Познавате ли "известни" престъпници?

  • 4 169
  • 66
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 1 795
Познавах няколко неизвестни и се радвам, че са далеч от мен.  Tired Между другото от МВР си ги знаеха, даже бяха малко нещо дружки, та нямат нужда от моето посредничество.

# 31
  • Мнения: 654
Ако ви кажа,после трябва да ви  #2gunfire
Къде да ви търся?
Известни,колко да са известни newsm78
На местно,на областно или държавно ниво?

# 32
  • Мнения: 4 785
А може и да спим в едно легло с някой от тях  Mr. Green

пп - темата цепи мрака, но има потенциал  bowuu Мяу!

# 33
  • Мнения: X
Познавах, ама някои умряха, другите станаха преуспели честни бизнесмени.  Mr. Green

Темата вярно цепи мрака.  Joy

# 34
  • Варна
  • Мнения: 1 795
Мяу, хайде кажи ни с кого спиш. Крайно време е.

# 35
  • Мнения: 96
Между другото от МВР си ги знаеха, даже бяха малко нещо дружки, та нямат нужда от моето посредничество.
PeaceНай-организираната и експедитивна полицейска акция,на която съм ставала свидетел бе,когато някакъв заблуден човек направи грешката да открадне колата на известен бургаски "бизнесмен".

Колкото е по-малък един град,толкова повече нараства вероятността да познаваш такива индивиди.Това е един от големите плюсове на София-лесно е да поддържаш контакти само с хора,които ти допадат,и да си нямаш и идея за организираната престъпност.

# 36
  • Мнения: 4 785
Мяу, хайде кажи ни с кого спиш. Крайно време е.

Е, аз ако си кажа всичко ще ви стана тотално безинтересна...  Flutter

# 37
  • Варна
  • Мнения: 1 795
Тюх. Ще ни държиш в напрежение значи. Кажи поне има ли си зеленчуков прякор?

# 38
  • Мнения: 4 785
Тюх. Ще ни държиш в напрежение значи. Кажи поне има ли си зеленчуков прякор?

А, не, мен ми е под нивото да съм с някой от тия със зеленчуковите прякори - те са дребни риби  Crossing Arms По-внушителен прякор => по-голяма кола. Голяма кола = весела къща  Mr. Green

пп - горните уравнения са, за да няма спекулации после, че съм някоя руса мутреса. Не съм. Тъмнокоса съм...

# 39
  • Варна
  • Мнения: 1 795
А, успокоих се. Значи няма опасност да те видим просната на пода с белезници на гърба.  Grinning

# 40
  • Мнения: 4 785
Абе няма гаранция за тия неща  Mr. Green

# 41
  • Мнения: 4 569
Какъв е смисъла на темата?  Rolling Eyes

# 42
  • Мнения: 2 448
Какъв е критерия за "известен" престъпник? Защото повечето от изброените в първия пост дори не съм ги чувала. Значи аз не съм критерий за известност и когото и да познавам не знам известен ли е или неизвестен.

# 43
  • Мнения: 3 827
известни са имената , а и бяха дадени като пример ...не знаеш кой е Тодор Батков ?

# 44
  • Мнения: 2 448
известни са имената , а и бяха дадени като пример ...не знаеш кой е Тодор Батков ?
Само него знам, останалите нищо не ми говорят. За това питам какъв е критерия за известност на престъпник.

Общи условия

Активация на акаунт