Халит Ергенч и новата продукция "Великолепният Век" ( Muhteşem Yüzyıl) тема 29

  • 54 168
  • 713
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 105
  bouquet Благодаря за новата тема и превода! Hug

Махидевран не го прави заради султана,а заради себе си,чрез сина си смята,че тя ще е най-силната един ден.Само,че историята показва,че  си е правила сметките без кръчмар...Жалко за сина й,но в подобна ситуация никой не е бил застрахован.И Хюрем не е.

# 16
  • Мнения: 31 184
Много ми харесва сериала.

# 17
# 18
  • Мнения: 459
Ибрахим какво си мисли, че прави?!  ooooh! Жалко за Нигяр... Crossing Arms

# 19
  • Мнения: 82
Дали няма да я прати при брат си и баща си? Доколкото си спомням - Ибро им купи къща в Истанбул и си се грижи за тях. newsm78 Кой знае? newsm78

# 20
  • Мнения: 683
Да сложа още едно талисманче, въпреки че като го включат сигурно доста ще ни пили нервите  Laughing

# 21
  • Мнения: 13 427

Ани, поздравления за новата тема!   bouquet И особено за гифчетата - все едно си гледаш филма!  Peace

А първият ти талисман е супер атрактивен - особено в този тоалет!!!  Hug Красиво момче - няма спор!  Peace И се справя не лошо с ролята си.   bouquet Сега ще го видим колко романтичен ще бъде към Айбиге... Laughing Wink
Вторият също е много красив - но ще го видим и как играе - важна роля ще има!  Thinking

Изобщо филмът ще се напълни с нови, много красиви лица - великолепно! Hug Peace

Невин, много съм ти благодарна! Hug Хубаво е да си сред нас!  bouquet

Последна редакция: вт, 31 яну 2012, 12:58 от jupetrov7

# 22
  • Мнения: 683


http://www.bugun.com.tr/haber-detay/182802-serenay-sarikaya-ya-k … haber-haberi.aspx

Май Серенай няма да участва. Понеже има ангажименти с друг сериал и са поискали $500,000 обезщетение, за да прекъснат договора и. Ако правилно съм разбрала, де  newsm78

# 23
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343


http://www.bugun.com.tr/haber-detay/182802-serenay-sarikaya-ya-k … haber-haberi.aspx

Май Серенай няма да участва. Понеже има ангажименти с друг сериал и са поискали $500,000 обезщетение, за да прекъснат договора и. Ако правилно съм разбрала, де  newsm78

Севи е писала в другата тема, че скоро пораснала михримах няма да я покажат.

# 24
  • Мнения: 0
Ах,то имало нова тема  Rolling Eyes ,а пък аз дращя още в старата  Cry Embarassed .

Благодаря за превода и субовете !   bouquet - пак сте изпреварили рускините  Laughing

ПС : Снощи сънувах, че Малкочоглу е настъпил мотиката  Shocked ooooh!.... Peace Струва ми се че пропада тва момче - много айляк го дава ,а Султанът такива не ги търпи  Thinking

# 25
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
.... Та сега ме гложди един въпрос - какво стана с Изабела, убиха ли я, качиха я на кораб ли, нещо не успях да разбера? Сюлейман каза на Ибрахим, че е в някакъв манастир, но наистина не схванах това истина ли е, откъде разбра султанът и цялата тази драма без последствия ли остана за Хюррем?

Ами то ние това разбрахме Wink

Някои от героите ги вадят неочаквано и зрителите разбираме с голямо закъснение  Cry ..... Thinking

Така извадиха в началото Гюлнихал - Гюлфем и тегли една кама  ooooh! и след като оздравя се оказа ,че са я омъжили някъде ....далече-далече   Laughing

После на Гритти му изникнаха театрални ангажименти (на актьора,имам предвид) и той си излезе от сериала тънко-тънко  Laughing

За Изабелка вече е ясно   baby_neutral

По едно време и за Паргалъ (Окан) се пишеше че не е  доволен от заплащането ,плашейки че ще се оттегли  от снимките - но разгеле, размина се засега  Hug
Михайлов, не Гюлфем, а Гюлша и тегли камата на Гюлнихал, Гюлфем милата и мухата не може да убие. Най златно сърдце има тази жена в целия харем.

# 26
  • Мнения: 0
... не Гюлфем, а Гюлша и тегли камата на Гюлнихал, ....

 Embarassed Да, в тоя собачий холод  Laughing мозъкът ми се реже на тънки парченца и съм объркал двата щата  Rolling Eyes

Ето ти линк на сериите от "Домашний" с руски дублажи (от 1-ва до 12-а вкл.)  Peace :

http://bestkinofan.ru/board/1/velikolepnyj_vek_muhtesem_yuzyil_r … _2011/23-1-0-4415

# 27
  • Мнения: 19
Здравейте!  Hug След двудневно отсъствие с удоволствие намирам превода на 44 епизод, за което много благодаря на преводачите.   bouquet И със закъснение честито на рождениците, да са ни живи и здрави. Heart Eyes С нетърпение очаквам развитието на действието утре.  Flutter
Става ясно че Махито си отива от двореца, може би отива в Маниса със сина си. Явно вече не разчита на Сюлейман за реванш, а на Мустафа. Валиде султан не се отказва от борбата, въпреки че получи тежко поражение и то двойно, защото този, когото мислеше за съюзник - Ибрахим паша - я изостави. Какво ли ще измисли на тази вечеря, дето кани Хюрем? Rolling Eyes А най ми е жал за Нигяр калфа, дето си играят с живота й и я подхвърлят като топка насам-натам. И Матракчъ и той, горкият, няма шанс. Първата му любов се оказа шпионка и убийца и беше задължен да я накаже със собствените си ръце. Сега таман се зарадва, че му намериха булка, оказва се че не била негова, Ибрахим паша му я взема.  ooooh!
Като си помисля как са си играли управниците с живота на хората, то и сега продължава де.

# 28
  • Мнения: 3 447
Да, горкият Матракчъ, все някой друг му... такова жените. Интересно наистина дали ще запазят брака проформа, като прикритие.

# 29
  • Мнения: 824
Нигяр отива да живее сама ,беше писал някой  Thinking
Но как и дали ще се опази, тази тайна връзка?

Общи условия

Активация на акаунт