БУРГАС и той е разцъфтял ....

  • 37 804
  • 748
  •   1
Отговори
# 675
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Ах не обади се по телефона в слон балон може да могат да доставят това което искаш, другия вариант е да ги поръчаш от интернет.

# 676
  • Мнения: 6 149
Момичета малкия е сополив и ни изписаха коралгол,но в аптеката ми дадоха всичко в пликче и едва в къщи видях че са ми дали всички съставки за капките  newsm78,ама липсва упътване, моля ако някой си е приготвял в къщи да сподели цялото прахче ли да разтворя че няма как да изляза,вече заспа човечето.

# 677
  • Мнения: 1 813
Момичета малкия е сополив и ни изписаха коралгол,но в аптеката ми дадоха всичко в пликче и едва в къщи видях че са ми дали всички съставки за капките  newsm78,ама липсва упътване, моля ако някой си е приготвял в къщи да сподели цялото прахче ли да разтворя че няма как да изляза,вече заспа човечето.

Дано тук ти помогне инфото, понеже в онлайн аптеките винаги има и упътване ама точно тези капки не.
http://mama.btv.bg/forum/viewtopic.php?p=92234&sid=340c639c1 … e974648e690a52382

# 678
  • Мнения: 6 149
аХ`Не! благодаря ти и аз на това попаднах докато търсих, а сега ще си поиграя на фармацевт ( като не ме приеха преди 15 г ,сега ми се отдава възможност Simple Smile )

# 679
  • Мнения: 284
Не знам дали ви се похвалих, но аз започвам лятна работа. Имам нужда от почивка от малката грация. Обожавам я, но усещам, че зациклям. Така съм си направила нещата, че живот и здраве като я приемат в детска градина есента, да съм и наоколо. Наплашена съм от боледуващи и плачещи деца, тръгващи на детска градина, та съм си освободила и тази зима.
Така че ако има: бременни, кърмещи, дундуркащи и каквито и да е скучаещи майки, моля, на ваше разположение съм  bowuu

# 680
  • Мнения: 1 701
Не знам дали ви се похвалих, но аз започвам лятна работа. Имам нужда от почивка от малката грация. Обожавам я, но усещам, че зациклям. Така съм си направила нещата, че живот и здраве като я приемат в детска градина есента, да съм и наоколо. Наплашена съм от боледуващи и плачещи деца, тръгващи на детска градина, та съм си освободила и тази зима.
Така че ако има: бременни, кърмещи, дундуркащи и каквито и да е скучаещи майки, моля, на ваше разположение съм  bowuu

Всъщност какво ще работиш лятото?  newsm78
Ще кърмиш, ще дундуркаш ... ?

# 681
  • Мнения: 284
Имах предвид, че ще поработя лятото и от есента съм свободна ПАК. За кафе, зала, Мола и т.н. Wink

# 682
  • Мнения: 1 701
А, ти от сега даваш заявка за есента! Wink
Пък аз какви неща си представих ....  Sunglasses

# 683
  • Мнения: 284
Мила моя, Уишо,
не бягам по пътеките като гламава, за да се видя с корем пак. Не смей да си ме представяш с корем и дупе. Представяй си ме елегантна  newsm39

# 684
  • Мнения: 18
Здравейте момичета,цял ден ме нямаше и нямях търпение да седна да видя как сте.Сутринта бях на интервю за Deichman,отидох в 9 ,а успях да мина в 12.С някоя от вас да не сме се засякли?Имаше само 50 човека до 12,а до 14 часа представям си колко са минали.От чакане завързах доста приятелства с жени в моето положение.Иначе после бяхме на гости на баба ми с малкия,показа си цял ден магариите и се прибрахме. Grinning

# 685
  • Мнения: 1 813
Аз пък си мисля, че ако си бил слаб, качил си кг само от бременността - след това се свалят. Вече ако говорим за освинване преди да забременееш още или след като родиш, може би е по-трудно.

# 686
  • Мнения: 6 149
аХ`Не! всичко си е до структура, винаги съм била много ама много слаба , първия път като забременях бях 42 кг качих до 70  ,с второто започнах с 50 и стигнах пак до 70 кг,след това свалих до около 46-47 колкото е и сегашното ми тегло.

# 687
  • Мнения: 1 813
аХ`Не! всичко си е до структура, винаги съм била много ама много слаба , първия път като забременях бях 42 кг качих до 70  ,с второто започнах с 50 и стигнах пак до 70 кг,след това свалих до около 46-47 колкото е и сегашното ми тегло.

Това казвам и 90 да си стигнала, ако реално е само от бременността , Wink

# 688
  • Мнения: 1 701
Дааааа.... Най се ядосвам на жени, които оправдават лакомията си с бременността!  ooooh!
(оф без малко да се похваля, ама няма)

# 689
  • Бургас
  • Мнения: 711
Аз пък забременях 49 кг-стигнах до 74(родих в 35 г.с.),сега съм 55-56 не мога да си стигна до старото тегло,дори сега ми е много по натоварено ежедневието от преди,може би грешката ми е в нередовното хранене,понякога нямам време закусвам чак в 2-3 след обед.Имам огромен корем мн ме е срам Embarassed,но аз съм си виновна.Първата година имах оправдание-здравословното ми състояние ,сега  не ,но и сила нямам за фитнес или нещо подобно  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт