Отговори
# 60
  • Мнения: 1 268
Добра и аз имам такива наблюдения относно Дая, проходи на 1година и две седмици, оставях я на самотек, никога не съм се притеснявала и не съм вървяла след нея, почти не е падала.На година и месец вече се катереше и по пързалките, баща и я научи.Само , че като излизаше с него винаги се връщаше с разбит нос или устна, беше притръпнала,дори и не плачеше, беше свикнала с болката. Grinning Баща и като един военен се гордееше много с нея, за ужас на мен.Според неговите теории леките травмички били като каляване на психиката. Grinning

Иначе за изчезването на постове, случвало ми се е, рядко обаче.

# 61
  • Мнения: 493
Пуска се но ще е готова чак в сряда

# 62
  • Мнения: 90
Кали, и аз мисля че е по-добре да оставиш Ая да си ходи сама, щото иначе ще се страхува и ще те търси. А като я оставиш сама, ще стане бързо-бързо уверена и няма да се усетиш как другата седмица вече ще подтичва. пък за това, че пада по дупе, ами че нали с памперси, то си падат на меко. Ти върви след нея, като искаш, ама не я дръж. Така не и правиш услуга..... Hug

Съгласна съм с Пламс, Peace нека да пишем повече за позитивни неща, пък Ники и Вили ако имат нужда от споделяне, ние винаги сме насреща... Hug

# 63
  • Мнения: 34
Привет мами Hug Hug Hug
Тайничко от известно време влизам да видя какво се случва тук при вас Crazy
Браво на мамите накоито им остава време да готвят,на мен това ми се получава когато някой от сем. се прибере за да гледа Бобо Party
Ние сме като тазманийски дявол,малкия ходи от 11 месеца сега вече тичаме,тежки сме вече 12,5 кг хапва си от всичко,не го лишавам даже вече сам сочи с пръстче от кое иска да му дам
Относно чашките има и с твърд накрайник и обикновенна,но явно заради зъбките му е по-удобно от бибата да си пие Flutter
Относно яслата Иска ми се но се притеснявам от това да не почне да се разболява често
За почивката-Несебър е нашето място,там има много алеи за разходки и е много приятно
Виждам някои инциденти,малкия онзи ден си удари предното зъбче на масата в хола,тя е стъклена с дебелина 1см,счупи се връхчето на зъба,веднага се обадихме и го заведохме на другия ден,много съм доволна от Зъболекарката страхотно внимание ни обърнаха,казаха да го наблюдаваме да не си промени цвета,и след 2 седмици сме на контролен преглед дано всички е наред Praynig
Относно загубата на близки и роднини,аз също имам,но няма смисъл да дълбаем в раните както казахте Господ си знае работата Praynig Praynig Praynig
Поздрави от мен,и ви пожелавам хубав ден Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet

# 64
  • Мнения: 0
малииии аз съм много зле,той Йо проходи преди месец и беше смел,а аз не го оставях и за секунда-все го придържам или  пък -с каишката -не мога да се престраша да го пусна сам .ма като ви чета май ще е по-добре да падне няколко пъти и ще свикне #Crazy #Crazy #Crazy

# 65
  • Маниакалното чистене е признак за неудовлетвореност.
  • Мнения: 928
...Към рецептурника ви предлагам да си добавите 1 наистина невероятна рецепта.
Продуктите са:1 яйце,1 ч.ч. вода,1 ч.л. захар,1 щипка сол,2 ч.ч. брашно+ 1/2 кубче пряна мая или 1 пакетче суха мая.
...после се пече  на 220 градуса за около 15 мин,става пухче.
Супер лесно,бързо и вкусно и без мазнини.
Ще се радвам ако решите да опитате и ви допадне.
Сполучлива рецепта. Мерси никид!  bouquet  Сега я пробвах за малки питки, но добавих повече брашно и  тестото бухна много добре. У нас всички са с особено мнение по отношение на пиците, но всичко, което прилича на хляб, питки, кексчета се приема без забележки.
Отгоре слагам цели маслини, сусам ...или само с едра сол.

