Познавате ли "известни" престъпници?

  • 4 165
  • 66
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10
По стечение на обстоятелствата познавам или съм работила за  няколко такива индивида.
Николай Mетодиев - Пилето, Петър Петров- Амигоса, Тодор Батков..има и други - ще добавям. Един член на "Килърите" познавам от години - доста близки семейни приятели бяхме - Mетоди Иванов.

# 1
  • Мнения: 371
Това тема да се похвалиш ли е? Rolling Eyes

И защо питаш? На какво искаш да си отговориш? Tired

# 2
  • Мнения: 9 680
Само не разбрах, темата за похвали или оплаквания е?  newsm78

# 3
  • София
  • Мнения: 3 038
Не!
Отговорих на въпроса ти, а ти защо се интересуваш?

# 4
# 5
  • Мнения: 96
Да,познавам.Нищо лошо от тях не съм видяла.Каква е наистина идеята на темата?

# 6
  • Мнения: 272
Познавам Бойко Борисов  Joy

ебати тъпата тема? newsm78

# 7
  • Мнения: 945
По стечение на обстоятелствата познавам или съм работила за  няколко такива индивида.
Николай Mетодиев - Пилето, Петър Петров- Амигоса, Тодор Батков..има и други - ще добавям. Един член на "Килърите" познавам от години - доста близки семейни приятели бяхме - Mетоди Иванов.

Браво, кефиш Peace
Аз пък веднъж видях Иво Карамански, брои ли се?

# 8
  • София
  • Мнения: 2 623
А защо си мислиш, че някой ще ти сподели тук?
Те тези познанства не са за хвалба, нито за споделяне.
Определено съм изумена от темата и наистина се чудя,
каква точно е целта й  Thinking

# 9
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
БраВост  Crazy баш такава тема не е имало  Laughing

Каква 'иновация' , гениално  Sunglasses




jullianna Peace

# 10
  • Мнения: 60
да , познавам , интересно все за покойници се сещам , но има и живи ...

# 11
  • Мнения: 12 674
Разкажи нещо повече, де.

# 12
  • София
  • Мнения: 221
Познавам адвокат на мафиоти, неговия братовчед направи любовницата си КУРаторка. Питах се в някакъв период дали ако му бях станала любовница/ както му се щеше/ нямаше да съм и из сега КУРаторка Joy

# 13
  • Мнения: 366
По стечение на обстоятелствата познавам или съм работила за  няколко такива индивида.
Николай Mетодиев - Пилето, Петър Петров- Амигоса, Тодор Батков..има и други - ще добавям. Един член на "Килърите" познавам от години - доста близки семейни приятели бяхме - Mетоди Иванов.
Наистина ли Батков е престъпник? Thinking
 Другите не ги знам кои са.

# 14
  • Мнения: 3 621
Двама-трима от "известните" престъпници са били клиенти на фирмата в която работех.

# 15
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Не. Не познавам. Sunglasses

# 16
  • Мнения: X
Познавам само неизвестни престъпници.

# 17
  • Мнения: 1 908
Какъв е смисълът на последните 5 мнения? Щом ви е тъпо - знаете какво следва да направите, нали? Всичките ви теми ли са дълбокоидейни?
А смисълът на твоята тема какъв е?
Като си пишеш автобиография, спомени и това перо- "известните престъпници, които познавам са...", явно това е повод за гордост  ooooh!
Чудно, аз се гордея повече с това, че познавам И честни хора, макар към името им да няма добавени карантии.

# 18
  • София
  • Мнения: 7 997
Разширяваш социалната си мрежа и искаш да те запознаем с още някой ли?

# 19
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Познавам, ама не знам те дали ме познаваха  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 2 457
Верно, ква тема Joy

# 21
  • някъде
  • Мнения: 979
Гасиму,не е честно!В нашия малкия град няма известни престъпници Crossing Arms

# 22
  • Мнения: 17 546
Ти наистина си ВР...
Все е имало тъпи теми, ама тази цепи мрака!

# 23
  • София
  • Мнения: 2 623
Отбележете си я за номинациите в края на годината  Mr. Green

# 24
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Е, какво толкова я "накацахте"? Клюкарска си е темата, пикантерии да споделим, нищо чак толкова невиждано не е.

По въпроса: Не, не познавам- нито известни, нито неизвестни. За моя радост, надявам се.

