ПРИМОРСКО 2012

  • 113 822
  • 627
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 16
Здравейте и от мен!  Simple Smile Следя темата от доста време, тъй като в Приморско ще плажуваме тази година за първи път. 3 години подред сме все в любимия ми Созопол, в който съм влюбена, но това е друга тема. Мисълта ми беше, че в Приморско съм ходила само на разходка и за кратко. Бих искала отново да попитам за отзиви и впечатления от хотелите Дюни и Екзотик, тъй като ни предстои почивка там от 03.09 на пълен пансион. Знам, че имаше 1-2 коментара за тези хотели, но ако сега някой има по-пресни впечатления и може по-подробно да ме информира, ще съм много благодарна. Храната как е? На блок маса или отделни порции? Разнообразна ли е? Има ли басейн към някой от хотелите? Стаите чисти и подредени ли са? За съжаление има доста малко информация за тези хотели, почти липсват снимки и затова се налага да питам някого от първа ръка. Весел и приятен ден на всички! Simple Smile

# 571
  • В.Търново
  • Мнения: 6 701
lost_paradise,коментара е от 2007г.Може нещата да са различни сега.Като гледам тези хотели от колективните сайтове са извън Приморско.
http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=blackzaved&Number … ollapsed&sb=5

# 572
  • Мнения: 4
Здравейте от Приморско! От 2 дена сме тук и за сега всичко е чудесно. Отседнахме във вила Виктория,която се намира до северния плаж и е в близост до Гранд хотела ,  Куин Нели , Св.Димитър и Норд Бийч. Малко по-вдясно се намират Екзотик,Дюни,  Стамополу и Жерави. Времето е чудесно,бризът разхлажда, а плажът Перла е със страхотни вълнички вчера и днес. Има излязли водорасли и по трите плажа, но това е на определени места...Градът е пълен,кипи живот до среднощ...Вземайте доброто настроение и тръгвайте, не се чудете newsm44
Това са първите ми впечатления, ако иска някой информация ,пишете на ЛС. А ние  отиваме да преборим вълните...   grinning039

# 573
  • Мнения: 425
Привет от Приморско! Ние сме във вила Пиа, близо е до Северния плаж и сме доволни. Бихме искали да направим разходка с кораб, но не зная къде трябва да идем, за да се качим на такъв кораб - тип пиратски кораб? Относно хотел Екзотик, преди 6-7 години съм била там и храната беше на порции, бях останала доволна от този хотел, исках пак да бъдем там тази година, но нямаше свободни места.

# 574
  • Мнения: 7 947
Е, на пристанището/кея - там обаче имаше малки преди - вероятно сега са пуснали и големите, наистина са готини - и ние ги зяпахме от плажа, но всички повръщаме като се качим ...

# 575
  • Мнения: 928
Привет и от мен. От два дена сме тук- хотел Оазис. доволна съм, щом децата са доволлни Mr. Green
Тяхното желание беше басейн, моето да  сме близо до плажа. Имахме намерение да ходим утре до южния  плаж, но като прочетох че ма водорасли newsm78. Ако имате въпроси питайте.

# 576
  • Мнения: 3
Привет от Приморско! Ние сме във вила Пиа, близо е до Северния плаж и сме доволни. Бихме искали да направим разходка с кораб, но не зная къде трябва да идем, за да се качим на такъв кораб - тип пиратски кораб? Относно хотел Екзотик, преди 6-7 години съм била там и храната беше на порции, бях останала доволна от този хотел, исках пак да бъдем там тази година, но нямаше свободни места.

Ние бяхме в хотел Сънрайз. От рецепцията на хотела ни препоръчаха пикник с яхта Novo Star. Много ни хареса и хотела и разходката с яхтата. Виж тук има снимки от яхтата. Не е пиратски кораб, но е много хубаво. http://www.facebook.com/#!/groups/novostar/photos/

# 577
  • Пловдив
  • Мнения: 292
...От два дена сме тук- хотел Оазис...
Къде е този хотел? Има ли сайт?

# 578
  • Мнения: 425
Благодаря ви, момичета! Да попитам каква е цената на една такава разходка с novostar?

# 579
  • Мнения: 19
Здравейте пак и от мен,хубаво лошо-вече имаме резервация за приморско е гранд хотела,не знам дали е хубав избора,но ако не бях резервирала щяхме да останем и без море тази година,та затова се настройвам положително да си изкараме ,не съм била в приморско от дете,затова искам да ви попитам-къде задължително трябва да идем,какво да посетим,какви забавления има готини,макар че сме ОИ,и би трябвало да имаме всичко в хотела,аз да си ви питам:))Благодаря ви многооооооооо:)))

# 580
  • В.Търново
  • Мнения: 6 701
Vilinka85 ,ще чакам отзиви от хотела като се върнете.Приятна почивка! Grinning

# 581
  • Мнения: 93
Приморско ooooh!За пръв и последен път водя децата си там.Имах чувството,че съм в Студентски град.Та там не се спи!Денонощно чалга,мръсотия...Има едни стръмни стълби от "паркчето" към кея.Ми то там не е метено тази година ...Паднали листа от дърветата,хартии,изпражнения!И това в самия център.Балконите на хотелите гледат един в друг на минимално разстояние.Всичко е бетон,бетон..И пак бетон.Как една саксия с екз.цвете не сложиха на едно място,бе! SadКак може да харесва на някой тази гигантска,бетонна чалготека,потънала в мръсотия?!?Изумен съм.

