Re: SportsDirect-37

  • 36 194
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 659
Лъвица може ли поръчка да тръгне без да ти изпратят имейл с тр.номер?

Да,възможно е  Peace

# 16
  • Мнения: X
Вишенка СД е СпортсДирект, но честно казано не знам точно в какъв смисъл си го прочела.
Aganka, имаш право...сега обаче е лудница покрай тези оферти, явно затова. Аз имам поръчан панталон на Кенгол, но не знам кога ще дойде.
Евче...не си достатъчно настоятелна явно...ама теб да не те хареса сайт...не ми се вярва  Hug

# 17
  • Варна
  • Мнения: 286
Здравейте, и аз търся едно свободно място / за едно яке/ при някой от Варна   bouquet

# 18
  • Мнения: 10
Да не дърпам дявола за опашката, но имам 4 поръчки с по над 3 бр. от дневните оферти, и всички са изпратени по куриер.  Mr. Green
Ще фалирам!  Whistling

И аз имам такива поръчки, но доколкото разбирам ограничението е да не се поръчват повече от
3 якета, повече от 3 от другите артикули. А не повече от 3 неща от дневната оферта.
Точно, имам например в една поръчка 5 елека Пума и в друга-4 ски якета  Grinning. Явно имат пропуски в системата.

# 19
  • Мнения: 7 947
 Laughing Нямам какво да кажа на този етап, освен, че си чакам поръчка от мин.седмица, първата в живота ми...

# 20
  • Мнения: 4 916
Вишенка СД е СпортсДирект, но честно казано не знам точно в какъв смисъл си го прочела.
...

Или Смарт деливъри, от темата за френските превозвачи.

# 21
  • Мнения: X
Вишенка СД е СпортсДирект, но честно казано не знам точно в какъв смисъл си го прочела.
...

Или Смарт деливъри, от темата за френските превозвачи.
Да, ама аз разбирам, че тя се учудва защо се коментира тук Смарт, щом е фр. превозвач.

# 22
  • София
  • Мнения: 178
... Аз имам поръчан панталон на Кенгол, но не знам кога ще дойде...
Мерси, Цъфс  Hug ще изчакам да споделиш, защото на марката само за мъжа ми имам получени, а едно долнище ХЛ се оказа голямо за него, 117 кг мъж

# 23
  • Мнения: 169
здравейте,
ще съм много благодарна и мен ме включи някой с 1 якенце като ги пусната.  Praynig Praynig Praynig Praynig

# 24
# 25
  • Мнения: 874
И аз се нареждам  някой да ме включи с  едно яке  Blush

# 26
  • Мнения: 1
Вишенка СД е СпортсДирект, но честно казано не знам точно в какъв смисъл си го прочела.
...

Или Смарт деливъри, от темата за френските превозвачи.
Да, ама аз разбирам, че тя се учудва защо се коментира тук Смарт, щом е фр. превозвач.

Точно това Embarassed Много съм тъпа, Сашо Embarassed
Чета чета СД ( и в акъл не ми дошло, че това спортдирект) и мисля каква работа има тука френски превозвач newsm78

# 27
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Здравейте, и аз търся едно свободно място / за едно яке/ при някой от Варна   bouquet

Мога да те приютя. Hug Пиши ми ЛС, ще си поделим доставката до UK адрес, а после ползвам Бритс. Стига да ги пуснат, де. Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 1
Здравейте едно якенце при някой от Бургас Simple Smile Мерси за темичката   smile3525

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 10 356
Благодаря за новата тема!  bouquet
Поръчах чрез позната http://www.sportsdirect.com/campri-snow-jogger-childrens-036086 тези апрески С13 за големия ми син, но за другата зима. Той сега носи С11 та се надявам да му стават догодина. Някой от вас вече получил ли ги е да каже дали са хубави и дали ди отговарят?

Общи условия

Активация на акаунт