Sick А при нудисткия плаж, където дюните са ниски морето е заляло целия плаж, дюните и пътя към Перла. Това определено ме вълнува повече, дано морето върне плажа Praynig Някой има ли снимки, правени наскоро?

# 28
  • Мнения: 65
Кой ще се отказва и дали ще се отказва- всеки сам отговаря за себе си и си взима решението. Аз просто споделих и съм много разочарована, че колкото повече разглеждам из нета, толкова повече негативни отзиви и информации намирам.
Ето още една разочароваща:
http://www.dnes.bg/stranata/2010/05/04/fekalni-vodi-zalivat-rezi … nciia-perla.90469
А трагедиата е не само в Приморско, а по принцип на българското черноморие.

Аз наистина се замислям, дали да отида това лято на море в БГ. Въпреки, че страшно много ми се искаше.

# 29
  • Мнения: 1
Мами, Приморско е едно изключително неприятно местенце! Не ходете там, изобщо няма да ви хареса! Ние с мъжът ми ходим 15ина години вече, всяка божа година, а преди това и всеки поотделно... Винаги сме оставали страшно разочаровани! Това плажове, това храна, аквапарк,  Перла, вечерите на луна, кея, лодките... Мъкааа! Отврат! Нищо не става от това, как се казваше...Приморско! Единственото хубаво нещо, което съм забелязала са все по-високите цени и постоянно увеличаващите се хотели, както и свързаните с това пълчища от хора. С което все повече прилича на Китен! А всичко останало е под всякаква критика и ще останете невероятно разочаровани! Моля ви, не ходете в Приморско! Това не е вашето място!

Последна редакция: пн, 13 фев 2012, 17:43 от veni73

Общи условия

Активация на акаунт