"ПЕРЛА" и всичко за Сонгюл и Къванч след нея - тема 76

  • 42 856
  • 735
  •   1
Отговори
# 75
  • Бургас
  • Мнения: 690
VikktoryHug проявявам разбиране, затова и ми се иска поне мъъъничко да го поразсея....  Cry  А като прочетох в темата за сериала, че за 60 серии драгите зрителки са видели не повече от 4-5 прегръдки и 1-2 целувки между двамата млади, съвсем го зажалих...

 newsm78 Този момък от твоите снимки обаче какво ще го правим, хич не ми е ясно...  ooooh!

# 76
  • Мнения: 4 526

  LaughingПоследния път гледаше назад...,предвид това сам ще се оправи.Не го мисли! Joy

# 77
# 78
  • Мнения: 0
Добро утро Прекрасни Перли! Hug

Голям студ е на вън cold затова не бързайте да ставате,закуската ще ви бъде сервирана в леглото Heart Eyes



И като сме на тема Къваню и аз да се включа, по скоро  Кузей да ви попее тъжно, тъжно
Таз работа не ми харесва   noмой Къваню самотен и тъжен ooooh!, еййй тез моми около него съсипаха ми момчето!
Я да се взимаме в ръце и да стягаме  куфарчето newsm01 за Станбул града да го утешим  или да му турим точната мома Wink стига плака туй момче, че ми скъса сърцето вече smile3518

">#t=16s[/video]

# 79
  • Мнения: 0
Ето можело значи и да се усмихва Hug Но и в Станбула чок студ  cold





# 80
  • Мнения: 0
Едно поздравче , с още един красавец, за всички вас Прекрасни мой Перли и  голямо БЛАГОДАРЯ за новата темичка и за всички красоти който сте пуснали newsm51 newsm51 newsm51

# 81
  • Мнения: 205
ДОБРО УТРО И ОТ МЕН!  Heart Eyes

Корси  Hug, хубаво предложение, джанъм - закусчица в леглото в този студ  newsm51

И да ти я поднесе любимия човек!   Heart Eyes


# 82
  • Мнения: 205
Прекрасни, мерсаж  за новините, снимчиците и коментарите!  newsm51



Колажът е страхотен! Текстът също!  newsm10

# 83
  • Мнения: 205
И за настроение още от лъчезарната усмивка на Сонче   Grinning



И още много снимки

http://www.iimmgg.com/image/fbef11f8896d2a3c2cd6e726c7298b3a

http://www.iimmgg.com/image/18c1f71b1b25f48aa1f2cb998bb695f7


А тук момата много добре се справя и с пеенето  thumbsup

http://www.iimmgg.com/image/256fea69a25a119222d4e8e1ee10a6f8

# 84
  • Мнения: 205
Имаме си фрагман  newsm68 и преводче от дизито  Grinning



Police: Do you know this box?
Cemil. No..

Mert: You killed that woman, didn’t you? You killed that woman who was found in that box..
Cemil:I had to...

Yasemin: He is a killer.. A killer.. I mean.. He did his time.. He murdered someone..
Yasemin’s mother: Aaaaa!!


Nermin: Are you going to somewhere?
Elif: Thanks to you..
Nermin: I beg you pardon!.


Nermin: Be good! Otherwise I’ll beat you...
Çetin: My Mum always says this, but she never beats us...

Kudret: The manager of the hospital which my deceased mother stayed.. Do you remember him?

Yasemin’s mother: I’ll pack my stuff and I’ll move in here.. We’ll get along quite well girl-to-girl.. What do you say honey? Ha?
Yasemin: You mean.. You mean you’ll come here.. Gamze, you and I.. same house...

Behçet: Kerem doesn’t want to go to school anymore.. He wants to work..

Zeliş: Are you threatening me?
Kudret: No Zeliş.. I love you...

Yasemin: I swear I will not let you go... I say you will not go.. You will not..
Yasemin's mother: Give me those.. Give me.. those...

Zeliş: Do you really love me?
Levent: I do...

# 85
  • Мнения: 205
От предишната серия  Wink


Sinan&Yasemin

Sinan: Hello..
Yasemin:I can’t talk to you now...
Sinan: Yasemin..
Yasemin: I said I can’t talk to you now..
Sinan: Are you still angry with me? In spite of what I wrote in the letter.. Will you not show understanding at all?
Yasemin: I don’t want to talk to you. (She walks to house but then she comes back. She gives the letter to Sinan.) I didn’t open it.. And I will not..
Sinan: Yasemin..
Yasemin: You don’t have to do any explanation to me.. I don’t want to know anything about you.. (She turns and goes to her house sadly.. Sinan looks behind her disappointedly..)




Handan: All of us need heroes when we feel weak.. Sometimes we need them to stand next to us and to caress our hair.. Sometimes for their great self sacrifice.. Or sometimes for their bravery.. But the heroes are humans and they sometimes need support,too.. On the other hand, we always want to see them strong, brave and altruistic.. And we always wait for them to come, to hold our hands and to bundle us up with love.. When we feel that they will not come, the disappointment we have is indefinable.. Shortly, and maybe the best thing is to be hero of ourselves and to look for the strength, the love and the brave in our heart..

# 86
  • Мнения: 205
Едно поздравче , с още един красавец, за всички вас Прекрасни мой Перли и  голямо БЛАГОДАРЯ за новата темичка и за всички красоти който сте пуснали newsm51 newsm51 newsm51



Тенкс за Кенанчо, джанъм   bouquet

Въпреки безумните маневри на Нова тв  ooooh!  #Cussing out , не се отказвам от Езелко. Да се надяваме на нова промяна в програмната им схема  tooth и се усетят да пуснат поне по две серии на вечер. Голяма грешка да преместят сериала по Диема,  Naughty нооооо каквото сам си направиш, друг трудно ще ти причини  Mr. Green Тъкмо мойте дружки врътнаха канала, че Пепелта им стана тегава ...

# 87
  • Мнения: 205
И от мен едно поздравче с Кенанчо   Wink


От тук песента излиза с превод

http://www.vbox7.com/play:96e51aa9?r=google

Последна редакция: чт, 02 фев 2012, 09:07 от naidenova

# 88
  • Мнения: 285
Момичета, вие май предавате нашия красавец?! Какви са тези Енгинчовци и Кенанчовци?

# 89
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313
Няколко статии за Еврим Солмаз:


Ünlü oyuncunun 4 yıldır sevgilisi yok

Evrim Solmaz'ın keyfine diyecek yoktu!

Evrim Solmaz kurduğu hayali gerçekleştirmek i … 51;eyi yaptı

и поредната питанка заедно ли са Къванч и Азра...


AZRA AKIN İLE KIVANÇ TATLITUĞ AYRILDI MI?



Общи условия

Активация на акаунт