КГБ=Клуб на Готините Баби - 119.

  • 83 923
  • 726
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 77




                                         ЛЕКА  НОЩ !

# 76
  • Мнения: 11




Добро утрооооо Simple Smile

Петък е и денят е още по-желан Wink Следва почивка и дни, в които не е нужно да ставаш рано и да ходиш по студа.
Иначе зимата си я бива Rolling Eyes Снощи си говорихме, че като че ли сме позабравили когато през цялата зима е било снежно и студено - от средата на ноември, че чак до март. През последните години стягат големи студове за 10-20 дни и се позаснежава, но това бързичко преминава. С две думи мисля, че се поразглезихме от към времето Rolling Eyes
Както и да е - в очакване на топло слънчице ви пожелавам

ХУБАВ И УСМИХНАТ ДЕН

Днес някъде ни очаква Съкровище.
Може да е лека усмивка, може да е голямо завоевание - няма значение.
Животът се състои от малки и големи чудеса.
Нищо не е отегчително, понеже всичко се променя всеки миг.
Отегчението не е в света, а в начина, по който гледаме на него.
Всичко край нас се мени постоянно.
Всеки ден слънцето огрява един нов свят.
Онова, което наричаме рутина,
е изпълнено с нови предложения и възможности.


Паулу Коелю

# 77
  • Мнения: 1 065
Dобро утро.
Преди малко се прибрах от КЦ - стреснахте ме и ме поизплашихте с тези изпозамръзнали тръби, та отидох да видя как е положението. За сега всичко е ОК, но е зверски студ, изкарах кошмарна нощ и с първият автобус се прибрах.

Макавели, благодаря ти,  bouquet за кой ли път вече Simple Smile Hug.
Точно от това имах нужда- от глътка топло кафе, от приятна отпускаща музика и от няколко хубави думи от близък човек.
Кафето си го направих, но съм сама в къщи с котката, а тя още не се е научила да говори Laughing

Обаждам се и се връщам назад да прочета всичко пропуснато, че отново ,,изпуснах  нишката''.
Петък е,  денят ми ще продължи с пазаруване, чистене, готвене   и т. н. за да останат почивните дни за по-приятни и разпускащи дейности.

А на вас пожелавам спокоен петък  и много приятни и топли събота и неделя.

# 78
# 79
  • София
  • Мнения: 4 179
Добро утро,
Навйн се вихрят някакви снежинки. А трябва да трамбовам пеш 30 минути до банята на Овча купел. Ама няма начин.

# 80
  • София
  • Мнения: 2 673

Добро утро и от мен! Макавели, мерси за комфота, който ми осигуряваш сутрин.

Римар, аз като ходя сутрин на работа, в участъкът с преспи и заледявания ходя на пръсти, но пък го приемам като фитнес. И си казвам, ето и днес направих малко повече движения.  Laughing Това на майтап, разбира се.  Дано да има пътечка до банята в Овча купел, та да не газиш в снега.  Hug

Наистина сме забавили зимите с дебел сняг - бяха мнооого отдавна. Ама, да погледнем от хубавата стана на зимата - по-чист въздух, пързалки за децата, снежковци и т.н. Вижте поетесата Мая Дългъчева колко хубаво го е казала, съвсем наскоро, за зимата:

 
Снегът излъчва светлина
 за разлика от друга зима.
 Снегът е с форми на жена
 неутолима.
 Помилвай бялата й плът -
 настръхват хиляди кристали!
 Под пръстите ти се топят
 местенцата, които галиш.
 В талази бавна тишина
 сълзи копнежът -
 струйка чиста.
 
От молекули на жена
снегът ще заскрежи мъниста.

