Re: SportsDirect-37

  • 36 186
  • 737
  •   1
Отговори
# 45
  • Бургас
  • Мнения: 10 352
Благодаря за новата тема!  bouquet
Поръчах чрез позната http://www.sportsdirect.com/campri-snow-jogger-childrens-036086 тези апрески С13 за големия ми син, но за другата зима. Той сега носи С11 та се надявам да му стават догодина. Някой от вас вече получил ли ги е да каже дали са хубави и дали ди отговарят?
Ние си ги носим цяла зима,много съм доволна,а и са много сладурски,нашите са c7,смятам че си отговарят точно на номера Simple Smile
и аз сега чакам да пуснат c9 ,че да взема за другата зима Simple Smile
и ръкавичките имаме,става страхотен комплект Simple Smile


Хиляди благодарности за отговора!   bouquet

Последна редакция: ср, 01 фев 2012, 12:14 от Мaрия

# 46
  • Мнения: 5 435
Благодаря за темата!  bouquet Успех в пазаруването! Нямам търпение вече да идва поръчката, най-вече заради екипът на малката http://www.sportsdirect.com/adidas-ij-woven-suit-in20-298069 !

Днешните якета са супер, жалко че не мога да си поръчам! Cry

# 47
  • Бургас
  • Мнения: 2 073
Аз пък поръчах миналата седмица и май след това започнаха тези дневни оферти Sad и ще ми стане много да поръчвам и от тях. Дано поне това, което чакаме да ок.

# 48
  • Мнения: 1 531
някой ако живее в младост или центъра, да вземем да си поръчаме заедно якета, че, ако съм сама, за едно яке си излиза 7 плюс още 4+1+1 за доставка  Crazy Hug

иначе, да, във фб пише, че скоро цената от 7 лири ще стане актуална и ще го кажат там по фб Peace

# 49
# 50
  • Мнения: 20
ако може някой да ме включи с едно яке ще съм много благодарна

# 51
  • Мнения: 139
А някой има ли мъжкото или дамското от тези якета със слушалки? Каква им е идеята? За телефон ли са или някакво радио? Извинете ме ако задавам глупави въпроси или ако сте го коментирали вече, но не видях.

# 52
  • Мнения: 166
Благодаря за новата тема!  bouquet
Поръчах чрез позната http://www.sportsdirect.com/campri-snow-jogger-childrens-036086 тези апрески С13 за големия ми син, но за другата зима. Той сега носи С11 та се надявам да му стават догодина. Някой от вас вече получил ли ги е да каже дали са хубави и дали ди отговарят?
Ние си ги носим цяла зима,много съм доволна,а и са много сладурски,нашите са c7,смятам че си отговарят точно на номера Simple Smile
и аз сега чакам да пуснат c9 ,че да взема за другата зима Simple Smile
и ръкавичките имаме,става страхотен комплект Simple Smile


Хиляди благодарности за отговора!   bouquet
На с11  може ли стелка? И аз се чудя дали да не поръчам за догодина,но нямам представа от размера на стелките...

# 53
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 694
  bouquet

# 54
  • София
  • Мнения: 424
И аз тук  Hug
Нещо изпуснах предната тема,а и тази бързо май ще се изпише.Успешни покупки на всички,а сега отивам да ви чета,че доста има да наваксам.

# 55
  • Мнения: 3 734
Записвам се да чакам якетата! Не разбрах някой има ли от тях и дали са топли?

# 56
  • Мнения: 11
Момичета, може ли и мен да ориентирате за апреските за стъпала 16 и 21 см, кои номера трябва да взема?  Praynig

# 57
  • Пловдив
  • Мнения: 1 310
Някой от Пловдив иска ли да се комбинираме и да си разделим доставката до УК?  Blush
Скрит текст:
а от там с КД
Аз съм с едно яке Whistling

# 58
  • Мнения: 56
запис да следя  Simple Smile

# 59
  • Мнения: 56
аз ще пускам но не исам от дневната оферта така че ако някой иска май трябва бързо да се реагира  Laughing;
 и все пак уж пише 7.99 лири а като отвориш якето дава 33 лири ?!

Общи условия

Активация на акаунт