CV-та пишем безкрай, все ще ни вземат, знай!-тема No 18

  • 50 001
  • 752
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 349
Успех на всички!
  Hug

# 16
# 17
  • Мнения: 1 746
Искам да ви попитам - как се отнасяте към позиции, които нямат фиксирано възнаграждение, а са само на процент (т.е. възможно е да нямаш и 1 лев приход  Thinking )?
Аз не бих се хванала. По-добре минималната заплата и да е сигурна отколкото 1000 лв нереални.

Зависи и от естеството на работа. Поне да има основна минимална, е по-добре, но пак казвам зависи какво ще предлагаш да го кажем най-общо.

# 18
  • Мнения: 803
Благодаря за новата тема! И успех на всички!  newsm10

# 19
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Успех на всички

# 20
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287

Иначе боря го тоз английски. Проблема ми е да се пречупя да го говоря. Не по темата, но някоя от вас може ли да ме насочи към по-лесни разказчета в нета. Имам такива за ниво В1 и се спрявам без проблем, та да надградя, както се казва  Wink

Ето тук открих нещо

http://www.eslmonkeys.com/student/storyroom/storylist.php?cat=short%20story

# 21
  • Мнения: 157
Не търся работа, от другата страна съм, но ми е интересно да ви чета. И полезно.

# 22
  • Мнения: 1 446
Цитат
Цитат на: Естера в Пет., 03 Февр. 2012, 09:02
като ви чета напоследък няма похвалили се с нова работа


 Red Velvet счетоводители без английски не търсят ли ?

Днес как се предвижихте на работа в този сняг, аз понеже пътувам на няколко километра до работата днес не успях да тръгна с автомобила си ?

Aз не мисля,че в София беше толкова зле днес. Стигнах даже по-рано на работа, но пътувам с градски транспорт напоследък. Не мога да си причиня кола в момента. Сменям три транспорта, живея извън София.  Peace

Счетоводители без английски език аз лично не търся, не знам как е пазарът в момента по принцип.

Отновно позициите без заплащане, зависи...Предпочитам поне едни 300 лева да имаш основа. В момента съм на такава схема,и положителното е,че няма таван.

# 23
  • Мнения: 445
Успех на всички! Бързо намиране на предпочитаната работа!

# 24
  • Варна
  • Мнения: 777
+1  Peace

# 25
  • Мнения: 419
Относно автобиографията на моя познат  doh. Точно така съм направила - не съм довидяла и съм изпращала снимка на мястото за CV. Той кандидатства за различни длъжности. Давам за пример - отговарям на обява за началник склад - има стаж на такава работа 4 години. И аз като направя едно универсално CV, какво ги интересува хората, че е бил спедитор, стъклар, таксиметров шофьор и т.н. Даже по-лошо, може да приемат за несериозно, че е сменял толкова професии и то не с кой знае какъв авторитет. Според мен трябва за тази обява да наблегна на стажа му като началник склад и най-много да ги спомена другите. Като кандидатства за доставчик с личен автомобил, ще напиша за стажа, който има като доставчик, спедитор и таксиметров шофьор за да видят, че познава района и има опит. Тогава няма какво да споменавам за началник склад, стъклар и за работата му в БДЖ. Освен да направя една подробна автобиография и после за всяка длъжност за която кандидатства да я копирам на ново CV и да трия излишната информация.

# 26
  • Мнения: 55
Успех на всички!   bouquet

# 27
  • Мнения: 1 446
Зелен дух, само не оставяйте дупки в автобиографията, че прави лошо впечатление.

# 28
  • София
  • Мнения: 1 262
Успех на всички търсещи   bouquet

# 29
  • Мнения: 686
И аз при вас.

Общи условия

Активация на акаунт