# 582
  • Мнения: 928
 за Оазис :
хотела е до северния плаж.От терасата гледам басейна на св.Николай и нортт бийч. Малко по надолу отШурелови. Преди да тръгна звънях на няколко места - беше заето почти навсякъде, имах  два-три резервни за всеки случай. Харесах си  го на место .Акоимаш въпроси - питай. Малко труднно се докопвам до лаптопа от децата, но все ще се вредя за отговор. Някой беше писал че е във вила виктория- минаваме покрай нея за плажа.

След като си публикувах отговора прочетох горното мнение.Вярно е че до южния плаж е гъч.
Но където смение е абсолютна тишина, в момента чувамсамо вълните. За всеки вкус има избор- който иска чалга - ходив другия край на града,

# 583
  • Мнения: 93
     
      BadHoliday > Кошмарни хотели > ММЦ Приморско - бунгала
ММЦ Приморско - бунгала
До момента мнението се подкрепя. (общо гласували: 678)

Покрай скапаните бунгала нямаше никакво пространство за игра на децата 
Тази година решихме да идем на бунгала на морето. Бяхме две семейства с три малки деца и едно бебе. Две от причините за това наше решение са:

Да не пречим на хората около нас, в хотела или квартирата.
Да има място за игра на децата.
След около седмица ровене в интернет избрахме най-хубавите, според нас, бунгала - тези в ММЦ Приморско, на г-н Валентин  Милушев, представляван от старозагорската фирма Лайв тур.

При пристигането си бяхме шокирани от гледката и от състоянието на така наречените нови бунгала, според тях, строени 2006 г., но уви нямаха нищо общо със снимките от сайта (прекрасните, луксозни и чисти бунгала). Счупените стълби, по които трябваше да се покатерим, бяха заменени с огромни павета и буквално децата трябваше да се покатерят по тях на четири крака, за да  влязат в бунгалото. Миризмата на мухъл беше задушаваща и нетърпима. навсякъде цареше мръсотия, прах и паяци. Пясък в тоалетната, счупения сифон и откачената врата на гардероба ти остават в ръцете. Старият и ръждясъл хладилник издаваше нетърпим шум, на който сигурно можеш да си поспиваш спокойно...

Пространство за игра нямаше никакво. Всичко наоколо беше камънаци, купища шума и буклуци. Кошмарът беше наистина пълен! Жалко, че не направихме снимки на всичко това, но не издържахме повече от две минути и бързахме да напуснем тези отвратителни бунгала.

Отказахме резервацията и си тръгнахме безкрайно разочаровани и потресени.

Никога вече няма да вярваме на снимките в интернет страниците. Много внимавайте да не попаднете на такива "приказни" и "незабравими" бунгала!

Автор: Динко Пенчев (dinko.penchev@abv.bg)
Написано на 20 август 2009 в 00:33 ч.
 До момента има 37 коментара:
Ivanova  Написано на 5 юни 2010 11:09 ч.
Kak da viarvame na spodelenoto ot Vas?!Opluvate i kritikuvate,no e dosta samnitelno,4e hulite Vi imat rezon.Ta kato agitirate i drugi hora da ne po4ivat tam,ami da biahte napravili i snimki na "koshmarnite " bungala.Zashtoto ina4e ,niaka si zvu4ite kato niakoa konkurentna firma,koiato pravi antireklama(tipi4no po nashenski)Az,,li4no,za vtori pat sam planirala ve4e da po4ivam to4no tam sas semeistvoto si-viarvam na LAIV i sam s 4udesni vpe4atlenia ot korektnostta i profesionalizma im!Edna dovolna klientka 

Енева  Написано на 5 юни 2010 20:31 ч.
    С нарастващо възмущение прочетох описанието на бунгалата в ММЦ-Приморско.Странно е,че господинът дава оценка за липса на удобства,чистота и прочие без да снима всички изброени недостатъци.По този начин думите звучат като грозна клевета.                                                                  Освен това мога да потвърдя,че за мен и много хора името на старозагорската фирма "Лайв Тур" е свързано с отлични впечатления от предлаганите услуги.Миналата година със сина ми бяхме очаровани от незабравимо пътуване до град Велико Т ърново,организирано от представители на агенцията.Условията в хотела бяха на ниво,а чрез организираната туристическа обиколка на града обогатихме многократно знанията си.

   
 

Енева  Написано на 5 юни 2010 20:35 ч.
    С нарастващо възмущение прочетох описанието на бунгалата в ММЦ-Приморско.Странно е,че господинът дава оценка за липса на удобства,чистота и прочие без да снима всички изброени недостатъци.По този начин думите звучат като грозна клевета.Освен това мога да потвърдя,че за мен и много хора името на старозагорската фирма "Лайв Тур" е свързано с отлични впечатления от предлаганите услуги. Миналата година със сина ми бяхме очаровани от незабравимо пътуване до град Велико Търново, организирано от представители на агенцията.Условията в хотела бяха на ниво,а чрез организираната туристическа обиколка на града обогатихме многократно знанията си.

   
 

Морски
 Написано на 6 юни 2010 14:46 ч.
Мнението Ви приемам, че е породено от лични впечатления, а не е измислено.Но е прекалено много подвеждащо.

