LA REDOUTE.FR - 212 - Четвърта седмица от Намалението!

  • 49 161
  • 756
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 209
Аз ли бъркам или днес трябваше да има ново намаление?

Вече не пускат нищо интересно в сряда,смениха деня с вторник. Peace

Ев,благодаря за новата тема !     bouquet

Здравейте! Имам отказан артикул, който е изчерпан. С последната поръчка са ми пратили едно писмо, в което пише че знаят за случая. Преди няколко минути влезнах в моите плащания(suivre mes remboursements) в сайта и пише за начин на погасяване изпращане на писмо проверка(Envoi de la lettre chèque). Което какво ще рече? Има ли някой представа? Аз няколко пъти им писах, но до момента нямам никакъв отговор!А ако ми изпратят чек, какво мога да правя с него?
Много благодаря!

Пиши им ,че искаш да ти заменят чекът с ваучер и да ти изпратят № му на мейла. Peace

# 31
  • Мнения: 217
И аз се бях настроила за нови неща днес но суша, добре че вчера напусках някои от спортните....  наистина откъм чаршафи, пердета и др за дома тази година хич ги няма тези ларедутци Cry
Ева   bouquet

# 32
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Аз си останах с две поръчки от началото на намалението и това е. Нещо нищо не ме грабва, а вчера явно съм изтървала намалени неща, но здраве да е, и без това съм се напълнила с парцали  Crazy  Laughing

Само за раницата Пума ме е яд, че изтървах, но ще я дебна, дано я хвана.

# 33
  • София
  • Мнения: 5 762
След 3 седмици и поне 5 писма с напомняне ,най-после ми отговориха,че нямам направена поръчка на 11.Сега остава да се преборя и с пощенска банка,но първо ще пробвам по телефона,че мадамите в клона ми се виждат доста не информирани(да не кажа друга дума),с 3 говорих и получих 3 различни отговора,а не мога да улуча тази която ми каза,че писмото на Ларедут е достатъчно.

# 34
  • Мнения: 348
Момичета, тези в черно http://www.laredoute.fr/vente-jean-slim-motard.aspx?productid=32 … 2&secintref=0 май ще излязат доста миризливи. Дори след пране продължават да ми миришат на евтини дънки за 5 лева. Не знам дали е от самата боя, но имам едни дънкови къси панталонки за 6 лв от един магазин с евтини стоки (турски), черни са и миришат по същия начин, едно че цапат, ама и ми вмирисват бельото и боядисват кожата(носих ги лятото). Надявам се тези да не са така и след още 1,2 изпирания излишната боя да се махне и да не ходя с нежелан ''парфюм'', все пак са на редовна цена 25Е. Някой да има по-специални впечатления? Ако са ''ароматизаторчета'' май ще ги нося само сега докато е студ, че като се стопли малко не ми се мисли  Laughing

# 35
  • Мнения: 202
https://www.laredoute.fr/vente-maillot-de-bain-2-pieces.aspx?pro … iginminipdp=cross sell basket&prodcolor=1&secintref=8

http://www.laredoute.fr/vente-maillot-de-bain-2-pieces.aspx?prod … n&prodcolor=2

  Тези банкси имат ли подплънки, немога да разбера?

# 36
  • Мнения: 452
Момичета от 25.01.имам отказан артикул,а все още никъде нямам нищо отразено.Нито мейл,нито в рембруса.Да чакам ли още или да им пиша нещо?Ако може да ме насочите от къде и какаво да им пиша.

# 37
  • София
  • Мнения: 35 322
Момичета от 25.01.имам отказан артикул,а все още никъде нямам нищо отразено.Нито мейл,нито в рембруса.Да чакам ли още или да им пиша нещо?Ако може да ме насочите от къде и какаво да им пиша.
На коя стъпка ти е отказан? Най-вероятно нямаш изтеглена за него сума, а само блокирана Peace
Ако са ти изтеглени пари за него, можеш да пишеш чрез контактната форма с молба да ти изпратят ваучер на мейла. Всичко на 1-ва страница Peace

# 38
  • Мнения: 287
сутиени хубави намерихте ли?

# 39
  • МИНДЕРА
  • Мнения: 304
Препоръчайте,момчешки екип 6 години Crossing Arms

# 40
  • Мнения: 3 751
Да следя дали най-после нещо интересно ще се случи.

# 41
  • Мнения: 452
Ms.Gorgeous изтеглени са паричките.ще погледна тогава формата и ще им пиша.От мейла ли трябва да им пиша или от сайта им?

# 42
  • София
  • Мнения: 35 322
Ms.Gorgeous изтеглени са паричките.ще погледна тогава формата и ще им пиша.От мейла ли трябва да им пиша или от сайта им?
На първа страница има линк към контактната форма на сайта. Честно казано, не виждам смисъл да им пишеш. ЛР са много коректни в това отношение и мисля ,че до дни ще ти се появи в рембурса чек или ваучер за липсващия продукт Peace
Сега са доста тромави в отговорите покрай намалението....

# 43
  • Добрич/Етрополе
  • Мнения: 252
Препоръчайте,момчешки екип 6 години Crossing Arms

И аз на опашката. Може и блузка/ ризка +панталон. Нищо не харесвам момчешко засега...  newsm78

# 44
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Дайте снимка , ако някой има на бермудите Пума, моля  Praynig Има моя номер, но гледам, че е полиестер, при това не виждам добре модела, а докато се колебая ще свършат сигурно.

Общи условия

Активация на акаунт