Parent Notes - програма за iPhone предназначена за родители!

  • 2 382
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Ямбол
  • Мнения: 1 641
Свалих си приложението, хареса ми, но не можах да сложа снимка на детето от Photo Library , a се наложи да снимам в момента. Предполагам, че не е кой знае какъв проблем, но е малко неудобно.

# 16
  • Мнения: 16
Свалих си приложението, хареса ми, но не можах да сложа снимка на детето от Photo Library , a се наложи да снимам в момента. Предполагам, че не е кой знае какъв проблем, но е малко неудобно.
Защо не успя?
Работата с фото библиотеката се поддържа на 100% - дори аз съм сложил снимките на моите деца от там, не съм ги снимал на момента.

Би ли описала какво се случва, като опиташ?

Поздрави

# 17
  • Luxemburg
  • Мнения: 1 707
При мен като натисна бутона "Photo Library" излиза от приложението.

# 18
  • Ямбол
  • Мнения: 1 641
При мен като натисна бутона "Photo Library" излиза от приложението.
Абсолютно същото. Избирам Photo library и ме изхвърля от приложението.

# 19
  • Мнения: 16
Можели да ми кажете с какви телефони сте и каква е версията на операционната система на телефона, за да проверя какъв може да е проблема.

Аз тествам с iPod 4-то поколение с последната iOS (5.0). Може да има някакъв проблем с по старите устройства или с по старите версии на ОС-а.

# 20
  • Luxemburg
  • Мнения: 1 707
Аз съм с телефон 3Gs, версия 4.2.1 , но ще си заредя 5та версия за да проверя дали ще се оправи.
Сега инсталирах на iPhone 4 с версия 5 и го няма този проблем.

MXX9HHW967J9 - използван
ELWPKTFPH7M7 - използван
JXLKTJXTE6LY - използван
E3AWF9HPA4EF - използван

Последна редакция: вт, 21 фев 2012, 14:16 от ronicat

# 21
  • Luxemburg
  • Мнения: 1 707
От снощи ползвам програмата, но нещото което не ми хареса в нея е, че не може да се коригира часа на записа т.е. програмата записва часа при въвеждане на данните и повече не може да се коригира, а не винаги е възможно да се добавят веднага в програмата и така данните не са много верни, особенно важно при приема на лекарства.

# 22
  • Мнения: 16
От снощи ползвам програмата, но нещото което не ми хареса в нея е, че не може да се коригира часа на записа т.е. програмата записва часа при въвеждане на данните и повече не може да се коригира, а не винаги е възможно да се добавят веднага в програмата и така данните не са много верни, особенно важно при приема на лекарства.
Това съм забелязал че е недосатък и ще го коригирам.
С някой от следващите ъпдейти ще има възможност да се сменя часа и датата.

# 23
  • Luxemburg
  • Мнения: 1 707
Видях че още не е заключена темата и реших да пиша на програмиста тук, а не като коментар на програмата. Ползвам програмата от създаването и. Имам 2 деца които често боледуват. Наскоро ми се наложи да проверя как е било състоянието на голямото дете след приема на една ваксина, за да съм подготвена сега за малкото. Доста ще ме затрудни занапред тъй като няма година на въвеждането, а само дата и месец. Сега ми беше лесно понеже ползвам приложението от година, но след 1-2г. ще ми е доста трудно нанамеря информация. Може ли да се добави година при избора на датата? Ако има някой който има други предложения за програмата може да ги добави тук като коментар. Благодаря!

# 24
  • Мнения: 16
Приложенията Hera и Parent Notes ще се разпространяват безплатно следващите 5 дни.
Поводите са че наближава деня на детето а и аз имам рожден ден скоро - така че нека почерпя Wink

Ето и директни линкове към програмите:

   

# 25
  • Мнения: 16
Приложенията Hera и Parent Notes ще се разпространяват безплатно следващите 5 дни.

Ето и директни линкове към програмите:

   

Общи условия

Активация на акаунт