ПРИМОРСКО 2012

  • 113 810
  • 627
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 21 458
  Е хубаво де, и аз го четох това за бунгалата и се отказах от ММЦ, макар че детето и мъжът ми искаха.
 
  Тези които сте там в момента, има ли свободни места, дали ще имам затруднения без предварителна резервация - набелязала съм си примерно Дара, Детелини,Лазур, Южни нощи, такива разни...
  В крайна сметка, поне някоя квартира сигурно ще има, в събота тръгваме. newsm78

Последна редакция: ср, 29 авг 2012, 10:31 от Iris04

# 586
  • В.Търново
  • Мнения: 6 686
Приморско ooooh!За пръв и последен път водя децата си там.Имах чувството,че съм в Студентски град.Та там не се спи!Денонощно чалга,мръсотия...Има едни стръмни стълби от "паркчето" към кея.Ми то там не е метено тази година ...Паднали листа от дърветата,хартии,изпражнения!И това в самия център.Балконите на хотелите гледат един в друг на минимално разстояние.Всичко е бетон,бетон..И пак бетон.Как една саксия с екз.цвете не сложиха на едно място,бе! SadКак може да харесва на някой тази гигантска,бетонна чалготека,потънала в мръсотия?!?Изумен съм.
Да ти кажа 70% от курортите и градовете по Черноморието е така.Все пак това е България.

Нямаше нужда да се копират тези всичките коментари за тия бунгала.Нормално е човек като се интересува от нещо да се поразрови хубавичко преди да резервира.Никога не ми се е случвало да попадам на така мизерия,просто защото преди да резервирам проучвам мястото много внимателно.Друг път не правете такава грешка.Сснимахте ли абсолютно всичко,подадохте ли сигнал ,където трябва да се направи проверка от нужните органи,снимките щяха да са доказателство.Има хеита,комисии за защита на потребители и т.н.

Последна редакция: ср, 29 авг 2012, 10:31 от rosinauzunova

# 587
  • Мнения: 923
мама_съни хотела има ли сайт или някакви снимки някъде? А карта с местонахождение?

Няма сайт, поне аз не намерих.днес пак потърсих, но намерих само апартаменти под наем които ссе дават в комплекса:
http://pochivka.bg/o-5134-%D0%B0%D0%BF%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B0%D … D0%B7%D0%B8%D1%81
Отвън е сущия, ние сме в студио - 4 легла, масас 4стола, мивка, хладилник, микровълнова
 Има доста чехи, така че може да работят с някой туроператор
Ако намериш къде се намират Шурелови, хотела е по надолуЩурелови са на ул Оазис 5, а хотела е на Оазис 9.Доста се рових в нета преди да тръгна и търсих нещо до северния плаж,затова бях приятно изненадана като го открих. Има още един хотел, който ми хареса- анкора бийч.Точно на входа на плажае. Там обядваме всеки ден.Питах на рецепцията за сайт или визитка и жената каза че работят само с чехи и затова нямат български сайт и не раздавата визитки.Явно политика на хотел

# 588
  • Пловдив
  • Мнения: 292
... Има още един хотел, който ми хареса- анкора бийч.Точно на входа на плажае.
Стаите в Оазис изглеждат мнооого добре, а и локацията му никак не е зле! Wink
Относно Анкора бийч - той е на екс кмета на Приморско. Wink Виждам на картата че басейна му е като гьол обаче. Simple Smile
Аз по карта харесах друго - като тръгнеш да се връщаш от плажа и веднага в дясно, малко навътре, т.е. не е на ул. Иглика има доста голяма сграда с гооолям басейн. Това хотел ли е ,какво е?

# 589
  • Мнения: 426
Здравейте, момичета Simple Smile Преди няколко дена се завърнахме от почивка в Приморско. Бяхме в хотел Шурелови. Не е лошо хотелчето, но честно казано след големите хвалби прочетени тук във форума, очаквах нещо повече. Почистването в стаята беше през ден и се състоеше само в изхвърляне на боклука. На втората вечер решихме да сгънем дивана, т.к. малката искаше да спи при нас, и под дивана намерихме умряла мишка. Не казахме нищо на никой, просто я оставихме на средата на стаята, след като заминахме на плаж. Като се върнахме, тя си стоеше още там, а боклука беше изхвърлен. Също така местоположението на хотела не ми хареса особено, няма гледка наоколо, а само сгради и строежи. Ходихме на плаж Перла, там ни хареса - спокойно, пясъка и морето бяха чисти. Цените спрямо миналата година бяха вдигнати. За сравнение миналата година пица на парче на плажа беше 1.50 лв., а сега - 2.00-2.50 лв. Не ходете в Старата мелница, голяма цигания....Като минавахме от там, много ни хареса, но като отидохме - в началото добре, но после като започнаха едни кючеци, чалги, игри по масите.....ужас. Правеше ми впечатление, че не се почистваше в града, имаше доста мръсотия по улиците. Това е от мен, ако някой има някакви въпроси, да пиши Simple Smile

