Какво повече няма да купя - тема 2

  • 84 806
  • 751
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 15 379
Да продължа темата за превръзките. За първи път купих Евърбел, 2 капки - нормал. Няма да повторя.
Крилцата се залепват с упорито притискане, после нямат махане и остават по бельото. Превръзките са отврат, само рекламата им е хубава. Няма да си купя вече никога.

# 721
  • София
  • Мнения: 2 132
Абсолютно на същото мнение за Евърбел. Няма да повторя.

# 722
  • Мнения: 24
Още един глас за Евърбел. Ужасни са.  Crossing Arms
Зайо Байо го развалиха за мой ужас. С новата опаковка явно са променли и вкуса.Преди си купувахме с лук в промишлени количества, но с новия вкус са ми безвкусни.

# 723
  • София
  • Мнения: 3 611
Айде стига с тия превръзки! Много превързочна стана темата!  Naughty

# 724
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Айде стига с тия превръзки! Много превързочна стана темата!  Naughty

И къде е проблемът  Thinking На теб това какво ти пречи?
Не са доволни хората, споделят.

Още един глас от мен против Евърбел  Mr. Green

И кашкавал "На баба"... за нищо става.

# 725
  • Мнения: 1 243

доста е полезно даже да обсъдим превръзките!  Peace

аз примерно съм адски недоволна от "натурела" - изключително некачествени превръзки са и нищо не попиват... ежедневните са неудобни и също не ми допадат.

# 726
  • Мнения: 419
Добре, а от кои превръзки сте доволни? И аз вече не знам какви да купувам. Питам, защото няма тема за продуктите, от които сме доволни, освен в готварския, а там не върви да питам.

# 727
  • Мнения: 2 250
Аз от доста време ползвам едни от МЕТРО на АРО-памучни и добре попиват,тък като съм с обилен цикъл  Peace

# 728
  • Мнения: 2 216
Аз съм доволна от турските превръзки Рози.
Доволна съм и от сиренето на БМК /в кутия/, малко е солено само

# 729
  • Пловдив
  • Мнения: 6 635
още един глас против Евърбел: не бях подготвена, докато бях на работа, та се наложи колежка да ми услужи... Превръзката залепва много трудно за бельото, а залепне ли - няма махане Shocked
Други, от които не съм доволна са ежедневните Дискрийт - 2 месеца бях дежурна пред кабинета на АГ-то, заради проблем, причинен именно от тези превръзки.

Ползвам Оуиз, но не купени от БГ (пък после нека ми разправят, че нямало разлика Whistling).
Ежедневните, които ползвам и съм доволна от тях са на Либрес - нейчъръл кеър (бяла кутия със тревичка и цъфнали лайки).

# 730
  • Мнения: 17 987
Ползвам Оуиз, но не купени от БГ

Сигурно затова не мога да се сетя кои са  Mr. Green

# 731
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Ползвам Оуиз, но не купени от БГ

Сигурно затова не мога да се сетя кои са  Mr. Green

Не става ли дума за Always  Mr. Green

# 732
  • Пловдив
  • Мнения: 6 635
Ползвам Оуиз, но не купени от БГ
Сигурно затова не мога да се сетя кои са  Mr. Green
Абе така написано и аз бих се чудила Embarassed Mr. Green
Точно за Always иде реч Embarassed

# 733
  • Мнения: 15 379
Аз вече писах - купувам си Еври дей. Хубави превръзки са, от мини сензитив с крилца до нощните. В аптеката до нас има едни английски биоразградими, но им забравих името. И те са много хубави, но са скъпички.

# 734
  • София
  • Мнения: 44 122
Добре, а от кои превръзки сте доволни? И аз вече не знам какви да купувам. Питам, защото няма тема за продуктите, от които сме доволни, освен в готварския, а там не върви да питам.

и аз писах назад - евридей и либрез.

Общи условия

Активация на акаунт