По описанието което давате, разбирам че сте гледали снимките на ремонтираните бунгала "Холидей" и "Ропотамо", а сте били настанени в старите "Кедър".Вероятно сами сте се подлъгали по хубавите снимки и сте си платили за най-евтините, които естествено не са ремонтирани.Невъзможно е да си платите цени за бунгала една звезда и да очаквате да ви настанят в тези три звезди.Но това си е лично ваша грешка.

Аз не съм служител нито на ММЦ "Приморско", нито на "Албена", чиято собственост е комплекса, а просто посещавам комплекса всяко лято от години насам и съм отлично запознат.Той е уникален в много отношения-първо, съчетава гора и море, второ има един от най добрите плажове по цялото ни черноморие, трето за разлика от всички останали нови и не толкова нови хотели и курорти, има качествено обслужване в много параграфи за които почиващите дори не си дават сметка-има медицински пункт със собствена линейка, има дежурна охрана 24 часа в денонощието, има наети дърводелци, електротехници, водопроводчици, дори и парнаджии (заради котлите за топла вода), има много способни готвачи в ресторанта, рецепционисти и администратори с професионален ценз, а не младежи които просто не могат да си намерят друга работа.Четвърто, комплекса предлага условия за всеки вкус-едновременно тризвездни бунгала и четиризведен хотел за хората с по високи изисквания и евтини стаи, за тези, които държат само на това да не вали в леглото и да има самостоятелна баня с топла вода... или просто не могат да си позволят повече.Трябва да ви кажа, че именно тези скромни, неугледни (но все пак чисти) стаи са предпочитани от огромен брой чужди туристи, което поражда парадокса че чужденците са с по занижени изисквания от българите за почивката си.Но има и друго-тези чужди туристи наемат стаите средно между 20 и 30 дена, като има контигент от поне 200 човека които правят това всяко лято, откакто комплекса е със свободен достъп.

В заключение искам да ви кажа, че се радвам на това че хора с високи изисквания към стаите и обслужването и същевременно несклонни да платят подобаващата се за това цена, ще избягват това място.Така няма да развалят отпуската на нас, които отиваме на море, заради морето и почивката, а не заради лъскавите хотели и шумните заведения.
 

Е. Митрева  Написано на 21 юни 2010 14:00 ч.
Господин Пенчев,вие сте от хората които,не искате да платите истинската реална цена за бунгалата,който наистина са превъзходни .Вие сте от хората,които искат лукс но да сте на далаверка,скъпи ми г-не всички екстри са спарички и като не можете да се ориентирате в интернет него ползвайте за да клеветите г-н Милушев,защото съм убедена че не знаете дори как изглежда.Миналото лято бяхме със съпруга си три седмици в бунгалата ,като през първите десет дни пристигнаха и  нашите пораснали деца и малката ни внучка защото е прекрасно.

Бени  Написано на 21 юни 2010 14:20 ч.
Г-не като не са ти харесали бунгалата защо остана в тях а не отиде в другите по луксозните малко по в ляво по в центъра на комплекса ,а остана в беличките дето са на най ниската цена? И когато не познаваш дадени хора като управитела на бунгалата не го коментирай защото това говори за твоето възпитание.Що се отнася за бунгалата на г-н Милушев те се подържат много чисто на всеки шести ден се сменят чершафи,докато си на плажа се прави почистване около бунгалата дето вашите дечица са хвърляли обелки от разни лакомства.За сетен път се убеждавам,че хората исат да платят малко ,да получат много повече.Моля всички българи да уважават и оценяват труда на другия,за да може най накрая тая красива България да тръгне на пред.
 

Цекова
 Написано на 7 юли 2010 17:56 ч.
Тази година решихме да почиваме в "луксозните" бунгала "Ропотамо" на ММЦ Приморско. Настаняването е в 14.00 часа, но ние чакахме до 16.00 - не било изчистено... както и да е. За включената закуска се редиш 30.00 - 40.00 мин., а когато влезеш в ресторанта - изненада - мърсотия колкото ти душа иска, вкиселен салам, мръсни чинии, мръсни маси, нещо, за което залагахме айрян ли е, прясно мляко ли е.....Отказахме се от закуската. И още хиляди глупости съпътстваха нашия престой. Но каква беше голямата ми изненада, когато на 6-тия ден ни спряха интернета  т. е иска парола. Отивам на рецепция и дамата ми съобщава, че от днес интернета е платен и трябва да плащам 2 лв на час...Аз господа плащах по 100 лв бунгало на ден, така че не ми разправяйте колко е готино - и на мухъл си мирише, и интернет няма, и паркинг място няма, и цялата българска простотия се шири от край до край.

георгиев  Написано на 14 юли 2010 21:12 ч.
добре де хубави-лоши,някой да сложи някоя реална снимка че сами да определим.Аз също се каня да почивам в РОПОТАМО с жена ми и 3год. ми дъщеря,ама тези негативни коментари ме плашат.На снимките в нета изглежда гот.

Колеблива  Написано на 31 юли 2010 20:22 ч.
Ужас!До тук във форумите само негативни оценки чета за това ММЦ, тъй като имам две деца, а тази година съм резервирала бунгало Ропотамо, направо изпадам в дива паника!Не само, че бунгалата били мръсни, миризливи и влажни, ами и храната в хотела била под всякаква критика. В един друг форум майка, току-що напатила се от почивка там сподели за едно заведение в района, което ги спасило от гладното пребиваване на морето.Честно, направо започвам да се чудя дали да не отменя резервацията и да си искам паричките обратно. Просто не знам какво да правя, моля споделяйте опит...

Ценител
 Написано на 7 август 2010 21:12 ч.
Нормално е, ако човек не е доволен, в пристът на възмущение да опише отрицателните си впечатления, но е много странно, доволен(на) да потърси сайта и да изрази задоволството си, а вече става пък съвсем "обяснимо", зорки "доволни клиенти" да отправят упреци към недоволните, безусловно да одобряват почивната база, и дори и да се заемат с "адвокатска защита" на туроператора.Нека мнения да изразяват само клиенти, иначе разиграваме "лъжливото овчарче"!                       

Антония Гецова  Написано на 12 август 2010 18:02 ч.
Не знам за вас ама аз тая година си бях резервирала по и-нет бунгало ропотамо. Платих по банков път. 6 нощувки * 72 лв = 432 лв. Отидохме и все едно попаднахме в Сървайвър. А каква мизерия беше за 72 лв. Бунгалото само докато отвориш вратата и мирише на мухъл, непочистено от тавана виси мишина. Абе направо някакъв кошмар. Вдигнах голям скандал и поисках да ми се анулира резервацията. Казаха ми че трябва да ми удържат неустойка 1 нощувка. Не ми беше ясно за какво обаче. Наснимах всичките мизерий и казах че ще отида в РИОКОЗ Бургас да ги покажа. Шефа на комплекса каза че са такива правилата да си удържат неустойка. Правила създадени от тях. Нямам нищо против правилата, но мизерията на която попаднах нямаше как да се примиря с техните правила. Казах му че е голяма кочина тои ми отвърна, че нямали камериерки, което не е мой проблем. В съседното бунгало имаше семейство с малко детенце - казаха че са си купували Циф за да си почистят. За 72 лв на вечер не мисля, че трябва да си чистя сама. Както и да е след 2 дена циркове и панаири и звънене по телефони ми върнаха парите.Ако някой  желае мога да му пратя снимки.skype : aannttoonniiaa

Любка Христова  Написано на 16 август 2010 11:45 ч.
Защо ми се струва, че тук всеки говори за различни бунгала?!Статията е с едно общо заглавие за бунгалата в Приморско като цяло. После в изложението на самата статия се обсъждат бунгалата на господин Милушев; а всеки, който коментира, обсъжда различни бунгала - Ропотамо например.Така се обърква информацията... едните очевидно струват над 70 лв. на нощувка, а другите - значително по-малко. По-скъпите се оказват по-мизерни от по-евтините!В такъв случай тази статия и коментарите са твърде объркани и подвеждащи към хората, които не са запознати с факта, че бунгалата в Приморско имат различни собственици, различни условия и цени!


 Написано на 17 август 2010 12:37 ч.
Normal 0 21 false false false BG X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4 /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Table Normal"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:"Calibri","sans-serif"; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-fareast-font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-theme-font:minor-fareast; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:"Times New Roman"; mso-bidi-theme-font:minor-bidi;}
Уважаеми пишещи и четящи рубриката, ние бяхме точно срещу въпросните бунгала, но не от посочената снимка. Наши приятели вече бяха настанени в бунгало на г-н Милушев и ни извикаха да бъдем заедно на море. Лайв Тур ни отговориха любезно, че няма свободни бунгала точно в този период и ни посъветваха да потърсим при така наречените Кокиче, Ропотамо, Холидейс или Кедър. Нашите приятели ни направиха резервация на място за Кедър и ние се озовахме точно срещу тях. Изпращам снимки, които доказват доколко е правдоподобно написаното от г-н Пенчев за „огромните павета, мръсотията, камънаци, купища шума и боклуци (които са си наша типична българска черта). Отвратителните бунгала” се оказаха предимство, заради наличието на хладилник, защото в нашето бунгало, освен легло, баня, масичка със столчета и гардеробче друго нямаше. За телевизор нямахме време, но ползвахме активно хладилника на приятелите ни. Що се отнася до миризмата на мухъл, то тя е повсеместно явление, но с различна степен в района. Старите мебели отговарят на категорията и на двата вида бунгала при различните собственици, а и цената обуславя това. Ние си изкарахме великолепно, на плажа под безплатния чадър на Милушев, а вечер на верандата на мекото диванче пред бунгалото. Настроението ни беше приповдигнато и с нашите добри приятели се чувствахме независими от хазаи и администратори. Децата ни играеха пред очите ни и никак не се притеснявахме за тяхната безопасност. В заключение отбелязвам, че нагласата ни бе колеблива след прочетеното от г-н Пенчев, но се оказа невярна и наистина си изкарахме чедесно благодарение на добрата компания и желанието ни да бъдем на море отмаряйки в раздумка, на хапка и напитка, и без да обръщаме внимание на този г-н Пенчев.

Ето снимките, които направихме: http://yfrog.com/9fdsci0033wjx
 

Иван Станчев  Написано на 22 август 2010 14:50 ч.
Най- общият коментар  от първия ден престой на внукът ми в МЦЦ Приморско на бунгало e "не мога да повярвам", без да визирам никоя фирма, защото не зная подробности. Просто използвам сайта да споделя неприятното чувство.