# 590
  • Мнения: 943
 Shocked Намерили сте умряла мишка и не сте казали нищо?!

# 591
  • Мнения: 426
Ами да  Sad Просто не исках да правя скандали и да си развалям почивката. Може би сбъркахме, но........Пък и какво щеше да се промени, щяха да се извиняват и толкова.

# 592
  • Мнения: 21 458
  И какво стана с тая умряла мишка, в края на краищата? Ужас.

# 593
  • Мнения: 426
Оставихме я нарочно по средата на стаята, за да я видят, обаче като се върнахме от плаж тя си стоеше още там. Смятайте колко чистят, а бяха изхвърлили боклука от банята. И мишенцето си го изхвърлихме ние  Laughing Това събитие временно помрачи настроението ни, но.........Според мен се бърза да се почисти, защото идват следващите гости и се прави отгоре - отгоре, важното е да "лапат" хотелиерите Simple Smile

# 594
  • Мнения: 7 947
  И какво стана с тая умряла мишка, в края на краищата? Ужас.

Ти не замина ли вече?
Стига чете отрицателните коментари...пък и положителните.
В съседна тема се хвалеха бунгалата Витоша – ама такова хвалене, че...Ми отидох, видях ги – никак не ми хареса дори отвън.
Шурелови същата работа – не е лошо хотелчето, ама е като поне още 30 в Приморско, само дето е на гадно място, далеч от плажа.

# 595
  • В.Търново
  • Мнения: 6 686
Ами да  Sad Просто не исках да правя скандали и да си развалям почивката. Може би сбъркахме, но........Пък и какво щеше да се промени, щяха да се извиняват и толкова.
Трябваше да им кажете на управата,да поискате някакво обезщетение или да се обадите на съответните органи,да направите снимки за доказателство.Аз нямаше да оставя нещата така.Щом е умряла мишката може и отрова да са слагали преди това собствениците и като не е изчистено детето ви да е пипало насам-натам из стаята.Не е шега работа това.

# 596
  • Мнения: 426
 И какво стана с тая умряла мишка, в края на краищата? Ужас.

Шурелови същата работа – не е лошо хотелчето, ама е като поне още 30 в Приморско, само дето е на гадно място, далеч от плажа.


Точно  Peace Мисля си, че догодина отивам на място и каквото ми хареса Simple Smile

# 597
  • Мнения: 426
Ами да  Sad Просто не исках да правя скандали и да си развалям почивката. Може би сбъркахме, но........Пък и какво щеше да се промени, щяха да се извиняват и толкова.
Трябваше да им кажете на управата,да поискате някакво обезщетение или да се обадите на съответните органи,да направите снимки за доказателство.Аз нямаше да оставя нещата така.Щом е умряла мишката може и отрова да са слагали преди това собствениците и като не е изчистено детето ви да е пипало насам-натам из стаята.Не е шега работа това.
Сега като се замисля, права си. Наистина трябваше да кажем на управата, но както и да е - станалото - станало. Предполагам, че няма да отида повече в този хотел.

# 598
  • В.Търново
  • Мнения: 6 686
merym16,важното е, че сте добре.Мисля си,майка ми ако беше попаднала на тази мишка щеше да опищи света  Laughing Laughing Laughing.Това лято и те бяха в Приморско.

# 599
  • Мнения: 21 458
   Не я плашете де, мишка, голяма работа. В нашата лятна къща редовно изхвърлям по някоя мумифицирана. Все пак е трябвало да кажат на управата, те да си я изхвърлят.

   Аз пък отивам след два дена, нямаме ни резервация, ни нищо, почвам да се шашкам ако няма места, не знам.

Общи условия

Активация на акаунт