Звездни компромати-128

  • 52 163
  • 739
  •   1
Отговори
# 660
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 541
Браво на Адел!! Много я харесвам  Heart Eyes
Но защо се впряга, ако все пак не й пука за килограмите  Thinking

А де?! Отговорът е само един - пука й.  Whistling

А другият отговор е, че всеки, дори Адел, се нуждае от реклама. А тази й идва безплатно, на крака.  Grinning

# 661
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Аз не виждам какво толкова престъпно е казал Лагерфелд. По стандартите на един дизайнер, а и по средните Адел е дебела. Което обаче не  я прави некрасива, а той точно това е казал "Тя е красива и талантлива, и в допълнение дебела". Аман от "тактичност"...

То и аз ама .... Wink  казва си Истината човека  Peace  



Адел ми харесва , Кристина Амгилера също, акО че е напълняла и тук само и се  възмущаваме мИ чи как така  уЖасТ Wink





Аз не виждам тази дама да е много различна от чалга визията, с изключение на свръх килограмите. Не ми е нито стилна, нито елегантна, нито симпатична. С една дума - чалга.

Хах чалга  Laughing то това е 'наш' недостижим за другите  патент  Wink
Никъде не виждам заголени цици до зърно  , задник , уста направена на и аз незнам какво  Rolling Eyes
Виждам 'малко' кич и много цветове  Grinning

Последна редакция: чт, 09 фев 2012, 14:55 от Desss

# 662
  • Мнения: 3 667
Адел е страхотна! Невероятен талант! Другото е баластра мохабет.  Wink

# 663
  • в Кошера
  • Мнения: 2 228
Ама то едва ли има зрящ човек, който да отрече, че е дебела. Лагерфелд, според писанията, е казал точно, че е дебела - факт!, а не, че е грозна.  Peace

# 664
# 665
# 666
  • Мнения: 36
Одавна не съм писала, не знам дали е публикувано вече, ако е, то тогава се извинявам още от бременната Николета

# 667
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Браво на Адел!! Много я харесвам  Heart Eyes
Но защо се впряга, ако все пак не й пука за килограмите  Thinking

Aдел може да е добра певица- само една песен съм чувала- обаче си е дебела, аз не съм манекенка, но не се идентифицирам с този образ на истинската жена...А дизайнерът е супер гнусен тип. Дори не е пищна и стегната като Дженифър Лопес, която не е от най-лекичките, но изглежда супер.
Е, явно тя се идентифицира точно с този образ. А дали е дебела, или пухкава, или пищна-всеки вижда нещата по различен начин.
Дали й пука или не-честно казано, ако някой публично каже за мен, че съм дебела (дори да съм абсолютно наясно с това), бих го приела като обида, при все, че и аз съм публична личност.
Така, че не виждам за какво я осъждате, че е реагирала така.

# 668
  • София
  • Мнения: 10 385
Добре, де. За чий му е на Лагерфелдчо да проявява пълна липса на тактичност и да посочва този-онзи като дебел? В общество, което дискриминира хората с наднормено тегло? Простотия и нищо друго е това неговото.

# 669
  • Мнения: 2 281
Е все едно да каже на черния, че е черен Simple Smile Това обида ли е.

# 670
  • Мнения: 1 167
Одавна не съм писала, не знам дали е публикувано вече, ако е, то тогава се извинявам още от бременната Николета

Не, не е публикувано. Дали ще има още снимки или е само това?

# 671
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Е все едно да каже на черния, че е черен Simple Smile Това обида ли е.
Ама ако му каже, че е негър е обида, даже е расизъм и съответно би бил подсъдим за расистки изказвания.
Ами ако Адел каже за Лагерфелд, че е педераст? То, че е истина-истина е, ама надали ще му все тая  Laughing

# 672
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Попитали са го, казал е. Той е директен, и е известен с това, че не толерира наднорменото тегло. Не забравяйте, че беше заплашил с  изтегляне на марката "Шанел" от немските списания, ако забранят на анорексичните модели, които харесва, да се снимат във фотосесиите им.

# 673
  • Мнения: 2 281
Е все едно да каже на черния, че е черен Simple Smile Това обида ли е.
Ама ако му каже, че е негър е обида, даже е расизъм и съответно би бил подсъдим за расистки изказвания.
Ами ако Адел каже за Лагерфелд, че е педераст? То, че е истина-истина е, ама надали ще му все тая  Laughing
Негър да, но ако му каже, че е black , какъвто си е, си е истина и не е обида. Все пак не е казал за Адел, че е прасе, примерно.
Иначе аз много я харесвам. Според мен е красива.

# 674
  • Мнения: 1 666
Е все едно да каже на черния, че е черен Simple Smile Това обида ли е.

Явно зависи къде и на кого ще го каже. Wink
Защото оказа се, в България не е нито обида, нито дискриминация!
Ама опитай другаде....

А за Адел наистина мисля, че просто яхва вълната за безплатна реклама около името си. Иначе, ако й пукаше наистина, досега да се е вталила.

Общи условия

Активация на акаунт