Отиде с група, настанени 4 деца в бунгало с 3 легла. Първата вечер спал на пода. На сутринта след безсънната нощ не получил право на закуска, защото си забравил купона. Девет годишно дете, за пръв път на море без родители. На "all inclusive", сиреч нищо от живота да не му се размине. Егати коравите души на хотелиери и ресторантьори. Чудя се на акъла на родителите му при възможността да летува при близки хора да го пуснат на море "да се учи и възмъжава". Другият път без нас
 

Иван Станчев  Написано на 22 август 2010 14:52 ч.
Най- общият коментар  от първия ден престой на внукът ми в МЦЦ Приморско на бунгало e "не мога да повярвам", без да визирам никоя фирма, защото не зная подробности. Просто използвам сайта да споделя неприятното чувство.

Отиде с група, настанени 4 деца в бунгало с 3 легла. Първата вечер спал на пода. На сутринта след безсънната нощ не получил право на закуска, защото си забравил купона. Девет годишно дете, за пръв път на море без родители. На "all inclusive", сиреч нищо от живота да не му се размине. Егати коравите души на хотелиери и ресторантьори. Чудя се на акъла на родителите му при възможността да летува при близки хора да го пуснат на море "да се учи и възмъжава". Другият път без нас
 

Чичо вуйчо  Написано на 25 август 2010 19:08 ч.
ММЦ-то си е младежка база - хора без особени претенции, отишли да се забавляват, къпят, мотат в гората и тнЕстествено и цените (от край време) са насочени имено към тази част почиващи. Инфраструктурата, бунгала, ресторанти, базата въобще е обобщена като цяло - ценови към младите и непретенциозните. Едни казват - за всеки влак си има пътници, други го интепретират с - Морският отдих има толкова различни аспекти, колкото и са предпочитанията и желанията на почиващите. Аз лично се радвам, че комплекса си е все още такъв - Колко подобни места останаха по черноморието?!Какво се плаща? За 10лв легло и закуска?! - За най-достъпните оферти и до към 20-25лв за тризвездните. Ами ходете в хотел! Чара на подобни ваканционни селища е в самостоятелността, ценовата достъпност и съчетанието море-планина (природа).За какъв лукс говорим въобще, почиващите там имено от това бягат. Действително българина е с доста погрешна представа за видовете морски отдих. Хем да е без пари, хем да е всичко на макс.. а може би и едрогърда аниматорка да ни буди сутрин с кафенце Бил съм на бунгалата ("от най-лошият тип") в ММЦ преди повече от 10г. Спомените са ми точно "толкова лоши", колкото и някои описвате тук. Тази година отивам отново там и силно се надявам да няма някой костюмиран и лицемерно усмихващ се позьор пред бунгалцето ми, да ми се описва в полза на "екстрите на хотелската база"Като се върна ще ви разкажа за мухала, пясъка, смолата по дърветата, мидите по плажа и всичките неудобства които ще създадът в мен 

Криска  Написано на 25 август 2010 22:36 ч.
Почиваме във вили Холидей вече втора година и всичко е супер! Храната в ресторанта е и на ниво ( е няма хайвер) и предостатъчно! И да, има си  недостатъци ама за по-претенциозните си има хотели за повечко парички! А пищящи деца не са желани никъде особено там където са " на ниво"!
 

Елена…  Написано на 8 септември 2010 10:16 ч.
Тази година и моето семейство реши да почива в ММЦ Приморско заради прекрасното място- гора и прекрасен плаж. Избрахме възможно най-добрите бунгала - "Ропотамо мезонет", с кухненски бокс, за четири човека. Какво беше изненадата: кухненския бокс няма мивка. Зада се измие полсваната посуда трябва да се отиде до банята през няколко стъпала.  Бунгалото беше почистено горе долу добре. Минава първия ден и разбирам , че бунгалото не е почистено , а отвън на масичката е оставено едно руло тоалетна хартия. Минават четири дни и никой не сменя чаршафите. На петия ден виждам камериерката, която по моя молба помете бунгалото. Когато се въйрнах от плажа намерих чисти кърпи, без да са взети мръсните. Чаршафите така и не ги смениха до края на пребиваването ни, което беше 9 дни. и накарая няколко думи за храната. Имахме само закуска, която като асортимент не се промени през цялото време. Може да се желае повече усмихнат персонал. Хубавото беше че пространството около бунгалата беше чисто и всеки ден се почистваше. За басейна пред бунгалото също се поддържаше добре.
 

Митко  Написано на 16 декември 2010 13:11 ч.
За бога хора не ходете там! Всичко е "ужасно" храна, бунгала, настаняване. Толкова ужасно, че не може да си представите. И стига сте го рекламирали из цяла България, като миналото лято, омръзна ми да гледам това "ужасно " кътче на морето ни докато всеки ден ходя на работа. Не ходете там, че миналото лято не успях да си направя резервация - всичко беше пълно.  Не ходете там, че това лято сигурно пак няма да успея да отида заради Вас дето запълвате всички места, на това единствено останало райско кътче по нашето черноморие, което ако си с деца просто няма равно на себе си. Колкото по-малко хора, толкова по-голям шанс за такива като мен с късни резервации. Така, че плюийте колкото искате, толкова по добре за мен. А те Албена турс без клиенти няма да останат така, че да не ме винят за коментара. 

Александра…  Написано на 8 февруари 2011 16:10 ч.
Всичко написано в негативна светлина е напълно вярно!

Бунгала "Ропотамо" са по-скъпи и с "повече удобства".Добре, но ако не си носиш посуда/каквато се полага/ трябва да просиш от рецепцията! Почистването трябва да е всеки ден, смяната на бельото на два, хайде по български на три дни, а хавлиените кърпи и по-често! Да, ама не! Ако искаш да ти е чисто бунгалото и бельото - всеки ден - на рецепцията! От там със силно учудени физиономии ти отговарят "Ще вземем мерки"- до следващата сутрин - същото!

Миризмата на мухъл е ужасна, но си казваш " в гора са, няма начин" Комарите са просто като орляци - нищо - купуваш си ел. апаратче за 10 дни и димящи ефекти за терасата.

Закуската е добра, ако искаш през целия си престой да ядеш любимите пържени филии, за които ти трябват здрави зъби!

Колта си, ако намериш място за паркиране, не бива да я пипаш, защото ти заемат мястото веднага!

Но най-страшна е хигиената или по-скоро липсата й!

Въобще не отговаря на три звезди и на цената!
 

Морски
 Написано на 21 март 2011 00:08 ч.
А всичко написано в позитивна светлина не е ли вярно?Не е ли вярно че комплекса се намира в гъста и прохладна гора?Не е ли вярно че плажа е уникален и много подходящ както за деца, така и за възрастни?Не е ли вярно че мястото е тихо и спокойно, а не е като Лъвов мост в час пик?

Ако тези неща за вас нямат значение, защо тогава ходите там?И без това е бой за резервации и не можем да се вредим от претенциозните Ви персони.

Не адвокатствам на Албена-вярно е, комплекса е стар, има и влага и мухъл и комари.Тогава идете в Приморско-в новите хотели, където мухъл няма, има жега и прах, но пък комарите и там ги има, за компенсация.Вярно е и че три камериерки за целия комплекс е недостатъчно, но пък имате избор-вместо да платите 10-20 лв на вечер, идете и платете 100 и ще ви чистят по два пъти на ден.Дори ще ви будят сутрин за да чистят и следобед ако сте си легнали-пак.

Наскоро чух една приказка-българите били много доволни от гръцките и турските курорти, обаче гърците и турците били много недоволни от българите.Сега ми е ясно защо.
 

Ваня  Написано на 7 април 2011 15:48 ч.
До всички служители на ММЦ-то, които по-долу коментират написаното от г-н Динко Петров. Ето истината такава, каквато е за всички, които са решили и през лято 2011 да почиват там. Миналата година платих 7 нощувки по 72 лева на вечер в луксозните и ремонтирани бунгала в ММЦ "Приморско". Първата неприятна изненада бе, когато пристигнахме в 9,30 часа сутринта. Служители на комплекса с изключително нагъл тон ни уведомиха, че настаняването е след 14 часа. Това не ни беше казано предварително от г-жа Ваня Вълканова. Часове наред висяхме по пейките в комплекса, а децата се бяха уморили не само от дългия път, но и от чакането да бъдем настанени. ОК, след близо 5 часа това стана и радостта ни бе голяма, въпреки че изтървахме плажа. На пръв поглед бунгалото ни хареса и с удоволствие се настанихме в него. За малките зеленината и тишината там са наистина прекрасни. Плажът също е хубав и наблизо. Обаче - тук идва голямата и важна подробност - леглата в бунгалата се оказаха мухлясали. На пръв поглед това не се забелязва. Влизайки в стаята се усеща един лек дъх на спарен въздух, но аз лично си помислих, че просто не е проветрено. Да, ама не! Когато си легнахме вечерта, се оказа невъзможно да заспим от тежката и неприятна миризма на мухъл, с която бяха пропити чаршафите. Изкарахме една безсънна нощ, за която бяхме платили 72 лева. На сутринта вдигнахме матраците и видяхме, че долната страна на шперплатовата дъска под тях е зеленясала от мухъл. Цялата! Все пак водя децата си на море, за да са здрави, нали? Не плащам, за да спя на мухъл. Когато поисках да ми бъде възстановена платената сума за почивката, ми предложиха да ни настанят в един от мезонетите без доплащане. Казах си - ок, важното е да не се проваля почивката на децата. В мезонета обаче също имаше мухъл - подматрачната дъска на леглата, по шкафовете. Отидохме в Приморско, купихме препарати и цяла вечер чистихме въпросния мезонет. В него се оказа развален душът. Помолихме да бъде поправен. Речено - сторено. Дойде някакъв майстор, който го постегна, но не го смени. И на следващото къпане душът отново се развали. Добре че съпругът ми си носи някакви гаечни ключове в колата, та успя да го пооправи. Дребната подробност е, че цената за нощ в тези мезонети е над 150 лева. Не знам точно колко е, но не бих се върнала там. Неудобството на мезонета, в който бяхме настанени бе, че поради липса на кухненска мивка, се налагаше да мия съдините на мивката в банята.....За написаното от мен за мухъла в бунгалата имам достатъчно снимки. Въздържах се до момента да ги кача в интернет, но когато прочетох нападките, написани явно от служители или собствениците на тези бунгала, реших не само да ги разпространя в интернет, а и да напиша каква е истината. Ако все пак някой реши да почива в ММЦ-то, нека първо да пита Вълканова дали са почистили мухъла от лух бунгалата си....

