За питането "Колко пари изкарвате"

  • 20 435
  • 229
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 739
Търговец учи сина си на занаят:
— Тате, как определяш, каква цена да кажеш на клиента?
— Лесно сине. Трудното е да разбереш, колко му е заплатата...
Peace хареса ми  hahaha
Но да питам или да ме питат колко пари изкарвам не ми харесва и е неприемливо за мен!

# 181
  • София
  • Мнения: 18 679
Разбрах те Simple Smile Благодаря Hug

# 182
  • Мнения: 12 694
Естествено, тук проблемите се разглеждат многостранно. Не ми зловиди ничия почивка. Но да ми обясняват как едва ли не, нямат хляб да ядат...

# 183
  • Мнения: 10 547
Естествено, тук проблемите се разглеждат многостранно. Не ми зловиди ничия почивка. Но да ми обясняват как едва ли не, нямат хляб да ядат...

Трещи, майка ми е такава, и баба ми, Бог да я прости беше такава. Все няма, все не стига, все сме на ръба на мизерията, все се чудим как да скърпим двата края, чак ме е срам като ги слушам да се разтягат такива локуми в мое присъствие. И хората се подсмихват, да не кажа, направо си се подиграват.

# 184
  • София
  • Мнения: 62 595
тук винаги е по-добре човек да казва, че няма, за да не му завидят.

# 185
  • Мнения: 7 947
тук винаги е по-добре човек да казва, че няма, за да не му завидят.

Напротив - кажеш ли тук, че нямаш - веднага те обвиняват в некадърник, без оглед на другото.  Wink

# 186
  • Мнения: 3 066
тук винаги е по-добре човек да казва, че няма, за да не му завидят.
Определено...

# 187
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Аз такива въпроси не задавам. Но има хора, които много обичат да се оплакват. И аз ги ожалвам...
Мдам... много бяхме във форума преди време тези ожалителните, сега се чудим с кой съдия-изпълнител да си приберем парите, дето сме дали уж на заем.

# 188
  • София
  • Мнения: 62 595
По-добре да ме мислят за некадърна, отколкото, да ми чука събирач на дългове на вратата. Един комшия много нашироко го раздаваше, ама го нагази мечката, та се е покрил от една година, че се изредиха всички възможни институции. Не го знам в чужбина ли замина, в някое село ли се крие, ама изчезна, а само "честитките" седят налепени на вратата.

# 189
  • Мнения: 7 947
Анди - логика не виждам в двата ти поста.  newsm78
Аз винаги съм си казвала - и тук, и пред приятели - на какво де редже сме. Нито ме е срам, нито се хваля, просто съм искрена и хората знаят - какво да очакват от и за мен. Така ми е най-лесно било винаги.

# 190
  • София
  • Мнения: 62 595
давам пример за човек, когото, ако не го познаваш, че кажеш, че е милионер, а той си е един въздух под налягане, който е задлъжнял към кого ли не, само и само да показва стандарт. и накрая се опари, де.

# 191
  • Мнения: 10 547
Аз такива въпроси не задавам. Но има хора, които много обичат да се оплакват. И аз ги ожалвам...
Мдам... много бяхме във форума преди време тези ожалителните, сега се чудим с кой съдия-изпълнител да си приберем парите, дето сме дали уж на заем.

Какво се е случило?

# 192
  • Мнения: 22 538
Не декларирам финансовото си състояние нито във форума, нито по други места.
Дори мъжа ми не знае с точност колко пари взимам.
От друга страна след доста време прекарано тук наблюдавам как не един или двама демонстрират дадени финансови възможности. В началото ми беше странно, чудно, сега просто не ми прави впечатление. ) Може би начин да ги забележат останалите.

# 193
  • Мнения: 3 066
Не декларирам финансовото си състояние нито във форума, нито по други места.
Дори мъжа ми не знае с точност колко пари взимам.
От друга страна след доста време прекарано тук наблюдавам как не един или двама демонстрират дадени финансови възможности. В началото ми беше странно, чудно, сега просто не ми прави впечатление. ) Може би начин да ги забележат останалите.

Леле,и мъжът ни не ти знае заплатата?  newsm44
Така бюджет не знам честно как се прави семейно.
Има много начини използвани тук да те забележат- изтъкването на възможности, на всяка манджа мерудията, вечния философ, ССФ, дълго-кърмещата майка с 5 лентички,  неспазването на правописни правила, писането в кубичен стил и т.н ..
Колкото хора ,толкова и характери.

# 194
  • Мнения: 10 547
Не си ли чувала, че мъжът трябва да познава жена си само от кръста надолу, т.е. джобовете й да си останат загадка за него?
Само жена, печелеща достатъчно може да си позволи да скрие доходите от съпруга си.

Общи условия

Активация на акаунт