Монодиета - част 5

  • 26 377
  • 732
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 50

тук съм си, горе-долу моно, ама в тоя студ не мога да си направя хубаво меню
а и на килограми нищо не свалям, та си чакам намаляващата луна  Tired


оф и аз я чакам тая намаляваща луна
миналия път на нея свалих за един ден 1,5 кг
и после го задържах  Shocked

# 16
  • Мнения: 50
Кой ме вика!
Чикаго, верно готин виц за дупето на Бионсе.
Ама мойто си баш като на джей Ло. А нейното май е по-големшко.

големшко големшко ама Джей Ло е една от най-харесваните жени  newsm03 newsm03 newsm03

Калинчи ти на какво си тези дни?  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

# 17
  • Мнения: 309

тук съм си, горе-долу моно, ама в тоя студ не мога да си направя хубаво меню
а и на килограми нищо не свалям, та си чакам намаляващата луна  Tired


оф и аз я чакам тая намаляваща луна
миналия път на нея свалих за един ден 1,5 кг
и после го задържах  Shocked
тези дни съм в очакване на намаляващата луна!
И хапване!

Джей Ло за мен е НАЙ-Красивата жена, в едно с Чарлийз Терон.
И двете са прекрасни!

Тааааааа, чакам луната.

Я кажеже, кой си прави ден на цвеклото, колко изяде за деня и отслабна ли от цвеклото!
Вчера правих салата, отдавна не бях правила и установих, че ще правя един такъв ден.
Та се чудя дали се слабее от него!?


# 18
  • Мнения: 309
обърках цитата, ама вие ме разбрахте. Joy

# 19
  • Варна
  • Мнения: 3
за разлика от 90-дневната не били включени всички групи храни.


с това не съм съгласна........в 90-дневната се редуват 1. Белтъчини, 2. Бобови храни и варива,
3. Въглихидрати, 4. Плодове....аз лично в моето моно ям и 4-те групи......

днес съм на леща.....направих я като нормална леща,но без брашното и олиото......

# 20
  • Мнения: 50
Ден на цвекло съм правила, но преди няколко години Калинчи, тогава си го правих главно на сок и салата - 3 дни на цвекло свалих 2 кг.
Не се мерих тогава всеки ден и не мога да кажа от един ден как ще е  Sad

за разлика от 90-дневната не били включени всички групи храни.


с това не съм съгласна........в 90-дневната се редуват 1. Белтъчини, 2. Бобови храни и варива,
3. Въглихидрати, 4. Плодове....аз лично в моето моно ям и 4-те групи......

днес съм на леща.....направих я като нормална леща,но без брашното и олиото......

да да и аз това казвам

# 21
  • Мнения: 309
аз след тридневното лунуване, ще направя един ден и ще се отчета, за инфо.

# 22
  • Мнения: 2
ЕЕЕЕЕЕ БРАВА, страхотна тема, чудни картинки  newsm20, как сте момичета, аз  се теглих нямам минуси, но пък се чувствам добре. Днес ще бъда по-моно и по-малки количества.

# 23
  • Мнения: 61
Тук в сивата рокля, е не е фиданка, но в сравнение с преди си е супер, но в никакъв случай не е станала като Деми Мур например. Ако продължава може и да стане, но с тази кожа, която ще увисне ако иска да стане много слаба ще трябва и хирургическа намеса. Бях гледала по ТВ за един мъж, отслабнал към 200кг и после му изрязаха кожата, но да не говорим за това.


Аз обичам много цвекло. Била съм обаче на цвекло и моркови, а не само цвекло.

Иначе мъжът ми май започва да ревнува и затова не иска да съм слаба:)

Не ми харесва чак такова дупе, но на запад ги харесват. Ето това не мога да разбера, защото хората тук има изкривено мислене, където и да се огледаш има само слаби жени по корици и къде ли не, на запад не е така, там рекламите ги правят по-оформени и реални жени. На мен също са ми секси, но ако моето дупе е такова едва ли ще го показвам както те. Все едно. Важното е, да се чувстваш добре, но тази слаботия по едно време беше прекалила и на ми харесва.

# 24
  • Мнения: 266
След вчерашния воден ден не знам дали съм отслабнала  Mr. Green, но поне ми е по-леко и по-лесно се сгънах сутринта като си обувах обувките  hahaha

# 25
  • Мнения: 50
След вчерашния воден ден не знам дали съм отслабнала  Mr. Green, но поне ми е по-леко и по-лесно се сгънах сутринта като си обувах обувките  hahaha

 Hug Hug Hug Hug Hug Hug отслабнала ще си  Hug Hug Hug Hug Hug
ново мерене иде, хижи нема вече, стягай са
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 26
  • Мнения: 261
От тези кюфтаци корема ми свири вече 10 симфония на Моцарт,и се наливам с вода ама това за яденето през 4 до 6 часа в ден на месо не мога да го издържа- ще вкарам сега едно кюфте и ще го броя като следобедна закуска -няма начин иначе влизам пак в киреча.

# 27
  • Мнения: 1 163
Аз пък яко се прекарах с тая извара. Ей от години не бях я кусвала ама то голяма гадост бе  ooooh! ooooh! ooooh! и изядох някой друг сухар. Ще си седя гладна днеска ясно е. За утре месо вече нямам търпение.  Laughing Laughing Laughing На 07.02 май е луната поне на календара ми има пълнолуние празно това дали значи, че луната ще е празна и ние ще слабеем  newsm78 newsm78 newsm78

# 28
  • Мнения: 50
Аз пък яко се прекарах с тая извара. Ей от години не бях я кусвала ама то голяма гадост бе  ooooh! ooooh! ooooh! и изядох някой друг сухар. Ще си седя гладна днеска ясно е. За утре месо вече нямам търпение.  Laughing Laughing Laughing На 07.02 май е луната поне на календара ми има пълнолуние празно това дали значи, че луната ще е празна и ние ще слабеем  newsm78 newsm78 newsm78

даааааа ще слабеем яко тогава - пълнолуние е
начи да ви кажа аз с моите ясновидски способности предвиждам на всяка една от нас по 2 кг минус от лунуване това пълнолуние
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

qvili ми хапни си още едно, чак пък толкова айде сега, не мисля че ще се отрази на отслабването  Wink

# 29
  • Мнения: 266
начи да ви кажа аз с моите ясновидски способности предвиждам на всяка една от нас по 2 кг минус от лунуване това пълнолуние
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

от твойте уста в божиите уши  Praynig Praynig

Общи условия

Активация на акаунт