Пепел от Рози по БТВ- 3

  • 57 838
  • 783
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 879
Хайде и аз да се цопна в темичката! newsm39 newsm81
Момичета,вашата компания е изключително приятна за мен lovekiss
И на мен ми харесва как изпълнява ролята си Енгин Аккюрек,но не бих си изгубила съня заради него,като визия на мъж.Секси излъчване има,особено с тази коса на едри вълни - цяло предизвикателството е да си представиш как заравяш пръсти в тях,но..... определено не е мой тип!
така,че ... отпадам от списъка на мераклийките по КеримчО Joy Joy Joy

# 17
  • ?
  • Мнения: 10
Иначе и аз все повече харесвам КеримчО! Mr. Green Blush

Конкуренцията намалява с 1, харесва ми в ролята, но не е моят тип мъж.  Grinning

И на мен не ми е тип, обаче много ми харесва.  Много е различен и затова още повече ми харесва. Извън стандарта както се казва.


 newsm10 И аз съм в същото положение  ooooh!


Благодаря на авторката за новата тема!  newsm51
Благодаря и за завършека на предишната тема!  smile3525

# 18
  • Мнения: 0
Някоя от вас гледала ли е финала?

# 19
  • Мнения: 22 867

........така,че ... отпадам от списъка на мераклийките по КеримчО Joy Joy Joy

di-ni,
Скрит текст:
виж, по този от аватара ти съм си загубила акъла.... Embarassed

# 20
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Не харесвам Керим като тип.  Mr. Green Хайде и от мен го отървахте.
По скоро ми харесват визуално мъже като Селим и Бейлюл от Забраненият Плод.

# 21
  • Мнения: 1 107
Аз това се чудех newsm78 толкова ли лошо падна, че ще куца сумати серии. А тя милата наистина си навехнала крака.
И аз не съм от фенките на Енгин, но като Керим ми харесва все повече. В началото "бях хвърлила око" на Ердоан, но сега заради героя му ли, заради друго ли..., хич не ми се струва симпатичен младежа Sick
Скрит текст:
Май той ще разкаже играта на чичо си. Подъл и интересчия, досущ като него Peace

П.С. Нямам нищо против скрития текст, напротив, апелирам към използването му. Дразнещо е, когато някой си, дошъл от нищото, непрочел нито едно мнение в темата, с най-голямото си нахалство идва и изстрелва, че ще убият някой. Най-малкото е неуважение към останалите участници в темата. Нека се четем и уважаваме Peace
Някоя от вас гледала ли е финала?
Ето още един пример, че не се четем... Колко пъти се написа, че филма все още се снима ooooh! За нас редовно четящите е супер досадно да виждаме едни и същи въпроси на всяка втора страница, вместо да четем хубавия разбор на образите, които правят момичетата.
Нищо лично към никой, но наистина нека се четем Peace

# 22
  • Мнения: 0
Запис, да не ви изпусна Wink . Керим също не е мой тип (не харесвам дългокоси мъже), все пак няма как да не забележа изключителните му физически качества, а и професионализма му като актьор.

# 23
  • Мнения: 3 246
  Simple Smile и аз да се присъединя - не ме хваща сън, гледам сериите в youtube и съм очарована. А по темата за мъжете Wink - аз съм от фенките на Керим Embarassed - има страхотни очи, изразителни и живи... толкова страстен поглед  Mr. Green. Вурал също много ми допада  Wink

# 24
  • Мнения: 1 117
Хайде да ни е честита новата темичка.  Heart Eyes И аз отпадам от списъка на мераклийките по КеримчО.  Joy Не ми харесва особено. Най-много ми допада Вурал.  Heart Eyes А също и Ердоан, и Селим.  Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 0
Здравейте! Чета темите от няколко дни и ми се прииска и аз да се присъединя към хубавата компания тук. Hug

Сериала много ми харесва, невероятен е, всичко е перфектно от...до.

Да си кажа мнението за героите и аз. Фатмагюл много ми харесва, красива и нежна, но и много силна. Берен чудесно пресъздава ролята. Аз по принцип я харесвам оше от Забраненият плод.
Керим - какво да кажа, голям красавец, честно и добро момче, но стана жертва на онези, да не кажа какви, Яшаран. Чудесна двойка са двамата с Фатма.
Рахми - голям сладур, с добра душа, но тази Мукадес не знам как я търпи. Тя даже на мен ми бърка в здравето...
Яшаран ще говоря за тях общо, защото за мен са всички еднакви(с изключение на Перихан) - това са безчувствени хора, за които всичко и всички могат да се купят с пари.
Мерием я знам още от Брак с чужденец, където направо съм плакала от смях. Та тя е много добра жена, грижовна, всеотдайна, като майка за Керим.

Скрит текст:
Само да попитам Вурал защо умира и от какво? И кога започва да се заражда любовта между Керим и Фатмагюл?

# 26
# 27
  • Мнения: 22 867
  Simple Smile и аз да се присъединя - не ме хваща сън, гледам сериите в youtube и съм очарована. А по темата за мъжете Wink - аз съм от фенките на Керим Embarassed - има страхотни очи, изразителни и живи... толкова страстен поглед  Mr. Green.

Една усмивка за фенките на Енгин!  bouquet

# 28
  • Мнения: 2 116
Добре дошли на всички нови почитатели и фенове на сериала! welcome  friendship Hug 

Момичета, наближава 20:00 часа... Peace Laughing

Приятно гледане на епизодите и тази вечер! Hug

Скрит текст:

И малко занимавка, да не мислите за "щуротии"  newsm78 / Керимски... Joy Joy Joy  Wink
До по-късно... 55

# 29

Общи условия

Активация на акаунт