# 66
  • Мнения: 3
Калинче ,аз Петя само в началото съм я държала, но много за кратко ,след това ходих след нея и пазех уж и много скоро си я оставих сама ,тя си се клатушкаше,но постепенно проходи стабилно.И сега си пада понякога ,хвърля се като риба на сухо  напред Mr. Green но става и продължава . Навън все още я държа където е неравно ,че един път обелихме нослето леко.А иначе много бързо прохождат ,аз се изумих направо,както не можеше да се изправя и се бях притеснила изведнъж направи три крачки.Горе долу изчаках поне месец докато направя пристъпулката .
На болничките бързо оздравяване  Hug
Тук вали сняг,но поне не духа вятър и не се усеща да е много студено,на обяд  я изведох за половин час,излязохме за яденето.
За постовете,на мен до сега не ми се е случвало да ми се губят постове  newsm78,рифрешвам от бутона на браузъра ,горе вляво до стрелките (дано съм обяснила правилно  Embarassed)и винаги  излизат новите постове .
RikaRurika,давай по смело ,пущай го сам да си ходи ,щом е проходил ще се справи юнака  Simple Smile
Рецептата на никид ще се пробва също ,сега нямам мая ,иначе още сега бих я забъркала.
dias  дано се чувстваш по добре след престоя в болницата и прекараната операция  Hug
koqto  ,jojolinka Hug  

Последна редакция: чт, 02 фев 2012, 15:39 от ikamenova

# 67
  • Мнения: 329
Привет! Иве, мерси за темата   bouquet

За ходенето - и двете ми деца проходиха по един и същи начин, без проходилки, с лазене, постепенно изправяне и придвижване по мебелите и сами се пуснаха да ходят. Не съм ги пазила. Падат, стават и тръгват пак. У нас настилките са паркет и гранитогрес. Обаче предполагам, че си зависи от детето и преценяваш според него как да постъпиш. Аз не съм била прекалено предпазлива, но и Макси, и Мона винаги са се пазили сами, което не изключва някои инциденти, но то е неизбежно дори и като бдиш над тях непрекъснато.

Не умея да готвя и не ми остава време да опитам, но се възхищавам на кулинарните ви постижения.

dobra, аз не съм имала подобен проблем, но рифрешвам директно темата.

# 68
  • Мнения: 152
Жозефа ,пазете се . Дано не прихването ,че бил много гаден вируса. Най-много ме узадачи това ,че масово изписват АБ? !? Знам ли, но да факт е ,че само с Хексалгин се сваля Т...

Кали, Алекс ходи от няколко дни сам. Аз също съм го оставила да се оправя сам. Ако ми подаде ръка го хващам ,ако не да си ходи. Той се пуска и ходи, като види,че вече неможе или сяда на дупе или директно кляка и продължава пълзейки. Мисля че се 4-5 дни доста добре го оттренира и вече е доста уверен в себе си ... дано да не стане някоя беля. Проходилката от може би месец не я изполваме, защото той не я иска. Оня ден се беше качил самичък в нея ,малко на обратно, обаче веднага пожела да го извадя. Мисля ,че е време да я разкарам.

koqto, jojolinka  Hug

Добра, аз прочетох за изчезващите отговори ,ама не разбрах за какво става въпрос. Сега вече разбрах, но аз не ползвам тази опция на сайта ,ами директно съм си сложила темата в лентата с предпочитани и само цъкам на нея и ми я отваря. Дори незнаех ,че има такова чудо .Възможно е да има бъг с сайта  от време на време Wink...

Ох ,с тия рецепти ще ме убиете. Аз от вчера се мъча да съм на диета, още немога да се изясня със себе си каква точно да бъде  Embarassed, но тотално ме убивате с рецептите  Confused Само си ги копирам в едно файлче ,за по нататък Wink

БебешHug Мнго време стана, вече месец сте болни. Направо какво е това чудо. Дано АБ да помогне и да вземе да се закрепи Тея. А Явор как е ?

