Ще имам близнаци! Тема с продължение....23!

  • 44 898
  • 789
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 803
и моите се родиха с 400 грама разлика, а няколко седмици преди раждането бяха почти еднакви.

# 16
  • Малта
  • Мнения: 1 126
 .... а и до колкото знам, килограмите определени от УЗ-то не са точно това което излиза на карая  Peace

Кафенцето може да сподели имаше ли разлика от УЗ мерки и измерените бебета на кантара ?!?

и на мен ми е интересно, в момента сме към 2250 момчето и 2200 момичето ...

А пък току що ми излезна и ПКК и хемоглобина много висок пък сега 134 ??? това дали е проблем или е само добре за бебетата ... нали той отговаря за достигането на хранителни вещества до тях !!!

# 17
  • Мнения: 98
Medimed при теб вече се вижда финала, дано времето до тогава да мине много, много приятно newsm10 newsm10 newsm03

# 18
  • Мнения: 2 483
medimed, не мога да кажа нищо конкретно, тъй като последния ми УЗ с качествен апарат и задапаратно устройство беше 1 месец без 3 дни преди раждането...  ooooh! Crazy

# 19
  • Мнения: 283
При мен имаше доста голяма разлика. Последния ултразвук беше 3 седмици преди раждането и по спомени казвам, имаше два резултата според различни формули. Едната ги даваше 2200 и 2300, другата 2600 и 2700, а се родиха 3 седмици по-късно 2290 и 2340. В последните седмици е доста трудно да ги измерят точно, така че не това е най-важното  Peace

# 20
  • Мнения: 55
При моите близначки също има голяма разлика. Току що се върнах от ФМ и мерките са им 949гр и 1069гр .За 28 г.с . мисля ,че е добре !По важното е ,че всичко е ок и се хранят нормално според доплера. Grinning.Тази разлика ме притеснява, но вярвам на докторката и мисля ,че всичко ще е наред Praynig

# 21
  • Мнения: 1 765
Нашите последния път бяха 964гр и 996гр, съответно за момиченцето и момченцето. Днес от 9.30ч имам час при д-р Сигридов и ще видим колко са пораснали за 3 седмици точно (бях в навършени 27г.с.) Simple Smile

# 22
  • Мнения: 185
Добро утро  Simple Smile. Ние вече не сме 3 в 1 и от вчера сме си в къщи!!! Минавам на бързо, да споделя как и що сме.
Имах насрочено планово секцио за понеделник на обяд, но бебоците решиха да излизат от предната вечер и ми изтекоха водите, дори се оказа че и някакво разкритие имам....всъщност пак се родиха на тази дата, но с малко избързване от тяхна страна. И така в ранни зори на 30-и януари се появиха Мия и Виктор, абсолютно здрави и прекрасни бебета  Laughing. И двамата са по 48 см., тя 2700 кг., а той е малко по-слабичък 2250 кг., но за сметка на това е със страшен хъс и е много жилав! Още не вярвам какво и как се случи, но те са невероятни и уникални и..... нямам думи, а нещото от което съм много щастлива е, че са здрави и всичко с тях е наред!
Престоя ми в болницата също си беше едно приятно преживяване....медимед, миличка не остана и при тебе, дръж още мъничко и ти пожелавам и ти да стигнеш до там.
И така момичета...сега се нагаждаме и си свикваме, надявам се скоро да се появя пак с все така положителни новини!!!
На всички ви стискам палци и благодаря за куража последните седмици Hug

# 23
  • Пазарджик
  • Мнения: 368
ЕМКА ЧЕСТИТО! Да са ти живи и здрави Мия и Виктор, да растат умни и щастливи, за радост на родителите си Hug

# 24
  • Мнения: 55
Емка    Честити бебчета !!!Да са живи и здрави и много да радват мама и тате  bouquet

# 25
  • София
  • Мнения: 12 231
При моите близначки също има голяма разлика. Току що се върнах от ФМ и мерките са им 949гр и 1069гр .За 28 г.с . мисля ,че е добре !По важното е ,че всичко е ок и се хранят нормално според доплера. Grinning.Тази разлика ме притеснява, но вярвам на докторката и мисля ,че всичко ще е наред Praynig
  Всъщност процентната разлика в момента е едва 11-12 процента, което звучи дори много по-добре от предишният път. Ако правилно си спомням беше хубаво да е под 20 процента, а предният път беше около 20 процента.
  Емка Честити бебчета  Hug

# 26
  • Мнения: 98
Емка честито ти рожбички!!!!!!!! newsm10 newsm10 newsm10 Да са живи и здрави,нека изпълват живота ви само с положителни емоции! Наслаждавай се на прекрасните мигове с тях! newsm51

# 27
  • Варна
  • Мнения: 686
Емка, честити ти рожби! Да растат здрави, усмихнати и щастливи деца!

# 28
  • София
  • Мнения: 6 142
Емка, честито! Да са живи и здрави Мия и Виктор, щастливо детство им желая! На теб бързо възстановяване!   bouquet

# 29
  • Мнения: 1 765
Момичета, малко ми е притеснено. И двете бебета се развиват добре, вече са около 1,5кг (момиченцето е около 1,4кг, а момченцето е 1,5 кг; 116гр разлика имат точно), но от вчера съм на терапия. За 2 дни инжекции за дробчетата и антибиотик и 5 дни индометацин. Вчера правих теста за преждевременно раждане и е положителен. В най- слабата фаза съм. По преценка на д-р Сигридов оставам в София, за което нямахме никакви планове. Радвам се, че има къде да остана. Иначе хем съм спокойна, хем ми е тъжно.
В Бургас всичко ми е купено за бебетата, което ме радва. Преди няколко дни и дрешки бях прала. Има още няколко неща, но мога да разчитам на мъжа ми. Надявам се да задържим положението, на време открихме пропускането на единия мехур. Доктор Сигридов каза, че следващите 2 седмици са решаващи. Отделно шийката ми се е скъсила с 1 см и вече е 2см някъде.
Много им е тясно вече, анатомията ми е такава, че трудно бих износила бебе над 3,200-3,300, а скоро достигам предела.
Стискайте палци да ги удържим повече, най- добре им е в мама на топло.

Последна редакция: нд, 05 фев 2012, 12:58 от anichka.bs

Общи условия

Активация на акаунт