Re: SportsDirect-37

  • 36 195
  • 737
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 4 145
От толкова чакащи за пуснат якетата сигурно като ги пуснат и ще забие целия сайт или ще почнат пак да се бъгват плащанията както стана с Редута

# 31
# 32
  • София
  • Мнения: 210
Може ли отзиви за тези боти http://www.sportsdirect.com/karrimor-snow-fur-boots-mens-143007?colcode=14300705Praynig Дали пропускат ? Или да ми препоръчате други под 100лв?

# 33
  • Мнения: 4 447
И аз благодаря за темата   bouquet
Купувала съм дънкови бермуди на Kangol и бяха умалени. Дали е така за всички дънки и за другите дрехи - не мога да кажа.
Нека внимаваме с препоръките за размерите ако не сме сигурни, да не стане като в темата за ЛР - всички поръчаха +1 от едни балеринки и сега всички търсят да ги разменят.
Успешно пазаруване! Hug

# 34
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Meрси Лъвица.  bouquet
Начинаеща съм в този сайт и не ми е ясно как практикуват. Crazy

# 35
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Успешно пазаруване!
Аз чакам ръкавиците с пръстите за капацитивен дисплей.Simple Smile

# 36
  • Мнения: 2 196
Реших вчера да им дам втори шанс с още една поръчка /в нея има само едно от якетата от вчерашаната оферта/, да видим дали ще я изпратят цяла.
В очакване съм на някакъв имейл от тях. Laughing

# 37
  • Варна
  • Мнения: 482
Ръкавиците вече са намалени, но якетата не. Аз все още се чудя на мен 10 или 12 номер да си поръчам. 164 см висока го 88 см талия 72 см ханш 92 см.

# 38
  • Мнения: 50
Отзиви за Lee Coopеr дали са умалени или уголемени?

http://www.sportsdirect.com/lee-cooper-jog-jeans-mens-644148

# 39
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Успешно пазаруване!
Аз чакам ръкавиците с пръстите за капацитивен дисплей.Simple Smile

Аз само мъжки видях...  Thinking Много се нервя на единия си телефон заради този капацитивен дисплей, налага се в студа да свалям ръкавици, за да отговоря на обаждане..., че дори като съм нервна и  бързам, не ми прием "командите"... Другият ми е пак с тач екран, но си го ползвам съвсем нормално при всякакви условия, с ръкавици, с нокът, с писалка...

# 40
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
На офертата доколкото успях да си преведа пише да се хареса профила във ФБ и там ще се види актуалната офирта. Напрвих го сутринта, но до момента нищо. Много хора питат на стената какво става.

# 41
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Hi guys, just to let you know, the daily deal is NOT live yet. The price hasn't changed- we will let you know what time the price will be reduced exclusively on Facebook Simple Smile
11.55 часа, съобщение във ФБ.

Chockolina, и аз само мъжки видях, но все се надявам М размер да има и да си взема,че и мен ме нерви цялото това заиграване с тъч екраните.

# 42
  • Мнения: 4
Благодаря за новата тема!  bouquet
Поръчах чрез позната http://www.sportsdirect.com/campri-snow-jogger-childrens-036086 тези апрески С13 за големия ми син, но за другата зима. Той сега носи С11 та се надявам да му стават догодина. Някой от вас вече получил ли ги е да каже дали са хубави и дали ди отговарят?
Ние си ги носим цяла зима,много съм доволна,а и са много сладурски,нашите са c7,смятам че си отговарят точно на номера Simple Smile
и аз сега чакам да пуснат c9 ,че да взема за другата зима Simple Smile
и ръкавичките имаме,става страхотен комплект Simple Smile

# 43
  • Мнения: 685
На офертата доколкото успях да си преведа пише да се хареса профила във ФБ и там ще се види актуалната офирта. Напрвих го сутринта, но до момента нищо. Много хора питат на стената какво става.
Плз, дайте линк към тоя профил, че с Тефтера сме малко скарани и не мога да ги открия  Joy Пък нещо не ми се получава цъкането в/у офертата...не ме препраща във ФБ.

# 44
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
На офертата доколкото успях да си преведа пише да се хареса профила във ФБ и там ще се види актуалната офирта. Напрвих го сутринта, но до момента нищо. Много хора питат на стената какво става.
Плз, дайте линк към тоя профил, че с Тефтера сме малко скарани и не мога да ги открия  Joy Пък нещо не ми се получава цъкането в/у офертата...не ме препраща във ФБ.

http://www.facebook.com/#!/SportsDirectUK

Общи условия

Активация на акаунт