От Франция до България- превоз на покупките ни (12)

  • 41 992
  • 735
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 5 750
Мама Цоцоланка - какво ти пише като статус в Ларедут?

# 721
  • Мнения: 11 607
Мама Цоцоланка - какво ти пише като статус в Ларедут?

Colis nº 2012........... en cours de traitement le 16/02/2012 Livraison prévue à votre Domicile à partir du 24/02/2012,

а не е обичайния -

Colis nº 2012.............................. Livraison prévue à l'adresse de livraison choisie à partir du 17/02/2012

# 722
  • Мнения: 774
Маменце Hug,
Ако предположенията ти са верни и друга моя поръчка от 20-ти трябва да тръгне с ДЧЛ  Peace Дано!  Praynig

# 723
  • София
  • Мнения: 5 750
Мама Цоцоланка - какво ти пише като статус в Ларедут?

Colis nє 2012........... en cours de traitement le 16/02/2012 Livraison prйvue а votre Domicile а partir du 24/02/2012,

а не е обичайния -

Colis nє 2012.............................. Livraison prйvue а l'adresse de livraison choisie а partir du 17/02/2012

Имам 5 поръчки - от 15,17 и 19 имам надпис Livraison prйvue а votre Domicile а partir du ../02/2012 .
Последните 2 от вчера 21,02 са  Livraison prйvue а l'adresse de livraison choisie а partir du ../02/2012.

Сега остава да следим каква ще е истината,какво ще тръгне с DHL и какво при превозвача.При мен проблема,че че 1 от поръчките е на името на мъжа,една на майка Mr. Green,ако са с DHL ще ги пренасоча към офиса.

Да не са някакви еднократни бонуси ?

# 724
  • МИНДЕРА
  • Мнения: 304
Поръчката ми е на 6-та стъпка с подарък и пише Colis nº .......... arrivé à l'agence locale du distributeur le 21/02/2012 Livraison prévue à votre Domicile à partir du 24/02/2012
С посредника ли ще дойде?

# 725
  • Мнения: 2 231
добре, де а какво пише за теглото им. И Вашите ли са с тегло 0.59кг или са с друга тежест.   newsm78Защото подозирам да не би пък да ни пращат по някой каталог  newsm78
Миналата година така бяха пратили с ДЧЛ каталог на село на адреса на майка ми.  Rolling Eyes
Моята пратка е още само с първи ред. Тези пратки не се пращат като express така че е напълно възможно да постоят на едно място и да тръгнат по-късно,не веднага.
ТОВА не е вярно. Имам мейл и си пише ясно че е ДЧЛ Експрес
Le document ou colis n°0хххххххххххххх / a été expédié par LA REDOUTE via DHL Express le 15/02/2012.

# 726
  • Мнения: 533
Влизаш във   Suivre mes commandes- горе в лявата част на екрана избираш Modifier mes coordonnées и ти излиза адреса с който си се регистрирала,променяш го и натискаш зеления бутон долу в дясно.
 bouquet , но там си  е моето име и моя адрес в България Rolling Eyes

# 727
  • София
  • Мнения: 5 750
ronisum - в писмото ми пише номерът на поръчката без 2012 отпред, (Le document ou colis n°0465***** / a йtй expйdiй par LA REDOUTE via DHL Express le 15/02/2012) ,кг -0,75-вътре има блузка за малката,тениска за мъжа и подаръка сак розе креме.

Фирмата се казва DHL Express .Пратките се пращат като обикновени със сухоземен транспорт,загледай се в товарителниците на DHL,навсякъде имаш Експрес нещо си,имах предвид,че не се пращат като пратка от днес за утре.Явно не съм се изразила достатъчно добре,какво имам предвид.

# 728
  • Мнения: 2 231
ronisum - в писмото ми пише номерът на поръчката без 2012 отпред, (Le document ou colis n°0465***** / a été expédié par LA REDOUTE via DHL Express le 15/02/2012) ,кг -0,75-вътре има блузка за малката,тениска за мъжа и подаръка сак розе креме.
мерси, значи сигурно няма да си имам гимнастика  Cry
Защото се предполага, че чантата е по-лека от гимнастиката  Rolling Eyes
Аз с 2 гащеризончета и две бебешки тениски, таман се връзват 0.596 кг. Май май ме отрязоха с подаръка ( за първи път  Confused)

# 729
  • Мнения: 2 180
Аз си мисля, че в мейлите мерната единица не е килограм. Пише poids.
Иначе поръчка от 14-ти: Departed Facility in EINDHOVEN - NETHERLANDS, THE    

# 730
  • Мнения: 11 607
Поръчката ми е на 6-та стъпка с подарък и пише Colis nº .......... arrivé à l'agence locale du distributeur le 21/02/2012 Livraison prévue à votre Domicile à partir du 24/02/2012
С посредника ли ще дойде?

С посредник.....Колиеко поща, след около 3 дни ще стане Термине и ще мине на 7.......

# 731
  • Мнения: 39
Здравейте, имам направени две поръчки от френския Брандли `рез Франсе то бг, но като вкарам номера в сайта за проследяване ми показва, `е от 17.02.2012 г. пратките са в agence seine-saint denisл Означава ли това, че няма да ги получа и ще се върнат обратно  Cry Cry CryБ

# 732
  • Мнения: 11 607
Здравейте, имам направени две поръчки от френския Брандли `рез Франсе то бг, но като вкарам номера в сайта за проследяване ми показва, `е от 17.02.2012 г. пратките са в agence seine-saint denisл Означава ли това, че няма да ги получа и ще се върнат обратно  Cry Cry CryБ

Това изписва за адреса на Франсето.....Всичко е наред.....

# 733
  • Мнения: 39
Здравейте, имам направени две поръчки от френския Брандли `рез Франсе то бг, но като вкарам номера в сайта за проследяване ми показва, `е от 17.02.2012 г. пратките са в agence seine-saint denisл Означава ли това, че няма да ги получа и ще се върнат обратно  Cry Cry CryБ

Това изписва за адреса на Франсето.....Всичко е наред.....
Hug Hug Hug  bouquet Благодаря ти за бързия отговор мила, така се притесних, защото така стана с единствената ми поръчка от Редута, а така си исках нещата Hug!

# 734
  • Мнения: 774
Аз си мисля, че в мейлите мерната единица не е килограм. Пише poids.
Иначе поръчка от 14-ти: Departed Facility in EINDHOVEN - NETHERLANDS, THE    

poids на френски означава тегло Peace мерната единица е кг Peace

Общи условия

Активация на акаунт