Мая Дългъчева

# 81
  • Мнения: 7 446
         Олеееее,Маринче,де го тоз чист въздух зимата ? newsm78 Вчера , по новините , отчетоха 3 пъти повече замърсители във въздуха в Княжево и го отдадоха на това,че повечето хора се топлят с дърва и въглища! Mr. Green Чудиш се да се смееш или да плачеш! Едва ли от 10 комина въздухът в Сф е замърсен чак 3 пъти повече!
         За съжаление хубавата,чиста зима е в планината и то не навсякъде!

# 82
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Добър ден , момичета!  bouquet
Тук и днес е код червено.  Mr. Green
Има лееееко снежец , но нас ни не плаши.  Laughing
Студено е , за сефте усещам студ тук.  Peace
Но с надежда да се затопли.  Grinning
Хубав петъчен ден! Hug

# 83
  • Мнения: 7 446
             Жабче,не се притеснявай!Ние,тук,берем студ и заради теб! Laughing Гледам през прозореца слънчицето дето е грейнало,ама не топли и се чудя как ще излезна след 10-на минути,че съм на работа! Thinking Хич не ми се тръгва,ама няма как!

# 84
  • Мнения: 1 250
И аз да отрапортувам прогнозите на времето.Навън е като късна пролет, за утре се очакват Т 20+, дано, да поизлезем малко Simple Smile

Макавали, 10х за хубавата музика. Simple Smile
Пожелавам ви приятен петък и хубав и топличък уикенд Hug

# 85
  • Мнения: 1 250
И от един музикален поздрав Hug


# 86
  • Мнения: 7 446
           Уффф,едвам изгазих снега  ooooh! ooooh! отдолу лед,отгоре преспи и....Каролинче като чета за 20+ ми иде да прехвръкна до теб! Laughing Laughing Благодаря за линковете в пощата.Днес успях да ги разгледам!

# 87
  • Мнения: 894
Здравейте,момичета! HugНай-сетне успях да се добера до компа.На работния ми компютър нещо му стана,чакам някой от мъжете да ме забележи и да ми помогне.Да почерпя,днес  малкият-на мама инженера взе последния изпит от януарската сесия. smile3529

И нещо релаксиращо!


Ивлин, аз също искам да сваля кг, ама май няма да стане работата.
Ако искаш може да споделиш как стана номера.


Аиша,влязох в менопауза много рано-на 42 години.От там като се започна високо кръвно заболяване  -Хашимото ,и сложих 20 кг отгоре.Тези кг много ми тежаха .Какви ли диети не пробвах.в края на май започнах режима на Дюкан,има много противоречия около него ,но аз го започнах .Сега съм с 21 кг по- слаба кръвното ми е 115/75,чувствам се добре.И най-важно можеш да си хапваш колкото искаш от разрешените храни,ядеш и слабееш.
Спокоен ден на всички!  bouquet

# 88
  • Мнения: 3
Здравейте момичета.Само да се обадя,че компютъра ми нещо сдаде багажа,точно когато най-ми трябва,та сега съм с един допотопен ама щом успях да вляза,значи се справя :При нас сега пак почна да вали .От оня ден имаме натрупан доста на преспи,и сега продължава.Пожелавам на всички много здраве и по-топли дни Hug

# 89
  • София
  • Мнения: 2 673

Писах и после го избрисах (извинете за диалекта). Ама ме хвана яд на мене си.  Crossing Arms

Кристи, (аз така ще те наричам) добре си се завърнала!

Ив, да ти е жив и здрав инженера! Успехи и в учението, и в кариерата!

Диди, ама къде чист въздух, ако не в Княжево? В полите на Витоша, с много и пухкав сняг.  Е, позамърсил се е малко от въглища и дърва, ама иначе си е супер и планината от прозореца си гледаш.  newsm10 А тези, в новините, нека си говорят квот си щат.  Heart Eyes

Кари, много готини тези мацки, как танцуват само!

Джили, ти си се намръзнала вчера, днес у дома на топличко се отпусни!  Hug


Момичета, вижте водопадът в Костенец как изглежда тази зима:

Общи условия

Активация на акаунт