Пенков  Написано на 12 април 2011 14:29 ч.
За съжаление всички тези негативни коментари са самата истина. Мухала и тежката миризма в стаите, развалените душове и запушените мивки в банята са факт. Нощно време е толкова задушно в стаята че трудно се спи. Има едно съвсем малко прозорче с мрежа над вратата през което не става никакво проветрение. Единствения начин е да се остави входната врата широко отворена, но тогава все едно си на улицата, всеки може да влезе, а там се намират такива хора. Това което пишат за някаква денонощна охрана са абсолютни глупости. Имаше нещо такова преди десет години една охранителна фирма от Враца обикаляха цяла нощ около къщите и следяха за реда. Сега ако не се лъжа е същата фирма, но седят само на бариерата и внимават да не влезе някоя кола без да си плати таксата от три лева. С две думи всичко е толкова изоставено и от година на година става все по-лошо, но цените скачат. Миналата година 2010г. цената в наи-силния период на вили "Холидей" беше 60лв. а сега е 150лв. с включени закуска обяд и вечеря в този отвратителен ресторант "Бисер", които не е мръднал от тоталитарно време. Даже приборите, чинийте с отчупени ръбчета и чашите са от онова време. А че храната е същата всеки ден, това е вярно. Всичко това го казвам като потърпевш, а не че съм го чул от някой! - Така че помислете преди да тръгнете за ММЦ Приморско и да дадете голяма сума пари, срещу която ще получите.......скъсване на нервите!!!

приморска
 Написано на 26 април 2011 13:57 ч.
Хора, защо ходите на толкова мизерни места, че и децата ви да страдат. Естествено, че по принцип не би трябвало да се очаква много за някаква малка сума пари, но доколкото чета някои недоволни са платили значително много за тези условия. Има семейни хотелчета на нормални цени с всичко необходимо, а и знете, че поне ще бъде чисто. Не си мислете, че всички хотели са скъпи. Аз от около 7-8 години всяко лято отделям 1 седмица на Приморско и винаги съм била доволна. За около 50 лв на вечер в хотел получавам хубава двойна стая (за двама), басейн и паркомясто + отстъпка в ресторанта на хотела. За какво са ви тия бунгала. И не знам какво толкова се изтъква, децата да играли в гората, чист въздух и т.н. Все едно в хотела въздуха е мръсен, а децата не могат да играят на басейна... 

pavlinamavrova
 Написано на 13 май 2011 22:39 ч.
to4no do mosta na Diavolska reka ima malak semeen kampind,ograden,s bezplatno parkirane,dobri uslovia i vinagi topla voda .4isto e,ima xladilnizi ,barbequ na razpolojenie i e samo na100 metra ot plaja.Dopuskat doma6ni lubimzi,mnogo e spokoino.PO otno6enie na vlagata i muhala vsi4ki,jivee6ti krai brega strsdat ot tova,neizbejni sa. Telefon za rezervazii  v malkiq semeen kamping"Diavolski rai"0887561994 i 0888240167

Иво  Написано на 19 май 2011 14:48 ч.
Нещо не разбрах. Хората са отишли с деца на морето и са попаднали на бунгала , които са в "ремонт"

По голяма идиощина не може да има и абсурдно е тази фирма да ги предлага за почивка за каквато и да е цена.

 А коментариите направени очевидно от служители на фирмата са абсурдни.Особено от този , който декларира , че не е свързан с фирмата .И ако на хората отишли на почивка са били подведени от снимки на бунгалата , различни от предложените им , то това се нарича ПОДВЕЖДАЩА РЕКЛАМА и те имат пълното основание да съдят фирмата
 

димитрова  Написано на 26 май 2011 00:59 ч.
През 2005г.почивахме в бунгала Keдьр 2*.Изобщо нямах представа кьде отиваме.В Метро ни дадоха една брошура,харесаха ни снимките и отидохме.На прьв поглед ни хареса бунгалцето.Не бяхме ходили на море 12г.Малкият беше на 4г. и се радвахме,че вьобще сме на морето.Беше значително зле спрямо брошурата.Тогава за бунгало 3 легла и баня,която смьрдеше невьобразимо,платихме 63лв. на ден.Без храна.Пьрвата ми работа беше да купя белина и препарати,но вонята продьлжи.Беше ужасно задушно вьтре и пьлно с комари.Настаниха ни м/у младежи от  Русия и Германия.Почивката ни беше 8 дни,от които 8 нощи аз не мигнах заради нощните дискотеки от сьседите.Не бяха виновни децата-те са дошли да купонясват-нашето място не беше там.На втория ден се врьщаме от плажа и установявам че парите ги няма.Тогава виждам,че кофата е изхвьрлена,т.е. имаме камериерка...докато се усетя и моят мьж вече е вдигал хората по рецепцията за гушата.След дьлги отричания,че са ни влизали в стаята и след закана на моят мьж,че ще ги очисти,камериерката донесе парите.Направи се че ги е взела погрешка.Вьпреки всичките тези отрицателни изживявания,почивка ни беше много приятна.Плажа на ммц е един от наѝ-хубавите.От тогава почиваме само по хотели 4*.
 

