Най-добрият човек когото познавам !

  • 16 230
  • 74
  •   1
Отговори
# 15
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
Скоро стигнах  до извода, че най-добрият човек, когото аз познавам, е собственият ми съпруг.

Позволявам си да се присъединя! Как веднъж не нарани някого и не каза лоша дума! Винаги опитва, и опитва, и опитва.... с добро. Винаги готов да помогне и да изслуша, даже когато това му вреди.
Деца, колеги, приятели, роднини, познати - когато и с каквото може.
Иска ми се и аз да съм такава, ама....

# 16
  • Мнения: 45

Мъжът на живота ми. Засега не ми е давал никакъв повод да се усъмня в това. Той дори по отношение на подчинените си е добър, което хич не е добре.

И... дядо ми. Помня като бях малка че всички трепереха от него, но нямам никаква представа защо. Той беше най-добрата душа която бях срещала някога.

# 17
  • Мнения: 2 401
Той дори по отношение на подчинените си е добър, което хич не е добре.

Малиииии, Лизи, разкинА ме от смех тия дни...  Laughing

# 18
  • Мнения: X

Позволявам си да се присъединя! Как веднъж не нарани някого и не каза лоша дума! Винаги опитва, и опитва, и опитва.... с добро. Винаги готов да помогне и да изслуша, даже когато това му вреди.
Деца, колеги, приятели, роднини, познати - когато и с каквото може.
Иска ми се и аз да съм такава, ама....


все едно си описала моя баща, най-добрият човек, когото познавам
 за съжаление не успях да си намеря такъв мъж  Confused

# 19
  • Мнения: 172
Съпруга ми! Heart Eyes
Към всички и за всичко!

# 20
  • София
  • Мнения: 493
най-добрият човек когото познавам е наш семеен приятел афганистанец. Това е единственият човек, за когото съм сигурна, че ще се притече на помощ в труден за нас момент. Когато сме споделяли, че имаме трудности, само той е питал дали имаме нужда от пари. (добре, че не сме изпадали до там, че да се наложи да прибегнем до услугите му...)

# 21
  • Пазарджик
  • Мнения: 536
Банално, но и аз - мъжа ми. Душичка!

# 22
  • Мнения: 755
Ще прозвучи като наивно клише . мъжът ми.  Видях го в ситуации, в които не се взима под внимание това, че сме съпрузи. Просто е добър човек.

# 23
  • Мнения: 582
 Майка ми - много състрадателна и с много чиста душа, много търпелива.

 Странно, но вторият най-добър човек  е мъжът ми. Такава блага душа като него рядко се среща. Чак ме дразни добротата му.

# 24
  • Мнения: 11 911
Баща ми, който беше човек лишен от грам егоизъм.За съжаление, не е между живите.Беше добър и благороден човек, такъв беше към всички.Никога, в никаква ситуация не постави собствения си интерес преди този на другите.


Освен него- Маргарита Неделчева- учителка по английски език .Прекрасен човек, за който нямаше между учениците и някой ,който да не я обича и цени от все сърце.


# 25
  • Мнения: 1 129
Моята баба Heart Eyes, която за жалост вече не е сред живите.   
Много я обичам и винаги ще е така. Тя е единствения човек, който никога не съм чувала да повиши тон, да каже нещо лошо за някого и каквото и да било друго. Усмихваше се, помагаше винаги и на всеки. Не се взимаше на сериозно, не беше злопаметна и обичаше с цялото си сърце.

# 26
  • София
  • Мнения: 23 096
Моят дядо, мир на праха му. Невероятно добър, грижовен, принципен, представителен, умен мъж, изцяло отдаден на семейството си. Мъж, който тежи на мястото си. Не мога да опиша колко много ми липсва.

# 27
  • Мнения: 8 805
Тази тема ми напомня, че в живота ми никога не е присъствал истински добър човек, което е много жалко. И завиждам на тези, които са имали такъв в семейството си, сигурно е много хубаво да знаеш, че подобен човек живее редом с теб и можеш винаги да разчиташ на него.

# 28
  • Мнения: 172
Тази тема ми напомня, че в живота ми никога не е присъствал истински добър човек, което е много жалко. И завиждам на тези, които са имали такъв в семейството си, сигурно е много хубаво да знаеш, че подобен човек живее редом с теб и можеш винаги да разчиташ на него.
Hug
Прекрасно е!
Още не е късно да го срещнеш Wink

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 364
Тази тема... Някак ме постави в размисъл.
Мисля, че не познавам "най-добър" човек. И се сещам за учителката си по литература в горен курс, която веднъж ни зададе въпрос: "Кой човек е добър? Какво значи добър човек? И винаги и за всички ли този човек е добър?" Осъзнах, че това са сложни въпроси.
Ако трябва да кажа кои са най-добрите хора за мен - родителите ми, разбира се. Но понятието "добър" е някак неудачно - всички сме и добри, и не толкова в зависимост от обстоятелствата и реакциите си.
Виж, за "лош" веднага ми идва асоциация с човек, склонен към жестокост в малка или по-голяма степен. Но пак е твърде сложно да се обясни.

Общи условия

Активация на акаунт