Звездни компромати-128

  • 52 138
  • 739
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 10 330
Въобще не виждам нужда да се уточнява, че някой е черен  Laughing Че то е очевидно. Сега всички ще описваме с физическите им особености ли? Дебел, черен, плешив, инвалид, кокалест? Пък и черния трудно става бял, а като си дебел винаги остава едно чувство, че си могъл да отслабнеш...

# 676
  • Мнения: 2 280
Не, аз говоря по принцип, че Адел не би трябвало да се обижда от това. Според мен. Нито е лъжа, нито е незаконно да го каже. Нито пък е кой знае какво, дебели хора има много, все пак не е някакъв недъг, който той да подчертава.

# 677
  • Мнения: 36
Одавна не съм писала, не знам дали е публикувано вече, ако е, то тогава се извинявам още от бременната Николета

Не, не е публикувано. Дали ще има още снимки или е само това?



В самото списание предполагам, ето тук по добре се вижда
предполагам, че правят реклама на списанието като пускат само корицата

# 678
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Аз пък твърдя, че в индустрията, в която Лагерфелд е светило, тези неща са важни. И ако на Адел не и пука как изглежда, понеже не си вади хляба с визията, то Карл е свободен да си дава оценките от позицията на експерт и тя няма правото да се обижда.

# 679
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Попитали са го, казал е. Той е директен, и е известен с това, че не толерира наднорменото тегло. Не забравяйте, че беше заплашил с  изтегляне на марката "Шанел" от немските списания, ако забранят на анорексичните модели, които харесва, да се снимат във фотосесиите им.

Еми скандален е сА  Wink  запазена марка му е  Laughing

Според мен с кльощавите модели влага ирония  Wink и да провокира  Peace





# 680
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Може и ириония да е, но и аз смятам, че мацката от твоя аватар изглежда на снимката неземно по-добре , отколкото би изглеждала Адел в същата дреха и същата поза. Факт Peace

# 681
  • софия
  • Мнения: 25 465
Одавна не съм писала, не знам дали е публикувано вече, ако е, то тогава се извинявам още от бременната Николета

Не, не е публикувано. Дали ще има още снимки или е само това?
На първа страница на Love Style е Николета с корем и Валери. Излиза на 14 февруари. Колко тривиално Laughing
Peace

# 682
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Ето ги и двамата сладури  Hug


Единият е име в модната индустрия , другия в музиката  Grinning уникални са по разному  Peace



http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2012/02/09/article-2098581-041246 … D-263_634x496.jpg

http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2012/02/09/article-2098581-11A1A3 … C-590_634x941.jpg

# 683
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Ауу, Пивоварова, направо ме плаши това момиче newsm43

# 684
  • Мнения: 3 670
Адел е дебела, много красива и талантлива! Айде стига излишен такт. Таланта й компенсира фигурата!
Лагерфелд пък винаги е бил прям и скандален! Peace

Питат го- отговаря, все пак не е музикален експерт, за да превъзнася само гласа й!

# 685
  • София
  • Мнения: 1 544
Тоз корифей в модата забрави ли как изглеждаше допреди няколко години?

# 686
  • Мнения: 1 813
A Лагерфелд не се ли усети, че русанците са най-многобройните клиенти на творенията Шанел ? Ако не са грозните руски платежоспособни мъже и харчещите им жени, горко му на колекциите.

# 687
  • София
  • Мнения: 10 330
Адел е дебела, много красива и талантлива! Айде стига излишен такт. Таланта й компенсира фигурата!
Лагерфелд пък винаги е бил прям и скандален! Peace

Питат го- отговаря, все пак не е музикален експерт, за да превъзнася само гласа й!

Кога тактичността стана излишна? Пропуснала съм, извинете (извинявам се по навик, не по необходимост). Щото тактът е част от възпитанието до 7 годишна възраст.

# 688
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Ами обикновено гениалните хора не са никак тактични Mr. Green. Не е само Карлито така...

# 689
  • Мнения: 3 670
Ако във възпитанието влиза да казваш на черното- бяло,  значи съм го пропуснала. Пиши ме Невъзпитана. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт