Ха , сега кажете в този сибирски студ кой климатик работи ....

  • 42 245
  • 256
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3
То4но така ми казаха и тези от фирмата.Разбира се много е важно и да не ти загрозява и интериора на което държа много и се съобразиха с моето скромно искане.

# 76
  • Мнения: 399
С двата Haier-а, никакви проблеми - работят си и са икономични. Панасоника - подов, скъп и харчлив, изключи при -17.

# 77
  • Мнения: 207
фуджицу преди 10 дни целия се заледи и го спрях,сега сме на радиаторче и когато се затопли лекинко ще ремонтираме и търсим причината

# 78
  • в две хубави очи; - музика - лъчи
  • Мнения: 355
Ние имаме вкъщи Митсубиши и Мидея - и двата са пушки - даже и звук не издават - като беше по топло нещо тракаха - но сега на -20 и шум не сме чули

# 79
  • Мнения: 1 078
Митсубиши, инвенторен,12-ка - никакви проблеми, топли и е безшумен, за разлика тези на съседите - тракат все едно съм във фабрика !

# 80
  • Пловдив
  • Мнения: 40 781
Фуджицу 12-ка,работи безотказно и при -25 Mr. Green Чак не вярвах!Леееко беше по-шумен,щото иначе не се чува хич.Много доволни! Peace

# 81
  • София
  • Мнения: 714
Какво ги хвалят ДАИКИН ние сме с 4 климатика даикин-два са в хола и два в спалните.Ами аз в момента умирам от студ, хола е 70квадрата и тези два DAIKIN направо ми духат студено а и подът е мрамор и направоооо все едно съм в музеи.

Зависи от кои Дайкини имаш. Ако си си взела от най-евтините китайчета, няма как до те стоплят.  Grinning
Ни е сме с два Уруру Сарара и нямаме проблеми. Нито сега, нито преди. Но те са и до -20.  Laughing

# 82
  • Мнения: 3
geryger Мразя думата евтино-така 4е сама си отговори на въпроса

# 83
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Четвърта зима сме с Осака 12. Грешка няма, преди 2 зими беше -17 градуса, топлеше и поддържаше 25 градуса в 30кв.м
Сега пак си работи, в хола и кухнята ми е 27 градуса в момента, да чукна на дърво не е замръзвал. Размразява се 1-2 пъти дневно.

# 84
  • Стара Загора
  • Мнения: 756
Какво ги хвалят ДАИКИН ние сме с 4 климатика даикин-два са в хола и два в спалните.Ами аз в момента умирам от студ, хола е 70квадрата и тези два DAIKIN направо ми духат студено а и подът е мрамор и направоооо все едно съм в музеи.

Зависи от кои Дайкини имаш. Ако си си взела от най-евтините китайчета, няма как до те стоплят.  Grinning
Ни е сме с два Уруру Сарара и нямаме проблеми. Нито сега, нито преди. Но те са и до -20.  Laughing
и аз съм на това мнение ,ако са китайчета няма как да стоплят.
Ние сме с 2 от този модел
http://klimatici-daikin.com/index.php?option=com_content&vie … 24&Itemid=101

и топлим 68 kв.м. ,поддържат си 24 градуса в къщи през проблем,изобщо не се зорят . Simple Smile

Последна редакция: пт, 03 фев 2012, 21:46 от kokovi4

# 85
  • Пазарджик
  • Мнения: 536
Панасоник, не мога да се оплача.

# 86
  • Пловдив
  • Мнения: 40 781
Какво ги хвалят ДАИКИН ние сме с 4 климатика даикин-два са в хола и два в спалните.Ами аз в момента умирам от студ, хола е 70квадрата и тези два DAIKIN направо ми духат студено а и подът е мрамор и направоооо все едно съм в музеи.

Зависи от кои Дайкини имаш. Ако си си взела от най-евтините китайчета, няма как до те стоплят.  Grinning
Ни е сме с два Уруру Сарара и нямаме проблеми. Нито сега, нито преди. Но те са и до -20.  Laughing
и аз съм на това мнение ,ако са китайчета няма как да стоплят.
Ние сме с 2 от този модел
http://klimatici-daikin.com/index.php?option=com_content&vie … 24&Itemid=101

и топлим 68 км ,поддържат си 24 градуса в къщи през проблем,изобщо не се зорят . Simple Smile

Ех,че ме разсмя... Crazy Laughing

# 87
  • Стара Загора
  • Мнения: 756
Какво ги хвалят ДАИКИН ние сме с 4 климатика даикин-два са в хола и два в спалните.Ами аз в момента умирам от студ, хола е 70квадрата и тези два DAIKIN направо ми духат студено а и подът е мрамор и направоооо все едно съм в музеи.

Зависи от кои Дайкини имаш. Ако си си взела от най-евтините китайчета, няма как до те стоплят.  Grinning
Ни е сме с два Уруру Сарара и нямаме проблеми. Нито сега, нито преди. Но те са и до -20.  Laughing
и аз съм на това мнение ,ако са китайчета няма как да стоплят.
Ние сме с 2 от този модел
http://klimatici-daikin.com/index.php?option=com_content&vie … 24&Itemid=101

и топлим 68 км ,поддържат си 24 градуса в къщи през проблем,изобщо не се зорят . Simple Smile

Ех,че ме разсмя... Crazy Laughing
съжалявам в бързината обърках   Embarassed Simple Smile

# 88
  • София
  • Мнения: 714
geryger Мразя думата евтино-така 4е сама си отговори на въпроса

Какви са ти моделите?
Ние имаме Дайкин от 4г., нямаме проблеми. Никога не сме имали парно.
Аз съм изключително зиморничева.
Продавам такива климатици и нямам оплакване от клиент.
Определено подовите климатици създават повече комфорт...

Но, това че си дала много пари за климатици не винаги означава че си получила най-доброто.
А и нали знаеш има евтино и евтино?

Последна редакция: пт, 03 фев 2012, 22:33 от geryger

# 89
  • Мнения: 35
 Ние сме с две Мидей на 6 години и работят безотказно даже до -10 аз ги спирах за през нощта. Никога не са замръзвали и топлят страхотно. Всичко е въпрос на късмет май???

Общи условия

Активация на акаунт