Какво повече няма да купя - тема 2

  • 84 809
  • 751
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 44 122
аз все на една страна си спя почти не се въртя, с нощният либрез нямах проблеми...тях ползвах и след раждането, а имах мн силни лохии, никакъв проблем не съм имала....

# 706
  • Мнения: 2 802
Един глас за Натурела  Peace
Аз не ги харесвам - миришат прекалено силно и пропускат - аз също съм с тежък цикъл или поне бях до скоро.
Сега ползвам Еverbel - горе-долу стават, но и цикълът ми е по-лек. Ако се размести или препълни, всяка превръзка протича. Даже съм забелязала, че ако спя дълго време само на едната страна, задължително протича.

Явно зависи от цикъла ... моя си беше нормален и никога не съм имала проблем  Peace
Ианече преди ползвах въпросните Евърбел, но с тези "клица" нищо не може да се захване и пропускаха, просо ги развалиха много  Crossing Arms

# 707
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 771
Да, така е! Всичко зависи от начина, по който спиш и от силата на цикъла. Аз понякога се въртя много и се размества и протича, друг път спя спокойно и няма нищо /става въпрос за всякакви марки превръзки/. Ако е по-силен М, прелива през нощта, ако е нормален и превръзката си е на мястото, няма проблем. Иначе превръзките ги менкам - каквото има в магазина, само гледам да са почти без аромат, че ме дразни и алергизира.

# 708
  • Мнения: 15 379
Аз например съм с много тежък и обилен цикъл, ползвах години наред нощните Олуейз. От вече година ги загърбих, защото протичат ужасно и изобщо не са това, което бяха. Спрях се на друга марка.
Моля те, сподели марката !
Имам същият проблем и съм в чуденка. newsm78

Еври дей купувам - нощните, в розова опаковка. Тях ползвам и през деня, когато течението е ужасно обилно. Има в 2 варианта - коприна и памук. Ароматизирани са, но това не ми е докарвало проблеми.
Хубавото на тази марка е, че има различни размери от супермини с крилца до нощните, които са много тънки, но дълги и попиват добре и доста.
Натурела са за по-леко течение и за по-леките дни са добри. Т.нар. нощни Натурела изобщо не са нощни в моя случай, абсурдно е да ставам поне 5 пъти, за да сменям, просто не издържат.

# 709
  • Мнения: 3 971
Да добавя и семки *Хулиган*
Ей , ужасни семки бе  ooooh! Веднъж годишно ще ми се дояде и да попадна на този боклук  ooooh!

# 710
  • Мнения: 805
Да добавя и семки *Хулиган*
Ей , ужасни семки бе  ooooh! Веднъж годишно ще ми се дояде и да попадна на този боклук  ooooh!
А на мен ми бяха перфектни  Thinking
Аз си бях взела от шарените.

# 711
  • Мнения: 25
 Laughing и от двата вида взимам и са добри, пристрастих се Blush

# 712
  • Мнения: 2 250
Да добавя и семки *Хулиган*
Ей , ужасни семки бе  ooooh! Веднъж годишно ще ми се дояде и да попадна на този боклук  ooooh!
А на мен ми бяха перфектни  Thinking
Аз си бях взела от шарените.
И на мен са ми добре шарените  Peace
 DZ  да не би да си попаднала на някакви от стара партида и затова да не са ти харесали   newsm78

# 713
  • Мнения: 3 971
Ами не знам , от шарените бяха и бяха ужасни  Rolling Eyes

# 714
  • София
  • Мнения: 44 122
явно нещо партидата е била скофтена, аз няколко пъти(мн рядко ям семки) точно шарените си взимам и са чудесни.

# 715
  • Мнения: 2 055
Няма повече да купя сирене Елена в метална кутия от 800 гр. За втори през път последните два месеца ми се случва вътре сиренето да е абсолютно натрошено. Ама ще ги бойкотирам и няма да им купувам и вакуумираното сирене, където поне се вижда какво е.

# 716
  • Мнения: 3 971
Партида или не са ми в черния списък.
Понеже и аз ям рядко в годината 1-2 пъти следващия път няма да взема от тях  Grinning

# 717
  • Мнения: 2 216
Няма повече да купя сирене Елена в метална кутия от 800 гр. За втори през път последните два месеца ми се случва вътре сиренето да е абсолютно натрошено.
Добре дошла в клуба на бойкотиращите сирене Елена Hug

# 718
  • Мнения: 21
В момента сме в ремонт и дойде ред на избор на ламинат. Бях се спряла на тези магазини: http://parket.bg/ Причината за избора ми беше най-вече гръмкото изявление, че обявената цена на артикулите с етикет "Фиксирана цена" дава реална представа за крайната сума, която ще заплатим (включва доставка, монтаж, аксесоари и т.н.) И така отидохме на място, попитах пак това окончателната цена ли е, последва положителен отговор и ние казахме "Купуваме." Тогава извадиха една бланчица и се започна "На кой етаж сте? До кой етаж има асансьор?" - на въпроса ми "Защо?" отговорът беше "Ами за всеки етаж без асансьор на място се разбирате с колегите колко да им заплатите, между 15-20 лева е на етаж." Следващият въпрос беше "В какви помещения ще се слага ламината?", на моя пореден въпрос "Защо?" отговорът беше "Ами ето вижте: за антре се плащат 10 лева, за спалня 20 лева, за кухня......" и тук вече не я слушах, просто се завъртях и си тръгнах. Не съм за тези допълнителни 50 или 100 лева, но въпросът е принципен. И когато се биеш в гърдите и слагаш ярки червени банери че това е крайната и окончателната цена, някак не е честно на място да започнеш да си слагаш всякакви такси и таксички. Дразни!

# 719
  • Мнения: 0
Нищо от  Caesar and Cleopatra.... жалко,че все по-лоши продукти предлагат...преди време все нещо можеше да се намери там  Sad

Общи условия

Активация на акаунт