# 25
  • Мнения: 328
да
неизвестни престъпници. Confused

# 26
  • Мнения: 1 100
Защо да е тъпа темата, ще свърши добра работа на МВР. Вие само пишете, споделяйте! Joy

# 27
  • в рока
  • Мнения: 1 119
Познавам известни в нашия регион.

# 28
  • Мнения: 64
Познавам! И? Simple Smile

# 29
  • София
  • Мнения: 62 595
а какво точно означава питането? Дали познаваме лично (демек, яли пили на една маса), дали сме ги виждали по улиците или какво?

Хич не ща  и да познавам! Предпочитам да живея като малкия човек с малката си правда.

# 30
  • Варна
  • Мнения: 1 795
Познавах няколко неизвестни и се радвам, че са далеч от мен.  Tired Между другото от МВР си ги знаеха, даже бяха малко нещо дружки, та нямат нужда от моето посредничество.

# 31
  • Мнения: 654
Ако ви кажа,после трябва да ви  #2gunfire
Къде да ви търся?
Известни,колко да са известни newsm78
На местно,на областно или държавно ниво?

# 32
  • Мнения: 4 785
А може и да спим в едно легло с някой от тях  Mr. Green

пп - темата цепи мрака, но има потенциал  bowuu Мяу!

# 33
  • Мнения: X
Познавах, ама някои умряха, другите станаха преуспели честни бизнесмени.  Mr. Green

Темата вярно цепи мрака.  Joy

# 34
  • Варна
  • Мнения: 1 795
Мяу, хайде кажи ни с кого спиш. Крайно време е.

# 35
  • Мнения: 96
Между другото от МВР си ги знаеха, даже бяха малко нещо дружки, та нямат нужда от моето посредничество.
PeaceНай-организираната и експедитивна полицейска акция,на която съм ставала свидетел бе,когато някакъв заблуден човек направи грешката да открадне колата на известен бургаски "бизнесмен".

Колкото е по-малък един град,толкова повече нараства вероятността да познаваш такива индивиди.Това е един от големите плюсове на София-лесно е да поддържаш контакти само с хора,които ти допадат,и да си нямаш и идея за организираната престъпност.

# 36
  • Мнения: 4 785
Мяу, хайде кажи ни с кого спиш. Крайно време е.

Е, аз ако си кажа всичко ще ви стана тотално безинтересна...  Flutter

# 37
  • Варна
  • Мнения: 1 795
Тюх. Ще ни държиш в напрежение значи. Кажи поне има ли си зеленчуков прякор?

# 38
  • Мнения: 4 785
Тюх. Ще ни държиш в напрежение значи. Кажи поне има ли си зеленчуков прякор?

А, не, мен ми е под нивото да съм с някой от тия със зеленчуковите прякори - те са дребни риби  Crossing Arms По-внушителен прякор => по-голяма кола. Голяма кола = весела къща  Mr. Green

пп - горните уравнения са, за да няма спекулации после, че съм някоя руса мутреса. Не съм. Тъмнокоса съм...

# 39
  • Варна
  • Мнения: 1 795
А, успокоих се. Значи няма опасност да те видим просната на пода с белезници на гърба.  Grinning

# 40
  • Мнения: 4 785
Абе няма гаранция за тия неща  Mr. Green

# 41
  • Мнения: 4 569
Какъв е смисъла на темата?  Rolling Eyes

# 42
  • Мнения: 2 448
Какъв е критерия за "известен" престъпник? Защото повечето от изброените в първия пост дори не съм ги чувала. Значи аз не съм критерий за известност и когото и да познавам не знам известен ли е или неизвестен.

# 43
  • Мнения: 3 827
известни са имената , а и бяха дадени като пример ...не знаеш кой е Тодор Батков ?

# 44
  • Мнения: 2 448
известни са имената , а и бяха дадени като пример ...не знаеш кой е Тодор Батков ?
Само него знам, останалите нищо не ми говорят. За това питам какъв е критерия за известност на престъпник.

# 45
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Важно е не толкова кого познаваш, а дали ще иска да ти свърши черната работа, ако се наложи.

# 46
  • Мнения: 4 785
Да му циркулира името в медийното пространство...най-малкото. Предполагам само. Иначе си има определени среди - там кръгът на "известните" е значително по-широк.

# 47
  • София
  • Мнения: 62 595
на мен темата ми заприлича на пореднатаа от цикъла "да си покажем...(мъжа, децата, хола, вилата, тоалетната, маникюра...). Само това нямахме - "да си покаажем познанствата с известни престъпници".  Joy

# 48
  • Мнения: 3 827
тук не е за теб , Андариел , не се отклонявй от всекидневното циклене по едни и същи теми ...

# 49
  • Мнения: 10
Ами който има - да показва, който няма - да ръси тъпи коментари. #Crazy

# 50
  • Мнения: 17 546
Не е хубаво да "вдигаме костите" на покойниците...

# 51
  • София
  • Мнения: 62 595
тук не е за теб , Андариел , не се отклонявй от всекидневното циклене по едни и същи теми ...

