ЗАЧЕРВЯВАНЕ НА БУЗКИТЕ

  • 2 377
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 72
Здравейте
оказа се,че наистина е от претопляне.В къщи държим температура около 30градуса и като стана много студено навън аз започнах да го обличам повече,но не съобразявам че  не ходим  на вън...а вътре си е същото Simple Smile)))
Няма проблема вече
Благодаря и целувки Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 72
а да ви попитам с какво им мажете устата като излизате навън.Ние излязохме за секунди до колата само и устата веднага му се  сцепиха ooooh!

# 17
  • София
  • Мнения: 44 120
ужас, как 30 градуса???  то като излезете 30-40 градусова разлика си правите...
устата мажа с меден вазелин или  с крема против лошо време , който съм ползвала.

# 18
  • Мнения: 2 926
и аз ползвам меден вазелин

# 19
  • Мнения: 72
Благодаря
ще отида да купя,а темпратурата я намалихме на 25-26 градуса
 Heart Eyes

# 20
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Вземи си някакъв колд крем, аз ползвах за дъщеря ми Нахткерцен балсам на др. Тайс.

И намалете температурата на 20 градуса, вие сауна ли правите у вас, що ли?! Защо изнежвате детето?

# 21
  • Мнения: 1 262
За устните мога да похваля балсама на Себамед - много е добър. На моя син устните му се бяха излющили и точно за 2 дена му минаха с няколко мазания - много добър балсам и е за бебета.  Peace

# 22
  • Мнения: 21 275
Добре би било наистина,да се вземе 1 колд крем,иначе ние нашата  я мажем с ЮСЕРИН напоследък,че си дърпаше кожичките на устните и беше станало много зле,но с него е Ок.

# 23
  • Мнения: 3 932
Ползваm за бузките един креm на Авеен, mажа поне 30 mин. преди излизане (при нас това е причината).
 http://www.aveeno.ca/fr/products_details.asp?id=4315

Общи условия

Активация на акаунт