Оракулските карти на Мадам Ленорман Тема9

  • 32 167
  • 756
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 0
Здравейте, момичета! Помогнете в тълкуването на тази наредба.
Въпросът е за жена М. - какво да очаква в работата и какво да предприеме?



Маринче мисля си че скоро ще получи новина свързана с пътуване ,вероятно е работа на друго място, и трябва да реши,според мен 35 в дом 35 си е добра поличба за работа.Очертават се проблеми и притеснения и избор който да направи.Мисля си че зад тези неща стои мъж свързан с работата.Мисля си че това е стара връзка прекъсната,на нея и се иска ,очаква нещо да се случи отново,но освен среща ,флирт за нещо повече не вярвам да се случи 9- 24,-21-6 11   8-23 14, мисля си даже че за в момента са приятели, но скоро може да прекратят и това приятелство 18-10-11- 20 , а и 7 е в дом 25  което си е друга жена,мисля си че това и доста сериозен проблем за нея,  има нещо което все още не знае,но ще разбере,някаква тайна.Като краен отговор ще работи някъде на път стига да може да се справи сама със собствените си терзания и да погледне напред,да преодолее миналото и да не очаква нищо от този мъж.Дано да не съм объркала нещата и да съм ти била полезна.Моля те кажи ми как са нещата за да знам Hug

# 751
  • Мнения: 42
 МАРИНА- за М.- трябва да бъде едновремено твърда,отговорна,уверена,смела-все мъжки качества,заради мечката в дома и,защото при нея вероятно се вижда мекошавост-заради дамата и ''женските''карти пред нея. не мога да кажа но със сигурност дали е очаква ново предложение,или сега има пред нея и друг път, пиши ако занеш,зада си изасня и аз картите 22-21-29,но понеже се намира в дом 27-очаква е вест,документ. сложно ще и се вижда ставащото на една страна сантимент на друга просперитет...

# 752
# 753
  • Мнения: 0
1.Напиши името на човек от срещуположния пол.
2.Кой е любимия ти цвят от тези – Жълт,черен,зелен,син или червен
3.Първият ти инициал: А-P,Л-Р,С-Я
4.Месецът ти на раждане
5 .Кой цвят харесваш повече-черен или бял
6.Напиши името на човек от същия пол като теб
7.Любимото ти число
8.Калифорния или Флорида
9.Кое харесваш повече: Езерото или океанът
10.Напиши желание.

Отговорите:

1.Това е името на човека,в който си истински влюбен.
2.Ако си избрал:
Червено – Ти си жив и изпълнен с любов.
Черен – Ти си скромен и агресивен.
Зелен – Твоята душа е щастлива и излъчваш спокойствие.
Син – Ти си човек със спонтанен характер.
Жълт – Ти си щастлив човек и даваш добри съвети на другите хора.
3.Ако инициалът ти е:
А-Р – Имаш много приятели и любов в живота
Л-Р – Опитваш се да се насладиш на живота и любовта ти скоро ще
разцъфне.
С-Я – Обичаш да помагаш и бъдещето ти изглежда добро.
4.Ако си роден през:
Януари-Март – Годината ще е много добра и ще разбереш, че си се
влюбил в този, който не си очаквал.
Април-Юни – Ще имаш силна връзка, но тя няма да трае дълго.
Юли-Септември – Ще имаш незабравима година с много промени.
Октомври-Декември – Годината няма да е от най-добрите, но ще
откриеш сродна душа.
5.Ако избереш:
Черно – Живота ти ще тръгне в различна посока, ще има много
промени и ще се радваш на тях.
Бяло – Ще намериш приятел, който ще ти се доверява и ще
направи всичко това, но може и да не го разбереш.
6.Това е най-добрият ти приятел.
7.Това е броят на близките ти приятели, които ще имаш в живота.
8.Ако избереш:
Калифорния – Обичаш приключенията.
Флорида – Романтична душа си.
9.Ако избереш:
Езерото – Верен си на приятелите и си малко резервиран.
Океан – Ти си спонтанен и обичаш местата с много хора.
10.Желанието ти ще се сбъдне, ако пуснештова в друг форум до 1 час!!!

   

# 754
  • Мнения: 0
Здравейте на всички Simple Smile Аз съм съвсем новичка във форума, но често ви чета. Преди няколко години си купих карти на Мадам Ленорман, но не съм гледала на тях. От скоро започнах, тъй като една разтърсваща любов ме държи в неведение постоянно. Проблемът е, че смятам, че не ги тълкувам правилно, по точно, тълкувам ги както на мен ми се иска да бъде Simple Smile Затова ви моля да ми кажете според вас какво означават току що изтеглените ми карти на въпроса: Всичко наред ли е между нас и ще ми се обади ли скоро? Паднаха ми се:
14-лисица, 22-пътища, 20-градина, 9-букет, 1-конник

# 755
  • Мнения: 0
Много добре Simple Smile Радвам се, че имате интерес към тази част Simple Smile А пък ако има и необвързани тук още повече ще се зарадвам  Laughing Майтапа настрана. Видях теми и за Таро, сега и за картите на мадам Ленорман. Моето предложение е да се направи форум (или сайт) само с такава насоченост, в който всеки ще може да споделя мнения. Има много гадания в Интернет, които ако се съберат в един форум мисля че ще бъде много добре.

# 756
  • Мнения: 75
Здравейте момичета  Hug отдавна не съм влизала.. колко много неща сте изписали само   bouquet Аз съм в чужбина и картите ми останаха в БГ  Sad Може ли някоя да ми метне едни за този месец  baby_neutral Иначе си ви следя
 Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт