Очаквах нещо по същество
- как изглежда/ държи се жената, която е вдигнала опашка?Забележка: от твоя пост излиза "мъжът да я забележи". Няма общо с "дали е вдигнала опашка".
. Имаше двама сингъл мъже в темата и бяха нахапани и прогонени.
Верно, че мъжете бяха в образ, играеха роля тук, но всеки си има глава на раменете и лесно хваща измишльотините. В интернет никой не подписва декларация, че ще говори истината и само истината. Между другото, така е и в реалния живот - мъжете лъжат та се късат. От както свят светува 
.
, не всеки. Нали знаеш, колкото и да се мъча да скоча 210 см като Стефка Костадинова, няма да мога. Мога да речем, къмто 150 доколкото си спомням от часовете по физическо в училище. И с женитбата е така, и с всичко. Въпросът е човек да приеме възможностите си...Е, приемането не е лесно, но пък човек е жилаво същество, справя се.
Важното е да се лежи, така ли...