# 69
  • Мнения: 493
Явор си е със зелени сополи и подкашля.

# 70
  • Мнения: 152
Явор си е със зелени сополи и подкашля.
Лошо... пробва ли с правени капки от аптека ... не коларгол ами тези другите с 5-те натрия? Ама как го обясних, дано ме разбра ... оправяйте се

Аз само да кажа и тук: днес от 18ч е играта на Анич в сделка или не ... за тези , които искат да я гледат Wink

# 71
  • Мнения: 1 572
Явор си е със зелени сополи и подкашля.
Бебеш, зелените сополи значеха някаква бактерия, май стрептококи  newsm78 Жълтите са признак на стафилококи. ЛЛ с какво ви каза да ги борите?

Много новопроходили! Честити краченца и от тук безаварийно  Wink

Благодаря за отговорите. Явно си е бъг на сайта, защото аз рифрешвам и директно в темата и от "нови отговори" - все тая.

Бебо днес се обрина като светофар в бузите от вчерашното телешко меню. А към мляко доколкото отчитам вече не прави реакция. Уф, пак трябва да внимавам и да елиминирам храни, а уж мислех че сме на финалната.

mama_Iva, аз започнах преди няколко дена 90-дневната и да ти споделя доста ми е лесна. Не се чувствам ограничена или гладна. По принцип съм трудна на диети, защото или ям или гладувам, средното положение ми е мъка. Но с този режим е ОК.

# 72
  • Мнения: 55
Определено няма да е далеч май да останем с един сън през деня...Днес спа от 11.40 до 13.00 и сега уж се разкисели 4 и нещо...викам спи й се...Нъцкиии...40 мин приспивах,то не беше чекнене,скубане,бой...чудо...Вади си бибките от устата и хвърля...Сочи датчика на алармата в нейната стая...И като светка му маха... JoyРазби ме и сега ми тече пот и по гърба ако щете вярвайте...Ма то тия 11 килца да ги люшкаш толкоз време,прав...нормално hahahaА и се бори с мен да му се не види...Добре че баба ми е тук като се събуди да взема един душ,че... ooooh!

Добра,аз дори не разбирам проблема да си призная HugАз рифрешвам сайта директно...

Благодаря за съветите за прохождането  bouquetНа всички ви HugЩе опитам да я освободя малко от хватката си;)Трябва да осъзная,че не мога да бъда наколенка,за да не се ожули...Това Влади ми го беше постнала във ФБ...нещо за момичешките майки...който иска може да го прочете..страхотно е!

Тя също се пази добре като гледам,или сяда или на коленца и  се подпира на ръчички.Но пък и все търси да ме хване за пръстчето.Ама как за дни се отпусна...направо какво чудо е природата...И аз си мислех как като ходи само вкъщи после навън ще е тегаво.

Която,голям момък си отгледала Hug

Ели,да се оправят и двамата! HugДано АБ наистина върши работа,че иначе пък да го пие ей така просто...

Ехх момичета как се размечтах вече за топло време,пролет,цветя,градинки...Мисля си тази година разходките ни вече да са по-приятни..не така на тичане,тикане на количката по неравен терен само и само да се унесе и да се спре рева ... JoyЗаспиваше с рев,будеше се с рев...Лелеее сега ми е толкова готино,че пораства:)Да ви призная отскоро ,въпреки неспането и всичкото,усетих,че съм се успокоила някак и следродилната депресия май си замина вече hahaha


# 73
  • Мнения: 34
KalinaZ Hug Hug Hug Споко и аз бях така отначало докато проходи стабилно,на няколко пъти съм го спасявала от много тежки удари #Crazy,ние от доста време насам си спим на обед 1 път,от 13 чак до 16-16:30 голям сън Crazy и аз намазвам малко Whistling
Бебешондел ние се оправихме с инхалации с Проспан и физ. разтвор Peace няколко дни ги правихме 4 пъти на ден и се махнаха


# 74
  • Мнения: 1 268
Анич, гледах те с голям интерес. Hug
Която,  Hug
Бебешондел, бързо да оздравявате. Praynig

Общи условия

Активация на акаунт