Нашите second hand находки- част 5!

  • 84 843
  • 739
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 4
Вчера от Ла фиеста чанта на valentino di mario valentino  за 1,20лв.
черен панталон(нов) за 2,03 лв. плетена дантелена блуза за 1 лв.
и шапка за дъщеря ми за 0,60 лв.

# 691
  • Мнения: 309
Абе в Плевен много къпа ВУ.
Тениските са на бройка
ризите , също.
Кг-високи цени.

# 692
  • Мнения: 1 525
Честит празник на всички празнуващи!   bouquet
Да ви призная - пристрастих се към тези магазини.
Чак ми става неудобно да влизам всеки ден в един, та се старая поне да е през ден.
Вчера съм си купила 5 броя блузи за 10 лв!
А днес влизам в един "нормален" магазин. Видях една, която приличаше на едната за 13 лв. А с нищо не е нито по-хубава, нито по-качествена.
Ще си продължа да ги посещавам  Simple Smile
Ама къде ще трупам новите придобивки, не знам ...

# 693
  • близо под тепетата
  • Мнения: 669
Да се включа при вас .... скоро не бях ходила до магазин ВУ, но вчера минах през Зиг-Заг и си тръгнах с тренчкот на Vero Moda, само че нещо цвета не ми хареса, но прежалих...казах си "Ще дам да ми го боядисат черен и готово" Party  ама нъцки Crossing Arms не можели, щото бил 100% полиестер.....ама ха! Crossing Arms  и сега аз ще си го боядисам в пералнята, пък ако стане, стане-ще ви се похваля, ако ли не - и без това няма да го нося, че сега е едно гадно синьо-точно камо мантия е Sick Laughing

# 694
  • Мнения: 27
nety.m ,blackisback,tandonova79,Сънчи-Пънчи,благодаря ви за милите думи и сърдечния прием Hug
Якето е от свинска кожа,странно ми е,не съм имала досега дреха от такъв тип кожа Simple Smile
Скоро ще снимам още неща,а дотогава много весел празник ви желая мили дами  bouquet

# 695
  • Мнения: 1 217
Днес посетих Манията в Красна поляна.Купих си 5 тениски-3 за детето и 2 за мен за 4 лв.Мноооого доволна.Даже детето ми направи гривна от мъниста докато ровичках.Утре казаха,че ще има ново зареждане изцяло и ще работят до 22.00 часа.

# 696
  • Мнения: 22 543
Абе в Плевен много къпа ВУ.
Тениските са на бройка
ризите , също.
Кг-високи цени.


Така е, скъпо е, да.
Но пък повечето неща са или нови, или малко обличани.
Аз съм доволна, защото няма къде да си купиш риза за 6лв. или по-малко.

# 697
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 639
В Мания има -30% за дамите на 7,8 и 9 март.

И утре?! На новото зареждане 30% са екстра!

От мен скромно тази седмица, че наистина се старая да се ограничавам. Нито имам нужда от нещо, нито пък място за нови и нови дрехи  #Crazy

http://media.snimka.bg/s1/0163/026570135.jpg?r=0- рокляяяяяяяя! Бюстиета не нося, ще слагам презрамки някакви.

http://media.snimka.bg/s1/0163/026570139.jpg?r=0- кожухче за каката, за 1.50 лв!!!

http://media.snimka.bg/s1/0163/026570143.jpg?r=0- балеринки пак за нея, за левче!

# 698
  • Sofia
  • Мнения: 26 692
Кожухчето е много хубаво,от къде е

# 699
  • Мнения: 9 027

Дъщеря ми има абсолютно същите, купени от Дайхман за 20 лв. Много добро попадение си  направила!
Ето ги ги! Simple Smile
Кожукчето също много ме кефи! Simple Smile

# 700
  • Пловдив
  • Мнения: 41 054
Намалението за всички Мании ли е Rolling Eyes

# 701
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
http://www.facebook.com/remix.bulgaria
Я вижте днес какви неща има тук... Peace

# 702
  • Мнения: 50
Да, намалението е за всички Мании, пише го на сайта им.
Ех, Ремикс, Ремикс....

# 703
  • Мнения: 103
Здравейте  Embarassed и аз да се намърдам тук.От доста време следя и покрай вас се запалих, за което много Hug.Живея  до Ремикса  и доста често ровча там , та да докладвам от днешното посещение , всички неща които са ги снимали са с фиксирани цени, с което малко ме ядосаха Mr. Green , явно такава ще им е практиката и предишни пъти съм го забелязвала това, ама карай.Успях да се сдобия с 3 чисто нови дрешки с етикети рокля Roxy нещо като тунико-риза Cubus и ризка  H&M всичка за 13лв.Снимков материал надявам се скоро като открия скрития от детето кабел.Ами засега това , имам и други неприятни впечатления от Ремикса, ще споделя малко по късно като имам време.

# 704
  • Мнения: 1 525
Представям си ако Ремикс пуснат on-line магазин!
Ще има наддаване в реално време.

Общи условия

Активация на акаунт