Ийит Озшенер в "КРАЙ" * Yiğit Özşener / SON - тема 103

  • 27 792
  • 725
  •   1
Отговори
# 60
# 61
  • Мнения: 233
От главата -за краката, какъвто филмът, такова и повторението, да ни ошашявят предварително ,та и това което сме подредили, наново да се забърка , не че има такова  Mr. Green

Аз тук http://webtv.atv.com.tr/webtv/videoizle/atv/canli_yayin

виж и тук http://irbish.tr.gg/ATV-Tv-Izle-Seyret.htm

# 62
  • Мнения: 3 403
Момичета, няма да ви прекъсвам гледането - само да питам - новачки приемате ли?   bouquet

Зарибих се по сериала жестоко - изгледах 3 серии за един ден и сега ще седя и ще хапя кокалчета докато прекрасните феи на превода не помогнат за горките незнаещи турски като мен със субс.
Но иначе филма е - жесток - така ме грабна и омота ....Ще прговоря пак сериите, за да мога да си ги кометирам с вас.

Иначе - няма да казвам чий фен съм - щом съм в темата

# 63
  • Мнения: 3 547


И още нещо , Али още не може да си спомни , откъде му е познат номера на колата с която тръгва Селим .
Обаче ето :

06 AB 3545 - Номерът на колата на Асъм Демизджи (1995г., номерът е "правителствен" )

10-AB-345 - номерът на белия Рейндж Роувър


Ако почнете да помните и номерата на иранските коли ще ви призная Wink Wink Laughing

# 64
  • СТАНДАРТНО.
  • Мнения: 30
the slayer, добре дошла!  Hug

# 65
  • Мнения: 1 064
the slayer заповядай.  Hug

Аз гледам на АТВ Европа (заради добрия звук), но доста забива...

# 66
  • Мнения: 3 547
този от дискотеката на Селим колегата ли беше, с когото играеха тенис ? newsm78

ммм...не е той, отворих трета серия да видя набързо Rolling Eyes

# 67
  • Мнения: 233
the slayer ,  добре си дошла!

# 68
  • Мнения: 0
Здравейте Hug
Вуйче ме ошашави и идвам тук да се довърша Mr. Green

# 69
  • Мнения: 1 064
Дотук - Айлин си направи тест - бременна е. Попита дали има вероятност да има грешка и поиска от лекарката да не споделя новината с никого. Преди това асистентката на Селим е попита кога се връща Селим, а тя отговори - Не знам, вероятно когато не останат нуждаещи се.

Оставам с впечатление, че двете събития са по едно и също време - докато Селим е в Иран, Айлин научава, че е бременна.

Е-е, Елмира, ако омешиш вуйчо със Сон, направо не те виждам хихи.

# 70
  • Мнения: 233
Сигурно, външният вид е същият, като на гробищата, когато се скараха.

# 71
  • Мнения: 1 064
Сигурно външният вид е същият, като на гробищата, когато се скараха.

Вярно, със същите дрешки  Mr. Green

# 72
  • Мнения: 3 403
Мерси момичета!

Аз сега ще надниквам а чуя нещо за 4 епизод докато дойде превода и ще преговарям предните 3 - даже схемата от атв съм си разпечатала, че много сложно стана.
Замислих се за децата - момчето от НОрвегия май е същото, което беше с Айлин в Иран 2013, а жената която войниците отведоха не беше ли русата девойка от Норвегия също? (сигурно сте го обсъждали вече  Blush). А това момче беше копие май на детето , което Селим посрещна на летището - ако не е едно и също дете (напр. Селим го измъква от Иран и го води в Норвегия, а след година някак си пак се отзовава в Иран), значи става дума за близнаци (или клонинги - не се смейте, какви ли не фантасмагории ми минаха през ума).
и я кажете аз да не бъркам нещо - Селим изчезва през 2012 г, нали? Айлин каза че са женени от 6 години (значи прави 2006), а май се познават от 8 (т.е. 2004) - ако правилно съм запомнила сцената в 3 еп на горбището не беше ли от 2004 г? Той каза "снаха ви", а ако съм права те не са бии женени тогава. Ох омотах се ..... ще си взема тефтер да си зпаисвам кое кога става, че май кашата в глават ми е пълна.
А като ви чета какво се случва  Rolling Eyes отивам за листче и химикалка

# 73
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 060
Ето ме и аз долетях но малко изостанала така че ще ви настигам  Hug

# 74
  • Мнения: 0
жената от колата с пръстена със синия камък...

Общи условия

Активация на акаунт