Жената Лъв - 61-ва тема!

  • 22 497
  • 739
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 6 210
Леле, забравих да ви почерпя - Софи има РД днес, става на цели две годинки  Heart Eyes!


# 706
  • Варна
  • Мнения: 2 082
Рейче, много сте готини  Heart Eyes.
Вени, да е много здрава, палава и весела малката бърборанка!

И аз качих снимки.

# 707
  • Мнения: 11 412
Вени, много весело детство на Софи   bouquet
Леле, леле колко бързо минава времето. Помня когато сестра ти беше бременна и ние стискахме палци да и свърши безпроблемно бременността, че и като се роди и станахме виртуални лели  Crazy, сякаш беше вчера  Blush

Ох, уча с 2-ри клас и направо ми иде да скоча от 5-ят етаж  Crazy

# 708
  • Мнения: 1 156
Вени, честито на Софи.
Как е новото бач, разучи ли кафе машината.

# 709
  • София
  • Мнения: 6 210
Мерси, момичета  Hug! Реа, и аз си мислех същото - времето лети много бързо  ooooh!.
Гери, поразучих я. Тя е някакъв професионален модел, по-старичък, обаче има триста копчета - в зависимост дали слагаш кафе на зърна или мляно, в зависимост от чашката - голяма или малка. Абе за няколко дни намерих нова охранителна фирма на много по-изгодна цена, проучих кога изтичат едни важни договори, ходих до кредитния инспектор в банката и само кафе машината ме затрудни  hahaha!

# 710
  • Мнения: 156
Еееее, Вени, да ви е жива и здрава Софи!  Hug
Ели, честити ви кутрета!
Уиш, бързо да се оправя Пламъчето Praynig Оф, още не мога да се отърся от този кошмар #Crazy

# 711
  • Мнения: 76
Благодаря на всички за поздравленията а кученцата са станали цели 5  Laughing за бели не знам може би са още съвсем мънички, на няколко часа, а и аз не се притеснявам като не съм си в нас  Laughing пък и майката на приятеля ми вика, че не бивало да се доближавам до тях и да ги бутам заради бебо та само виртуално им се радвам

# 712
  • Мнения: 2 274
Вени, да ви е жива и здрава малката бубка и много да ви радва   bouquet!

# 713
  • Мнения: 76
Вени честито и от мен   bouquet малко съм разсеяна днес та за малко да не те поздравя. Поправям се веднага да ти е жива и здрава и много да те радва.

# 714
  • София
  • Мнения: 6 210
Благодаря ви, момичета  Hug!

# 715
# 716
  • Мнения: 1 156
Леле, Вени, ма то голяма красота това Софи бе... Да ви е жива и здрава
Браво на теб за кафе машината. Аз с такива вещи до като не се нараня , не ги разучавам. Намерих ѝ цаката миналата  седмица, след като цедката изби и ми изгори ръката..от тогава си я познавам, гадта мръсна.
Днес имах доста успешен професионален ден, много съм щастлива
Лека ви нощ, мацки

# 717
  • ПЛОВДИВ
  • Мнения: 209
Добра вечер, мацки  Hug е днес като за първи ден си имах доста работа в офиса, но макар и да съм капнала съм доволна а и си видях ММ макар и за малко съм щастлива даже.  Crazy
Вени, да ти е жива и здрава малката кукличка, щастливо детство и много да те радва!   bouquet Hug
Всички лъвички и техните дечица бързичко да оздравяват  Hug babydust7

# 718
  • Мнения: 38
Приемате ли нови лъвици, за протокола, на 08 08 слънцето изгрява, само и единствено да ме поздрави за рожденният ми ден.  Mr. Green Mr. Green

# 719
  • Пловдив
  • Мнения: 5 027
Вени, живо и здраво да ти е малкото Софи!
Много е сладка!  Heart Eyes

tucka, добре дошла при нас!  Hug

ПП: хлапетата вчера направиха първата си самостоятелна баница...пуснах снимки във фейса, който иска да гледа... Flutter Докарах го комунизЪма, ей... Laughing

Общи условия

Активация на акаунт