Ти нещо много лично го прие? Хайде, изброяваай кого познаваш, че да се поФалиш!

Аааа, сетих се, бе! Това е нов клуб, от висока класа - на тези, които познават известни престъпници! Сори, отивам си, аз съм обикновен човек с малката правда.   tiptoe

Последна редакция: чт, 02 фев 2012, 14:18 от Andariel

# 52
  • Мнения: 230
Какво значи престъпник????.....Мен в България това ми е много завоалирано понятие newsm78

# 53
  • Мнения: 1 310
Много се увличате в спама - пишете, колкото да се намирате на работа. Който няма какво да сподели по темата моля да не я засира. Благодаря!


Познавам Пилето, Доктора, Зъболекаря, Куцата Лота, Поразяващата ръка и Синовете на Великата мечка.
И сега какво?

# 54
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 694
Да част от нашите депутати   и доста други от правителството. Joy Joy JoyСкрити,лимон-ки им казват hahaha hahaha
Аз ги познавам ,ама те мене не.  Mr. Green

Последна редакция: чт, 02 фев 2012, 14:46 от Syn

# 55
  • Мнения: 1 908

Познавам Пилето, Доктора, Зъболекаря, Куцата Лота, Поразяващата ръка и Синовете на Великата мечка.
И сега какво?
Пропусна Олд Файърхенд и Инчу Чуна - или тях не ги знаеш  Naughty

# 56
  • Мнения: 4 785
Айде, наредиха се завистничките дето ни познават такива хора, ни спят с тях.... Crossing Arms Да не им обръщаме внимание и да продължим с отчета  Heart Eyes

# 57
  • Мнения: 230
Следейки логиката на горните въжделения,стигам до извода,че и Аз-съм....следователно съм такава....Ми познавам и те са много

# 58
  • Мнения: 4 916
Важно е не толкова кого познаваш, а дали ще иска да ти свърши черната работа, ако се наложи.

Така е. Понеже "аз го познавам, ама той не иска да свърши работата" не върши работа. Такива, с които съфорумката Х се е разминала на вратата на асансьора, не важат.




Някой призна ли си вече, че е известен престъпник?

# 59
  • Мнения: 11
Ал Капоне, бяхме дружки в затвора, тия http://bikinizine.blogspot.com/2009/03/12.html всичките са ми близки познати.
Каква тема... Tired newsm78

# 60
  • София
  • Мнения: 62 595

Познавам Пилето, Доктора, Зъболекаря, Куцата Лота, Поразяващата ръка и Синовете на Великата мечка.
И сега какво?
Пропусна Олд Файърхенд и Инчу Чуна - или тях не ги знаеш  Naughty

и нивото на река Дунав в сантиметри, шоншожмьо

# 61
  • Мнения: 4 916
Аз съм Инч Хай - частен детектив, дебна под прикритие в темата.

# 62
  • Мнения: 2 457
Много се увличате в спама - пишете, колкото да се намирате на работа. Който няма какво да сподели по темата моля да не я засира. Благодаря!


Познавам Пилето, Доктора, Зъболекаря, Куцата Лота, Поразяващата ръка и Синовете на Великата мечка.
И сега какво?
Joy hahaha hahaha

# 63
  • Мнения: 1 310

Познавам Пилето, Доктора, Зъболекаря, Куцата Лота, Поразяващата ръка и Синовете на Великата мечка.
И сега какво?
Пропусна Олд Файърхенд и Инчу Чуна - или тях не ги знаеш  Naughty
Embarassed


Познавам Пилето, Доктора, Зъболекаря, Куцата Лота, Поразяващата ръка и Синовете на Великата мечка.
И сега какво?
Пропусна Олд Файърхенд и Инчу Чуна - или тях не ги знаеш  Naughty

и нивото на река Дунав в сантиметри, шоншожмьо
Joy

# 64
  • Мнения: 3 827

а ти на какво се смееш ?
неуморно обсъждаща познатите си  Joy Joy

# 65
  • Мнения: 2 457

а ти на какво се смееш ?
неуморно обсъждаща познатите си  Joy Joy
Моля? Някъде имена да съм споменавала?
Виж Пипи как изпорти нейните познати Rolling Eyes

# 66
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Да, познавам... един където го взривиха в джипа, един дет' го разтреляха показно на едно кръстовище,  един който го взривиха в асансьора и един, който го отровиха... от снимки  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт