Re: SportsDirect-36

  • 36 515
  • 757
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 7 947
Някоя от вас има ли анцуг долнище за 5-6годинки - интересува ме за какъв ръст са точно, защото на 5 години купувах предния размер, сега е почти на 6 и купувам един или два по-големи /от тук/ и се чудя, дали ще ни стане като дължина...

Ех, никой ли не е купувал? Чудя се в момента дали да поръчам...
А това с дневните оферти не мога да го разбера, треперите тука с часове да хванете нещо, което почти 90% не ви трябва в м Winkомента...

# 736
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Не знам къде ги видях  Thinking
Или пък не съм ....  Thinking
http://www.sportsdirect.com/

# 737
  • Мнения: 164
Някой има ли свободно местенце за едно яке?

# 738
# 739
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Да се оплача,че още нямам имейл за поръчка от 30.1.
А вчерашната даже тръгна. Confused

# 740
  • Мнения: 659
Някоя от вас има ли анцуг долнище за 5-6годинки - интересува ме за какъв ръст са точно, защото на 5 години купувах предния размер, сега е почти на 6 и купувам един или два по-големи /от тук/ и се чудя, дали ще ни стане като дължина...

Ех, никой ли не е купувал? Чудя се в момента дали да поръчам...
А това с дневните оферти не мога да го разбера, треперите тука с часове да хванете нещо, което почти 90% не ви трябва в м Winkомента...

Имам едно 5-6 г,води се за 110 см по етикет.Моят син е 104 и му е доста дългичко.

И моля без постове в темата за общи поръчки,кой 1 яке,кой две,ще ни затворят темата.

# 741
  • Мнения: 1 678
Да се оплача,че още нямам имейл за поръчка от 30.1.
А вчерашната даже тръгна. Confused

Аз обратно, от Понеделник с якетата Но Фиър вчера даже пристигна при превозвача. А за вчерашните- нямам вест за тръгване, но здраве да е, затрупани са хората.

# 742
  • Мнения: 1
Здравейте  Hug ако има едно свободно местенце за едно якенце добре ще е Simple Smile и пак да попитам  Blush има ли някой от тия пантофки UK-4, - аз си поръчах UK-5, но са ми толеми  Sad

# 743
  • Мнения: 7 947
Някоя от вас има ли анцуг долнище за 5-6годинки - интересува ме за какъв ръст са точно, защото на 5 години купувах предния размер, сега е почти на 6 и купувам един или два по-големи /от тук/ и се чудя, дали ще ни стане като дължина...

Ех, никой ли не е купувал? Чудя се в момента дали да поръчам...
А това с дневните оферти не мога да го разбера, треперите тука с часове да хванете нещо, което почти 90% не ви трябва в м Winkомента...

Имам едно 5-6 г,води се за 110 см по етикет.Моят син е 104 и му е доста дългичко.

И моля без постове в темата за общи поръчки,кой 1 яке,кой две,ще ни затворят темата.

Хм...значи би трябвало да му стане 5-6, нищо че сме вече към 6...Ще поръчам така или иначе, цената е ниска, а долнищата винаги влизат в употреба, я за вкъщи, я за игра в краен случаи  Peace

И наистина - в първия пост на темата ясно пише, че не е за общи поръчки, айде спрете се вече, става досадно.

# 744
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Лъвица може ли поръчка да тръгне без да ти изпратят имейл с тр.номер?

# 745
  • Къде ли не
  • Мнения: 697
Аз имам яке на Кенгол, номер 16. Според мен си отговаря точно. Ако иска някой ще меря

# 746
  • София
  • Мнения: 436
Да се оплача,че още нямам имейл за поръчка от 30.1.
А вчерашната даже тръгна. Confused

и аз нямам

# 747
  • София
  • Мнения: 1 490
Момичета, помогнете моля за размерите на детските обувки - разгледах таблиците от 1стр, но все така не разбирам защо размерите вървят като номера 1,2,3 и като същите номера но с С отпред. Т.е. какво означава буквата C? Аз търся обувки за дете на 1г и 5м, примерно 5 английско - в този случай да гледам размер 5 или размер С5?

# 748
  • София
  • Мнения: 178
Някой знае ли, да ли Kangol си отговарят като размер? ето тези http://www.sportsdirect.com/kangol-fashion-wax-skinny-ladies-646 … ?colcode=64615903
А тези панталони как са като размер?

# 749
  • Мнения: 372
Аз имам яке на Кенгол, номер 16. Според мен си отговаря точно. Ако иска някой ще меря

а дебело ли е ?
И моята поръчка от вчера никаква ни вест, ни кост. Последните за няколко часа ми ги пращаха.

Момичета, помогнете моля за размерите на детските обувки - разгледах таблиците от 1стр, но все така не разбирам защо размерите вървят като номера 1,2,3 и като същите номера но с С отпред. Т.е. какво означава буквата C? Аз търся обувки за дете на 1г и 5м, примерно 5 английско - в този случай да гледам размер 5 или размер С5?
Детското е с С отпред. С5 е 22ри номер, а само 5 е 38 Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт