От Франция до България- превоз на покупките ни (12)

  • 41 995
  • 735
  •   1
Отговори
# 705
  • Русе
  • Мнения: 627
няма да споря  Peace проверила съм си поръчките, вкл. и тези на 4 стъпка
Colis nº 2012хххххххххх en cours de traitement le 14/02/2012 Livraison prévue à l'adresse de livraison choisie à partir du 18/02/2012
и тези на 5
Colis nº 2012хххххххххх remis en expédition le 15/02/2012 Livraison prévue à l'adresse de livraison choisie à partir du 18/02/2012

# 706
  • София
  • Мнения: 169
Тъй като никой не ми отговори в другата тема на Ларедут пиша и тук.
Цитат
Искам да ви попитам тези, които използват Смарт-а за колко време ви пристига до френския адрес пратките?
Гледам, че са изпратени на 14-ти и пише, че ориентировачно ще пристигнат на 20-ти, но още няма никой. Как се доставят на френския адрес? С тяхната обикновена поща?Колко време отнема?
Имам и още един въпрос. Ако може някой да отговори и на него.
До сега не съм получила номер на Колисимо. Вие всеки път ли получавате? Възможно ли е без такъв номер да си следя по някакъв начин пратката?
За 1-ви път поръчвам с посредник и не са ми много ясни нещата. Мисля, че ще ми е първи и последен път. Thinking
Мерси.

# 707
  • Мнения: 11 607
Тъй като никой не ми отговори в другата тема на Ларедут пиша и тук.
Цитат
Искам да ви попитам тези, които използват Смарт-а за колко време ви пристига до френския адрес пратките?
Гледам, че са изпратени на 14-ти и пише, че ориентировачно ще пристигнат на 20-ти, но още няма никой. Как се доставят на френския адрес? С тяхната обикновена поща?Колко време отнема?
Имам и още един въпрос. Ако може някой да отговори и на него.
До сега не съм получила номер на Колисимо. Вие всеки път ли получавате? Възможно ли е без такъв номер да си следя по някакъв начин пратката?
За 1-ви път поръчвам с посредник и не са ми много ясни нещата. Мисля, че ще ми е първи и последен път. Thinking
Мерси.

Никой не може да каже за колко дни стигат до френски адрес......По мои наблюдения - ако е с къщичка поръчката - за 4 дни от тръгването от ЛР - това се равнява на минаване на 5 стъпка в сайта или получаване на имейл за колиеко поща. Т.е. ако днес поръчката е на 5 стъпка - в петък - понеделник по всяка вероятност ще е на френски адрес.

Проследяват се само пратки със Со Колисимо, обикновено това са поръчки без подаръци. Тя е по-бърза, обикновено 2 работни дни. Колиеко пощата е по-бавна......

И вече от там кой курс на Смарт ще хване пратката ти - не знам.....

# 708
  • София
  • Мнения: 169
Тъй като никой не ми отговори в другата тема на Ларедут пиша и тук.
Цитат
Искам да ви попитам тези, които използват Смарт-а за колко време ви пристига до френския адрес пратките?
Гледам, че са изпратени на 14-ти и пише, че ориентировачно ще пристигнат на 20-ти, но още няма никой. Как се доставят на френския адрес? С тяхната обикновена поща?Колко време отнема?
Имам и още един въпрос. Ако може някой да отговори и на него.
До сега не съм получила номер на Колисимо. Вие всеки път ли получавате? Възможно ли е без такъв номер да си следя по някакъв начин пратката?
За 1-ви път поръчвам с посредник и не са ми много ясни нещата. Мисля, че ще ми е първи и последен път. Thinking
Мерси.

Никой не може да каже за колко дни стигат до френски адрес......По мои наблюдения - ако е с къщичка поръчката - за 4 дни от тръгването от ЛР - това се равнява на минаване на 5 стъпка в сайта или получаване на имейл за колиеко поща. Т.е. ако днес поръчката е на 5 стъпка - в петък - понеделник по всяка вероятност ще е на френски адрес.

Проследяват се само пратки със Со КолисиNмо, обикновено това са поръчки без подаръци. Тя е по-бърза, обикновено 2 работни дни. Колиеко пощата е по-бавна......

И вече от там кой курс на Смарт ще хване пратката ти - не знам.....
Благодаря ти за бързия отговор.
При мен странното е, че от 14-ти февруари ми е на "expediee" и започнах да се притеснявам.
Не ми е пратен и номер за следене...
До колкото си спомням тази поръка ми е с къщичката понеже липсваше "so collisimo".
Някой имал ли е такова закъснение?

# 709
  • Мнения: 11 607

Или в петък, или вчера е пристигнала на адреса на Смарта, според мен.......Чакаш курс, който тръгва след 20.02.......

# 710
  • София
  • Мнения: 169

Или в петък, или вчера е пристигнала на адреса на Смарта, според мен.......Чакаш курс, който тръгва след 20.02.......
Чудесно, ако ще е така Simple Smile
Иначе като се достави на адрес променя ли се статуса в ларедут на "livre"?

# 711
  • Мнения: 533
В последната ми взета поръчка от Смарта пише :"сменете адреса за фактуриране" с моя в България, МОЛЯ, да ми помогнете, не се справям  Embarassed

# 712
  • Мнения: 3 748
Влизаш във   Suivre mes commandes- горе в лявата част на екрана избираш Modifier mes coordonnées и ти излиза адреса с който си се регистрирала,променяш го и натискаш зеления бутон долу в дясно.

# 713
  • Мнения: 11 607
Иначе като се достави на адрес променя ли се статуса в ларедут на "livre"?

Не, защото поръчката ти не е с Колисимо......

# 714
  • Мнения: 774
Мацки, Hug
На тези от вас, които поръчките тръгнаха с ДЧЛ, имате ли някакво движение, освен първия ред, че е получена информация за пратката? Моят статус не е мръднал. Защото вчера звънях в ДЧЛ да си уточня адреса, че не излизаше пълен и те ми обърнаха внимание на това, че пратките все още не са предадени на ДЧЛ от Редут реално...Сега започвам да се притеснявам, дали няма да ни извъртят някой номер Редутци Thinking

# 715
  • Мнения: 11 607
Мацки, Hug
На тези от вас, които поръчките тръгнаха с ДЧЛ, имате ли някакво движение, освен първия ред, че е получена информация за пратката? Моят статус не е мръднал. Защото вчера звънях в ДЧЛ да си уточня адреса, че не излизаше пълен и те ми обърнаха внимание на това, че пратките все още не са предадени на ДЧЛ от Редут реално...Сега започвам да се притеснявам, дали няма да ни извъртят някой номер Редутци Thinking

Не, няма място за притеснение според мен.......Имам усещането,че и от там тръгват в определени дни пратките - мисля,че от днес би трябвало да има вече движение - след 17ч.

# 716
  • Мнения: 277
Мацки, Hug
На тези от вас, които поръчките тръгнаха с ДЧЛ, имате ли някакво движение, освен първия ред, че е получена информация за пратката? Моят статус не е мръднал. Защото вчера звънях в ДЧЛ да си уточня адреса, че не излизаше пълен и те ми обърнаха внимание на това, че пратките все още не са предадени на ДЧЛ от Редут реално...Сега започвам да се притеснявам, дали няма да ни извъртят някой номер Редутци Thinking
Моята снощи беше в Белгия,а следобед пишеше само получена е информация за пратката. Peace

# 717
  • Русе
  • Мнения: 627
Моята от 14.2. пътува - EINDHOVEN - NETHERLANDS

# 718
  • София
  • Мнения: 5 759
Моята пратка е още само с първи ред. Тези пратки не се пращат като express така че е напълно възможно да постоят на едно място и да тръгнат по-късно,не веднага.

# 719
  • Мнения: 11 607
Моята от 14.2. пътува - EINDHOVEN - NETHERLANDS

Имам чувството, че при пратките има развижване в понеделник - сряда - петък.......Не че имам големи наблюдения, но поне тези, които аз съм следила е общо взето така......Пратките от 14-ти са тръгнали, защото е било понеделник, а тези от 15 - ти - сигурно днес......Просто ще изчакат моите от 16-ти и заедно ще тръгнат - защото силно се надявам и моите от 16-ти да тръгнат днес, че статуса в ЛР им е различен и ми мирише на ДЧЛ........

Общи условия

Активация на акаунт