Какво повече няма да купя - тема 2

  • 84 789
  • 751
  •   1
Отговори
# 615
  • Пловдив
  • Мнения: 108
.

Последна редакция: чт, 03 май 2012, 18:32 от Kaliopa02

# 616
  • Мнения: 2 774
Марката е важна, не от къде са купени, този сок и това зеле сигурно ги има из всички магазини  Laughing.

# 617
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 759
Марката е важна, не от къде са купени, този сок и това зеле сигурно ги има из всички магазини  Laughing.
И срокът на годност, а така също и начинът на съхранение. И сладолед има навсякъде, но само в Т-маркет съм попадала на развален и разтечен сладолед на клечка.

# 618
  • Мнения: 2 774
Извинявай, но това си е чисто заяждане  Tired
Какво значение има как се съхранява компот ли било, буркан зеле или сок  newsm78.
Срока на годност...при условие че се вторачваме четейки колко Е-та и видове гултамати има в даден продукт, дали не го проверяваме и него ?
Странно звучи да заклеймяваш цяла верига магазини заради един може би развален фризер- другия път се обърни към управителя   bouquet

# 619
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 759
Извинявай, но това си е чисто заяждане  Tired
Какво значение има как се съхранява компот ли било, буркан зеле или сок  newsm78.
Срока на годност...при условие че се вторачваме четейки колко Е-та и видове гултамати има в даден продукт, дали не го проверяваме и него ?
Странно звучи да заклеймяваш цяла верига магазини заради един може би развален фризер- другия път се обърни към управителя   bouquet

Не целя да се заяждам. Обърнах се към управителя, мислиш ли, че имаше някаква реакция? Не съм за 3те лева, а за отношението, дори не ми беше отговорено на ПИСМЕНАТА жалба. Има значение как се съхранява и най-вече дали не се пренаписват сроковете на годност - примери много. Веригата не я харесвам по принцип, мръсно, разхвърляно, имам позната, която е работила там, мизерията е пълна. Голяма част от това какво се продава в магазина и какво е качеството му, зависи от управителя и отношението му към клиента и от политиката на веригата като цяло. Има вериги, които изтеглят продукти с изтекъл срок и не пренабиват срокове на годност и такива, които го правят очевадно. Това е!

# 620
  • Мнения: 3 042
Извинявай, но това си е чисто заяждане  Tired
Какво значение има как се съхранява компот ли било, буркан зеле или сок  newsm78.
Срока на годност...при условие че се вторачваме четейки колко Е-та и видове гултамати има в даден продукт, дали не го проверяваме и него ?
Странно звучи да заклеймяваш цяла верига магазини заради един може би развален фризер- другия път се обърни към управителя   bouquet

Не целя да се заяждам. Обърнах се към управителя, мислиш ли, че имаше някаква реакция? Не съм за 3те лева, а за отношението, дори не ми беше отговорено на ПИСМЕНАТА жалба. Има значение как се съхранява и най-вече дали не се пренаписват сроковете на годност - примери много. Веригата не я харесвам по принцип, мръсно, разхвърляно, имам позната, която е работила там, мизерията е пълна. Голяма част от това какво се продава в магазина и какво е качеството му, зависи от управителя и отношението му към клиента и от политиката на веригата като цяло. Има вериги, които изтеглят продукти с изтекъл срок и не пренабиват срокове на годност и такива, които го правят очевадно. Това е!

моля да кажеш коя е веригата, че нещо съм изпуснала началото на дискусията...

# 621
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 759
Става въпрос за Т-маркет. Но това си е мое мнение, на някой може да му харесва. Аз не пазарувам от тях нищо вече. Там, където живея е пълно с магазини на големи вериги - Триумф, Кауфланд, Карфур, Лидл, Метро, Била, предпочитам тях.

# 622
  • Мнения: 527
На мен от Т маркет и подарък да ми дават нещо НЯМА да го взема. Два-три пъти съм пазарувала от там и винаги е имало проблем. Отвратителен магазин и управление! Sick

# 623
  • Мнения: 2 134
На мен от Т маркет и подарък да ми дават нещо НЯМА да го взема. Два-три пъти съм пазарувала от там и винаги е имало проблем. Отвратителен магазин и управление! Sick
+1  Peace Същото е положението и с "Европа" - разтичащи се продукти
и вмирисани меса и колбаси.Игнор  Stop:

# 624
  • Пловдив
  • Мнения: 6 635
Ивка, случайно да живееш в Тракия Laughing Laughing Laughing
Т-маркета и аз съм го отписала отдавна Whistling В излъган.ком има доста материал за тях Mr. Green

# 625
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 759
Да, точно там съм! Може в другите градове да е по-различно, но тук всичките им магазини са пълен отврат - нулева хигиена и отвратително съхранение на продуктите. Купувам в изключително редки случаи само и единствено перилни или миещи препарати, но ако мога да го избегна, предпочитам. 

# 626
  • Мнения: 23
От личния ми списък за пазаруване необратимо отпада нектарът на Флорина (праскова, 50%). Съвсем новата опаковка изглежда доста атрактивно, особено с набиващия се на очи надпис, че продуктът е без консерванти.
На второ четене,  в съдържанието открих, че към захарта в стария продукт, тук е добавена и опцията (захар/и/или) фруктозо-глюкозен сироп (известен като доста по-евтин и вреден заместител).
Познайте само, дали се изненадах след като върху капачката открих маркировката за наличие на глюкозо-фруктозен сироп.  
Досега съвсем съзнателно избягвах нектарите на Куинс точно поради тази причина.
Съжалявам, че Флорина също минават в тази категория, но повече ме възмущава фактът, че залагат на ефектна опаковка за сметка на влошено съдържание и недоглеждане от страна на потребителите.

# 627
  • гр. София
  • Мнения: 2 522
Гадост!
То и натуралните сокове са вече като бульоните на кубчета или прахчета - нищо натурално няма в тях.  Tired
От години не ги купувам. Ако толкова ми се допие нектар от праскова например, разбивам с пасатора един компот от праскови. Много е вкусно, а и няма консерванти, Е-та и пр. химии.  Peace
Преди време по телевизията гледах едно предаване, в което поканените лекари обясняваха, че натуралните сокове не се препоръчват на бременни, кърмачки и малки деца. Смятайте какво има в кутиите тогава  ooooh!

# 628
  • София
  • Мнения: 35 098
Чай Нести не замръзва Laughing Както каза половинката- чист антифриз Mr. Green

Няма за купя повече вафли "Чайка", както и бисквити "Детска закуска". Вторите бяха с толкова неестествена есенция наблъскани, че го докарваха на Мистър Пропър. Нито аз, мъжа ми, майка ми и децата не успяхме по 1 бисквита да изядем. Отиде си един хубав спомен от детството...

# 629
  • Мнения: 11 607
Благодаря за споделеното в темата! Стигнах до 22стр., другите си ги оставям за домашно.

Видях,че белият списък е пуснат като линк - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=95792.0

Да пусна и черният - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=519510.0 - с уговорката,че се извинявам ако вече е направено!

Общи условия

Активация на акаунт