БУРГАС и той е разцъфтял ....

  • 37 677
  • 748
  •   1
Отговори
# 690
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Може би всичко си е ген, структура....аз доста добре си хапвам, а и след второто раждане не пропуших и пак си влязох в старите кг. Мале пък сега съм с режим на детето, закуска в 8, обяд в 12, следобед винаги хапвам към 4 нещо и вечеря в 7-8, голямо ядене и все десерт си търся  Whistling

# 691
  • Мнения: 18
Аз забременях 55 ,когато родих бях 70,но не защото ядях,просто нищо незадържах.Всички се очудиха как родих бебе над 3,500.За жалост не оставих никакви килограми в болницата,както ми бяха казали.Сега съм 60 кг искам да си върна предишните,но голям апетит ме гони,преди не бях така.

# 692
  • Мнения: 1 280
  Пък мен ме е срам да кажа колко кг отидох да раждам  Blush Но в момента съм с около 4-5кг по-малко от килограмите, на които забременях. Имам само една бременност и след нея стигнах до извода, че съм по-лакома, когато не съм бременна  Laughing

# 693
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Добро утро!

  food010

# 694
  • Бургас
  • Мнения: 711
За мен вече направо добър ден  Mr. Green
Кукнали сме от 6 часа,с кашлица и сополи,та с нови сили тръгваме към лекарския кабинет.
Ама нормално,при нас е закон да сме болни по празници  ooooh!

# 695
  • Мнения: 18
Добро утро.Аз си пия кафенце пред компютъра,така най - обичам.Преслав не иска да го обличам,още стои със спалното чувалче и гледаме" Ледена Епоха ".Днеска времето май пак не става за излизане. : (  Бързо оздравяване на Денис. Hug Колко ми е познато това с болестите.

# 696
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
И аз съм станала от 6 часа, остарявам май  Whistling най-късно в 7 се будя....

# 697
  • Мнения: 1 701
Добро утро...
Аз пък преди малко станах. Simple Smile
Днес пак ли е студено?
А така пече.

Голямото дете май се разболява.
Смятам да го спра от градина до края на месеца, че уж на почивка ще ходим, а той ще ми се тръшне болен...

# 698
  • Мнения: 1 813
Според вас къде трябва да се излее водата от кофата, с която са чистени прозорците ?

# 699
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Според вас къде трябва да се излее водата от кофата, с която са чистени прозорците ?
Някой да не я излива през терасата....

При нас пък някоя госпожа отглежда китки на терасата(в което няма нищо лошо) но си ги чисти и хвърля листа и др боклуци през терасата и редовно имам листа от мушкато на терасата  Grinning

# 700
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 564
Ах кви кофи бе ....нали препарати има за тази работа ...аз бърша прозорци с препарат и кърпа ...тоест кърпи  ..... иначе кофата с водата от миенето на пода в тоалетната ....щоооооооооооооо да не правиш проучване  Crazy

да ми стискате палцир че ще правя опит да замеся козунак ...та тази вечер съм на линия ....

# 701
  • Мнения: 6 077
тиквe  fingerscrossed fingerscrossed и аз почам втора серия,
Колкото до водата и прозорците преди два дни ме обявиха за луда като казах че чистя моите само с ракия  Shocked звет ми ето такъв поглед извади и тъкмо щеше да продължи да нарежда и мама каза че и тя така ги чисти и млъкна човека.

# 702
  • Мнения: 1 813
Не ползвате ли и това за външната страна преди вестника :

# 703
  • Мнения: 1 701
Aз пък не мога с това. Веднъж провах и така яко ги замазах... Калапаво ми е нещото ли, аз ли съм калпава не знам, но не става. Сега горната неотваряема част на прозорците ми е мръсна и съответно щорите вдигам само до там... Mr. Green
Иначе, когато мия прозорци, първо забърсвам с кърпа с вода, за да се махне най-голямата чернилка (от тук си правете извода, колко често ги мия Wink ), и после с препарат и вестник. Кофи с вода позлвам само, когато мия терасата! Simple Smile

Оф, нямам тъпрпение, да стане довечера, да ми се приберат мъжете и да видя какво е дереджето при средния по големина....  Tired

# 704
  • Мнения: 1 813
Да, точно така, то е да свали най-мръсното и после се лъсва с вестник.  Simple Smile Не е проблемът в теб. Та точно за него ползвам вода и разтворено малко количество препарат за стъкла.  Simple Smile И оттам вече логичният въпрос къде бихте излязли водата  - в мивка, тоалетна, канал и т.н. .  Joy

Общи условия

Активация на акаунт