ПРИМОРСКО 2012

  • 113 811
  • 627
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 387
Този ресторант Ден и нощ не го знам къде се намира(( Но където влезнахме останахме доволни освен на пристанището в ресторанта -неоправдано скъпо и малки порций не беше и вкусно но...нали пристанище викаме си да седнем да видим Иначе цените са нормални дори има промоций за обедни и вечерни менюта Хапнахме страхотна рибена супа в Зои на плажа малко за северния не знам как да го опиша ама.... има и там промоций вкусно и каквото са си написали това получаваш Хубаво градче е Приморско за пръв път бяхме там Все на Созопол или Албена ходим у нас Тази година водих майка си , че проблеми има жената а и така се очерта или сама или с нея та....с ваучер и не очаквах много но ... и хотелчето супер -.изключително чисто и старателни хора и градчето много хубаво и всичко си има ми ...другата година пак бих избрала Приморско Влюбих се в това градче стига да мога и имам възможност Големите хотели не виждам голяма разлика в тях и по-малките и семейни хотелчета Не ми хареса в края на града или началото по-точно Далече от плажовете и без кола като мен...се ограничаваш съвсем Единствено улицата Перла дето води до единия вход на северния плаж ми е забележката че не е асвалтирана до там цялата Всичко друго си е супер Отказвам се от Созопол окончателно и ставам фенка на Приморско наистина Благодаря на всички мами писали във форума аз повече чета и ми е полезно вашето мнение наистина Приятно прекарване на тези дето сте още там направо ви завиждам)))) Може би като пишете ако имате време пишете и къде се намират хубавите места горе-долу като заведения и хотелчета , защото такива като мен дето не са били там или по 1 път трудно се ориентирам да не кажа никак то много заведения много хотелчета бе ...добре са направили градчето Малко повече пейки ако сложат и зеленина няма да е лошо ама и така е супер ))

# 616
  • София
  • Мнения: 1 423
Това лято няма никакви отзиви от хотел Жерави2.
Да попитам в Приморско кой хотел се слави с добър ол инклузив,с разообразна храна,чисти стаи?

Късно видях питанката...имам стаж 2 години почивка на Жерави 2. През 2010 и 2011, сега вече е даден на Александрия и цените са х2 в сравнение с 2011. Ако някой иска подробности да казва, страхотен хотел, мога много да разказвам, снимки имам, познавам бившия собственик, който го направи, познавам човека който го строи, оборудва, инфо от първа ръка имам за тоя хотел.

# 617
  • В.Търново
  • Мнения: 6 686
Това лято няма никакви отзиви от хотел Жерави2.
Да попитам в Приморско кой хотел се слави с добър ол инклузив,с разообразна храна,чисти стаи?

Късно видях питанката...имам стаж 2 години почивка на Жерави 2. През 2010 и 2011, сега вече е даден на Александрия и цените са х2 в сравнение с 2011. Ако някой иска подробности да казва, страхотен хотел, мога много да разказвам, снимки имам, познавам бившия собственик, който го направи, познавам човека който го строи, оборудва, инфо от първа ръка имам за тоя хотел.
Благодаря за отговора!Аз знам,че е вече към Александрия и е доста по-скъпо от по-рано,но ми е интересно сега как е положението там.Някой по-рано писа,че напитките не влизали към инклузива,ако е така,не е правилно.

# 618
  • Мнения: 2
През 2010 и 2011 хотела не беше инклузив а пълен пансион и за напитките си плащахме  .Сега при Александрия незнам как е .

# 619
  • София
  • Мнения: 1 423
През 2010 и 2011 хотела не беше инклузив а пълен пансион и за напитките си плащахме  .Сега при Александрия незнам как е .


Е според тебе ол инклузив какво е? Същото дето едно време му викахме пълен пансион. Напитки нямаше. 3 пъти манджа на ден на блок-маса колкото можеш да поемеш. С напитки е ултра ол инклузив, плюс, мега, някакви такива ги кръщават.

# 620
  • Мнения: 7 947
Има огромна разлика между пансион и ол инкл.

# 621
  • В.Търново
  • Мнения: 6 686
През 2010 и 2011 хотела не беше инклузив а пълен пансион и за напитките си плащахме  .Сега при Александрия незнам как е .


Е според тебе ол инклузив какво е? Същото дето едно време му викахме пълен пансион. Напитки нямаше. 3 пъти манджа на ден на блок-маса колкото можеш да поемеш. С напитки е ултра ол инклузив, плюс, мега, някакви такива ги кръщават.

Към Александрия прочетох,че са на ол инклузив с напитките.Пълен пансион е само закуска,обяд,вечеря,ол инклузив е с напитките и междинни хранения-евентуално,а ултра ол инклузив е с включени вносни напитки денонощно и други екстри.

# 622
  • Мнения: 35
За почивката тази година съм се спряла на няколко хотела, един от които е Жерави 2. Има ли някой който е почивал миналата година там, да сподели информация. И какви по точно са тези икономични стаи? Пише, че се намират в отделна сграда

# 623
  • Мнения: 2 524
Точен отговор за Жерави 2 не мога да ти дам, но ако не държиш на АИ, споделям инфо, че до Белведере Александрия клуб от тази година са направили ресторант и там можеш да си заплатиш директно хранения.

Момичета, искате ли нова тема Приморско - 2013?

# 624
  • Мнения: 96
Давай с новата тема,време е за Приморско 2013г

# 625
  • Мнения: 3
искам, аз поне смятам и тази година да съм там
ще следя с интерес  Simple Smile

# 626
  • София
  • Мнения: 1 456
Искаме, искаме...новата тема. Живот и здраве и ние ще се цопнем пак в Примроско лятото. Mr. Green Следя с интерес Grinning

# 627

Общи условия

Активация на акаунт