ГОСТТ
 Написано на 1 юни 2011 13:38 ч.
ИМА БУНГАЛА - КОИТО СА ПО- СКЪПИ И СА ДОБРЕ ЗА ПОЧИВКА,А ЕВТИНИТЕ СЪОТВЕТНО - НЕ СТАВАТ. ВИЕ СИ ПРЕЦЕНЕТЕ.

nikolaeva  Написано на 1 юни 2011 15:04 ч.
Интересуваме нйкои дали е посещавал бунгалата в Черноморец и по специално Черноморец АСТ и Черноморец ВТЕПС има и Някакви Ричард но без снимки някак им нямам доверие на снимките не са лоши но да не се окаже както тук чета че за едно си плащаш а друго става когато пристигнеш моля ако някой може да даде мнение ще съм благодарна все пак отивам с двете си деца и не искам да ги разочаровам:))
 

vili
 Написано на 12 юни 2011 16:37 ч.
na kogoto ne mu haresva da ne hodi   poveche na bungala   za men tam e prosto super  more   chist  vazduh  bezkraen plaj   gora   haresva mi

Platoon  Написано на 24 юни 2011 01:09 ч.
Това за мухъла е абсолютно вярно. Аз изкарах със семейството си една вечер- безсънна...Влага,мухъл,комари,скакалци колкото жаби...само маларията липсваше да се почувствам като в делтата на Меконг.. Помня вечерта как един баща обикаляше бунгалата(беше с бебе-кърмаче) и  питаше : И при вас ли е такава влага...На сутринта бях пръв на рецепцията преди още да е дошла управителката. Казах ,че детето не може в тая влага,дайте си ми парите!;"Ами чакайте да ви намерим ваучъра...Ама вие дадохте ли ни го?...Ама чакайте да звъннем до София!... WTF?.Накрая разбрах ,че пари ще ми върнат,ама в София...Добре,че имам пари ,та запалихме за Приморско в един чист и по-евтин хотел и си изкарахме супер! Ако нямах пари трябваше да търпя тая гадост!.Да плащаш по 90 лева за тая мизерия в 21 век дори и в България си е мазохизъм...поне за мен! Ходете там ....няма да умрете,ама се замислете заслужават ли парите ВИ тия хорица...

Ясен Тошков
 Написано на 3 юли 2011 00:49 ч.
До МорскиЛичи си че си малоумник от Черноморието, там всички сте такива. Аз съм пловдивчанин и повече няма да търпя вашата селяния и гадно обслужване! Вече ходим на Мамая, там е много по-хубаво!

Ники  Написано на 22 юли 2011 23:31 ч.
в бунгалата на Валентин Милушев е отврат,с една дума-впечатленията ни са от този Юли.

kuponcia
 Написано на 17 декември 2011 19:58 ч.
vsicko,koeto e pisano za mmc primorsko e viarno,gledat samo da ti priberat parickite ti i tolkoz,a za hranata na restorant bisera niamam dumi.personala e itsiallo ot tsigani nikakva higiena ,edin mazen upravitel,koyto ,se opitva da se dirji dobre s pocivaastite i v sistoto vreme proveriava cantite da ne vzemat turistite za bungaloto hrana,ne mojes da iznasias ima globa 20 lv.ako propusnes zakuska covek ot semeystvoto ne moje da ti vzeme yadeneto.zasto,za da se nayade oste povece upravitelia ,nali ya plastam ste go konsumiram kideto si iskam tazi hrana.povece niama da pocivam tam vsicko e ujasno nikakva organizatsia i nikakvo vnimanie navsiakade,kosmi v hranata ....a be gadi mi se oste kato si pomnislia

Силвия
 Написано на 8 февруари 2012 18:35 ч.
Като чета какво пишете, та то направо ужас!!!Не бих останала и пет минути на такива бунгала.Ние сме три семеиства с деца и почиваме вече четвърта година в бунгала Кокиче2.Там условията са невероятни,всичко е ново,цените са нормални.Обслужването е на ниво.Това е саита на бунгалата,виште сами-www.vskokiche2.com

Radi
 Написано на 25 юли 2012 20:34 ч.
Здравейте,преди два дни се върнах от почевка в бунгала ММЦ Кедър.Прекархме си с маето семейство супер,бунгалата не бяхя лоши .Бяха чисти  и подредени и много тихи и спокойни,да не бяха някакъв лукс но не беше ника зле както описвате тук.Когато тръгнахме за морето се притеснявах много от прочетеното тук.Относно храната просто беше разкошно ,можеш да си вземаш каквото искаш и колкото искаш, естествено не можеш да изнасяш храната от ресторанта.Като цяло съм много доволен 

маца  Написано на 30 юли 2012 10:48 ч.
отидете в бунгалата на информационно обслужване стара загора намират се в началото на китен след ммц също са в гората за цена от 8 лева на вечер са прекрасни близо до плаж атлиман са

Дай своята оценка!
       


Екипът на Bad Holiday не носи отговорност за изказаните становища. Отговорност за съдържанието на всяка предоставена информация носи авторът й. Всяко доказано невярно твърдение и коментарите към него се изтриват незабавно.
badholiday | хотели | заведения | пътувания | клиенти | други кошмари
досада | контрол | закони | полезно | съвети | цензура
 
Кошмарите в туризма - ММЦ Приморско - бунгала

# 584
  • Пловдив
  • Мнения: 292
мама_съни хотела има ли сайт или някакви снимки някъде? А карта с местонахождение?

Общи условия

Активация на акаунт